Angels Club Kiev

Angels Club Kiev
Angels Club Kiev

Kiev’de heyecan ve eğlencenin buluştuğu adreslerden biri Angels Club Kiev, sıcak ve samimi bir görüntüyle bizi karşılıyor. Angels Club içeriye girdiğinizde dans show yapan kadınların dansları sizi karşılıyor. . Birbirinden güzel Ukraynalı dansçı kadınların heyecan veren dansının arasında kendinizi unutabilirsiniz. Kiev’e gelen birçok turistin eğlenmek için seçtiği adreslerin başında Angels Club geliyor. Turistlerin çok sık uğradığı mekan, misafirlerine eşsiz bir eğlence gecesi sunuyor.

Angels Club Kiev

Angels Club Kiev Ukrayna

Angels Club Kiev

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Angels Club Kiev, melekler kulübü adıyla anılıyor. İsminden de anlaşıldığı gibi danslarıyla ve konsept partileriyle burası gerçekten bir melek kulübü. Sabahlara kadar alkol ve dansçı kızları izlerken kendinizi gece eğlencesine bırakabilirsiniz. Haftanın birçok günü farklı konseptlerde dans partileri düzenleyen Angels Club’ta, her milletten dansçılara rastlamak mümkün. Kulüp turistik olduğu için İngilizce bilenlerin sayısı oldukça yüksek. Dansçı kızlarla sohbet etmek gecenize eğlence katabilir.

Angels Kulüp

Angels Kulüp

Angels Kulüp

Angels Kulüp, kendi başına ayrı bir dünya yaratmış. Kiev gece kulüpleri arasında farklı bir konsept benimsemiş. Kiev’de birçok dans show kulüp bulunuyor ama burası gerçekten harika bir tasarıma sahip. Özellikle kırmızı tonlarının ağırlıklı olduğu ve Angels (Melekler) isminin misafirlere yansıtıldığı tasarım gerçekten insanın içini kıpırdatan cinsten. Kulübe gelen herkesin dans ettiği büyük bir pistin dışında arka taraflarda gayet şık inşa edilmiş vip odaları da var. VIP odalarda dansçıların sadece size özel dansları ile geceyi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Angels Club Kiev Fiyatlar

Angels Club Kiev Fiyatlar

Angels Club Kiev Fiyatlar

Tüm gece doyasıya eğlendiğimiz Angels Club Kiev fiyatları ise gayet uygundu. Kiev gece hayatı standartlarında ortalama bir fiyat listesi vardı. Angels’a girebilmeniz için herhangi bir giriş ücreti bulunmamaktadır. Sadece kapora olarak sizden 200 grivna gibi bir para alınır. Bu parayı da masaya oturduğunuzda kullanabilirsiniz. Genelde dansçı kızlara 50 grivna ya da 100 grivna arası bahşiş vermenizi tavsiye ederiz. Bunun dışında VIP oda giriş ücretleri süresine göre değişmektedir. 40 dolar ile 80 dolar arasında dansçılar ile VIP odaya giriş yapabilirsiniz.

Angels Club Adres İletişim Telefon

Turistik bir mekan olan Angels Club ingilizce bilen personeli ile hizmet vermektedir. Telefon ile rezervasyon yaptırabilir, ya da ulaşım için İngilizce olarak yardım alabilirsiniz.

Heroiv Stalinhradu Avenue Street 16B, Kiev Ukrayna

Telefon: +380 97 016 6333

Web: https://tr.foursquare.com/v/angels/5656fbfb498e1e236d51f9d5/photos

Şehirdeki diğer mekanlar için Gece Hayatı Kiev yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın