Al Pacino Restaurant Dnipro

Al Pacino Restaurant Dnipro
Al Pacino Restaurant Dnipro

Al pacino restaurant Dnipro şehrindeki Türk restaurantları arasında en tercih edebileceğiniz restaurantlardan birisidir. Özellikle 2016 sonunda restaurantı yeni devir alan işletmecilerden sonra lokanta havasından daha fazla vakit geçirebilir bir yer haline geldi. Ayrıca anladığımız kadarıyla mutfaktaki aşçıları da değiştirdiler yiyecekler daha leziz. Ukrayna’nın en büyük şehirlerinden birisi olan Dnepropetrovsk kentinde sıcak Türk tadları arayanlar için en iyi yer.

Dnipro Türk Kahvaltısı

Dnipro Türk Kahvaltısı

Dnipro Türk Kahvaltısı

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Özellikle Dnepropetrovsk şehrine gelen Türk turistlerin Dnipro Türk kahvaltısı arayışları için ziyaret ettikleri restaurantta, menemenden sucuklu yumurtaya, peynir zeytinden her türlü kahvaltılık mevcut.Yenilenen mekanın önüne çardak da yapıldı. Böylelikle bahçede açık havada yemek yiyebilir, nargilenizi içebilirsiniz. Sabah kahvaltısının yanı sıra restaurantta et soteden pideye, domates çorbası, mercimek ezogelin çorbasından, tüm et mangal ürünlerine kadar çok zengin bir menü oluşturulmuş. Ayrıca lig tv yayını da var. Maç günleri Ukrayna Dnipro’da Lig tv yayını yapan yer arayan Türk turistler için de büyük ekranda maç izleme imkanı sunuyor. Ayrıca tavla, kağıt oyunları gibi aktiviteleri de yine Al pacino restaurantta yapabilirsiniz.

Al Pacino Restaurant Bar

Al Pacino Restaurant Bar

Al Pacino Restaurant Bar

Ayrıca akşamları da vakit geçirebileceğiniz bir mekan, Türkçe, İngilizce ve Rusça karaoke yapabilir, içkinizi yudumlayabilirsiniz. Özellikle Ukrayna’da rakı içmek isteyen Türk turistlerinin uğrak yeri olan mekanda, rakınızı en güzel mezelerle içebilirsiniz. Mekanda çalışan kişiler her ne kadar Türkçe bilmiyor olsa da, hiç Rusça bilmiyorsanız, mekanda yönetici konumunda çalışan kişiyi çağırabilir ve siparişinizi Türkçe olarak verebilirsiniz.

Fiyatlara gelecek olursak, bu kadar leziz olan mekanın fiyatları da uygun. Ukrayna gibi bir ülkede Dnepr şehrinde Türkiye’de hissi veren restaurantta fiyatları kıyaslamak biraz haksızlık olur ama yine de bilgilendirme için birkaç örnek yazalım. Çorba çeşitleri 50 UAH ile 70 UAH arası. Et yemekleri de 130 UAH ile 200 UAH arası. Türk kahvaltısını serpme olarak veriyorlar ve fiyatı 200 Grivna yani 8 dolar karşılığı 28 TL. Rakı fiyatları ise kadehi 20 TL.

Dnepropetrovsk Türk Restaurantı şehri merkezinde olan Al Pacino Restaurant Bar şehrin en çok bilinen alışveriş merkezi olan Most City’e yürüyerek 2 dakika. Most City’nin hemen 2 üst sokağında. Peki Al Pacino restauranta nasıl giderim diye soracak olan kullanıcılarımız için, Most City’nin büyük kapısından çıkın sola dönün birinci değil ikinci aradan tekrar sola döndüğünüzde restaurant 50 mt ileride sağda.

Al Pacino Restaurant Adres ve İletişim Bilgileri

Mahdeburzkoho Prava Street, 4, Dnipropetrovs’k, Dnipropetrovsk Oblast, Ukrayna

Telefon:

+38 073 133 43 39

+38 063 686 50 12

Instagram: https://www.instagram.com/alpacino_dp/

Al Pacino Restaurantın da olduğu şehir hakkında daha fazla bilgi almak için Dnepropetrovsk Gezi Rehberi isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Şehirdeki diğer Türk restoranı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Dnipro Türk Restoranı

Dnipro Türk Restoranı

Dnipro Türk, Ukraynalı kadın veya erkek Türkçe bilen rehber arıyorsanız aşağıdaki resme tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. +38 073 403 89 82

 

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın