Ankara Kiev uçak bileti

Kiev Ankara Uçak bileti
Ankara Kiev uçak bileti

Ankara Kiev uçak bileti aramaları son zamanlar oldukça popüler. Özellikle Türkiye Ankara’dan Ukrayna Kiev’e direk ucuz uçuşların başlamasının ardından her gün yeni bir firma daha, Ankara – Kiev hattında uçuşa başlıyor. Ukrayna’nın başkentine Türkiye’nin başkentinden olan direk uçuşları her gün karşılıklı olarak bulabilirsiniz

Ankara Kiev ucuz uçak bileti

Kiev Ankara ucuz uçak bileti

Ankara Kiev ucuz uçak bileti

Ankara Kiev ucuz uçak bileti satın almak için yapmanız gerekenleri anlatalım. Çoğu zaman havayolu şirketlerinin bu fiyatlara sadece promosyonlu biletleri oluyor. Ve bu promosyonlu biletleri de intenet siteleri üzerinden iyi takip etmeniz gerekmekte. Özellikle yaz aylarında, öğrencilerin tatil zamanlarında, hafta sonlarında bilet fiyatları biraz daha yüksek olabilir. Bu sebeple genelde uçuş tarihlerinizi eğer mümkün ise, Salı ya da Çarşamba günleri seçmeniz daha uygun olacaktır. Aynı zamanda birçok web sitesi ve ucuz uçak bileti uygulamasında da bilet fiyatı takip etme seçeneği var, bu seçenekle bilet fiyatları düştüğü zamanları sistem sizin yerinize takip ediyor. Firmalar arası rekabette uçak bileti fiyatlarına yansıyor ve iki ülke arasındaki yolcuların ucuz bilet almasına neden oluyor.

Kiev ucuz uçak bileti

Kiev uçak biletleri

Kiev ucuz uçak bileti

İlk olarak Ukrayna havayolları olan Ukraine Airliness tarafından Kiev ucuz uçak bileti satışı,  iki başkent arasında direk uçuşlar ile başlamıştı. Ardından bir Türk firması olan ve Ucuz biletin adresi sloganı ile yola çıkan Pegasus ’ta Ankara Kiev uçak bileti satışlarına başladı. Kiev’de bulunan iki havaalanından birisi olan Zhulhany havaalanına Ankara Esenboğa havalimanından haftanın her günü uçuşlar var.

Türkiye ve Ukrayna’nın başkent şehirlerinden karşılıklı uçuşların olması, Ukrayna’ya gezmek, tatil için gidenleri sevindirdi. Ayrıca Ukrayna’da okuyan birçok Türk öğrenci de, Ankara Kiev ucuz uçak biletleri sayesinde memleketlerine daha sık gidip gelmeye başladılar. Ankara’dan Kiev’e direk uçuşla gitmek isteyen yolcular için süre sadece 2 saat.

Ankara Kiev uçuşları

Kiev Ankara uçuşları

Ankara Kiev uçuşları

Ankara Kiev uçuşları arası en uygun bileti arayan yolcular için bilet fiyatlarına gelecek olursak; 155 TL’den başlayan fiyatlar ile yolculuk yapmak mümkün. 150 TL ile yurtdışına uçak bileti bulmak artık hayal değil. Kiev Ucuz uçak biletleri ararken, ya da satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise bagaj hakkı. Bu fiyatlara aldığınız biletlerde genelde bagaj hakkı olmuyor, sadece el bagajı hakkınız oluyor. Ankara Kiev uçak bileti satın aldığınızda 8 KG el kabin bagajı haricinde 20 Kg’lık bagaj satın almak isterseniz ödeyeceğiniz rakam + 45 TL olacak ve toplamda 195 TL’ye biletinizi satın alabileceksiniz

Ukrayna’nın başkentinde bulunan airportlar için Kiev havaalanları isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın