Arizona Beach Night Club Kharkiv

Arizona Beach Club
Arizona Beach Night Club Kharkiv

Arizona beach club Kharkiv şehrinde 24 saat eğlenebileceğiniz yerlerin başında geliyor. Gündüz havuz ve restoran kafe olarak hizmet veren tesis, akşam saat 22.00’dan sonra gece kulübü olarak hizmet vermeye başlıyor. Arizona’da açık ve kapalı havuzları, Türk hamamı, masaj, saunası, restoran, karaoke bar ve çocuklar için oyun alanı bulunmakta. Arizona beach night club Harkov ’da özellikle yaz aylarında şehrin en çok ziyaret edilen yerlerinden birisi.

Arizona Beach Club Kharkov

Arizona Night club Kharkov

Arizona Night club Kharkov

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Arizona Night club Kharkov en önemli özelliklerinden birisi Türkler ve yabancı turistler tarafından çok bilinmiyor olması. Sırf bu sebepten ötürü bile bence Kharkiv gece kulüpleri içinde tercih edilmesi gereken yerlerin başında geliyor. Ayrıca beach night club temasında hizmet verdiği için gece kulübünde sınırsız eğlence mevcut. Külüpte köpük partileri, dans şovlar, özel temalı dans şovları, seksi Ukraynalı kızların sahne şovları var.  Kharkov gece kulübünde eğlence sabah saat 06:00’a kadar devam ediyor. Arizona Night club ortamı ve yorumlarına gelecek olursak, mekanda turist olmadığı için oldukça keyifli bir mekan. Ayrıca night club kızları da çoğunlukla normal Ukrayna kızları. Yani içerde para ile birlikte olan, ya da çalışan kızları bulmanız neredeyse imkansız. Ukraynalı kızlar ile nerede nasıl tanışabilirim diyorsanız, Arizona Night Club Kharkiv oldukça iyi bir seçenek ve night club.

Arizona Beach Havuz Restoran Harkov

Arizona Beach Havuz Restoran Harkov

Arizona Beach Havuz Restoran Harkov

Harkov’da nehir kenarında 2 büyük havuzdan oluşan Arizona Beach havuz ve restoran hafta içi ve hafta sonu yoğun ilgi görüyor. Havuz kenarında içkinizi içebileceğiniz, güneşlenip havuz keyfi yapabileceğiniz Arizona’da keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Arizona beach hafta sonu özel aktiviteler ve yarışmalar ile tesise gelenlere keyifli dakikalar eşliğinde rahatlama ve dinlenme imkanı sunuyor. Restoran ve karaoke bar olarak hizmet veren bölümde ise yemekler oldukça leziz. Kharkov’da Hafta içi ya da hafta sonunda eğlenceli bir gün ve gece geçirmek için Arizona Beach Club önerilerimiz arasında.

Arizona beach havuz night club fiyatlar

Arizona beach havuz night club fiyatlar

Arizona beach havuz night club fiyatlar

Ariza beach havuz için fiyatlara gelecek olursak, hafta içi kişi başı giriş ücreti 150 Grivna karşılığı 6 dolar. Hafta sonu için ise 250 dolar karşılığı 10 dolar giriş ücretleri bulunuyor. Kadınlar ve erkekler için de aynı giriş ücretleri mevcut.  Arizona night club giriş ücretleri ise hafta içi 100 Grivna, hafta sonu ise 150 Grivna olarak değişiyor. Havuz kenarı içki ve yemek ücretleri oldukça uygun fiyatlı, örnek vermek gerekirse 1 LT Jack Daniels 1.800 Grivna. 1 Litre Finlandiya votka fiyatı ise 988 Grivna olarak satılıyor. Ayrıca havuz kenarında içeceğiniz kokteyller de 100 Grivna ile 200 Grivna arasında değişiyor.

Arizona beach club adres telefon ve iletişim bilgileri

Arizona beach club harkov adres

Arizona beach club harkov adres

Adres: Alekseyevskiy Lugopark, Per. Bukovyy 3 Kharkiv

Telefon Numaraları:

+38 (057) 788 16 18

+380 (50) 401 66 80

Web sitesi: http://arizona-club.com.ua

 

Kharkiv şehrinde bulunan diğer gece kulüpleri ve dans show barlar için aşağıdaki makalelerimizi okuyabilirsiniz.

Panorama Night Club
Compass Night Club
Misto Night Club
Radmir Night Club
Bolero Night Club
Plazma Night Club Kharkiv

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın