Avrupa’dan Ukrayna üzeri ucuz araba getirmek

Avrupa'dan araba getirmek
Avrupa'dan araba getirmek

Ülkemizde vergilerin çok yüksek olmasından ötürü Ukrayna üzerinden Avrupa’dan araba getirmek getirmek konusunda bir çok yorum ve telefon alıyoruz. Türkiye’de binmek üzere Ukrayna ya da Avrupa plakalı araç getirme hakkında detaylı bilgi içeren yazımıza başlayalım.

Avrupa’dan araba getirmek

Avrupa'dan ucuz araba getirmek

Avrupa’dan ucuz araba getirmek

Birçok kişinin isteği Avrupa’dan araba getirmek konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Dilerseniz Ukrayna plakalı, dilerseniz tüm Avrupa Birliği üyesi ülkelerin arabalarını Türkiye’ye getirebiliriz. Tabi kanunların el verdiği 2 yıl Türkiye’de binmeniz kaydıyla. Peki diyelim ki Avrupa’dan size ucuz araba getirdik ve 2 sene Türkiye’de bindiniz, daha sonra ne yapacaksınız? Burada yine danışmanlarımız devreye girmektedir. 2 senenin bitmesine 3 ay kala sizinle iletişime geçiyor, aracınızı değeri düşmeden ve kaybınız olmadan sizden alıyoruz. Ardından yeni bir aracı Türkiye’ye getirmek üzere sizlere hazırlıyoruz. Özellikle lüks sınıf araçları oldukça uygun fiyatlara alarak, Türkiye’de yasal olarak binebilirsiniz.

Avrupa ülkelerinden Ukrayna üzerinden Türkiye’ye Avrupa plakalı ucuz araba getirmek için +38 073 403 89 82 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Whatsapp ve Viber üzerinden de bizlere yazarak ulaşabilirsiniz.

Türk vatandaşları Ukrayna’da araba alabilir mi ?

Avrupa ve Ukrayna’da Türk vatandaşlarının araba almak için herhangi bir engelleri yok. Ülkeye yaptıkları ticari ya da turistik gezilerde vatandaşlarımız araç satın alabilirler. Bunun için tek yapmaları gereken şey ülkede bir vergi kimlik numarası çıkartılması. Ülkede Ukrayna plakalı araçların yanı sıra, Litvanya, Almanya, Polonya, Gürcistan plakalı araçlarda oldukça yaygın. Dilerseniz Ukrayna plakalı, dilerseniz Avrupa Birliği ülkeleri plakalı araçlar satın alabilirsiniz. Fiyatlar konusunda örnek vermek gerekirse, ülkemizde 100.000 TL olan bir araç Ukrayna plakalı olması durumunda 45.000 TL. Aynı araç Polonya, Almanya plakalı olursa 15.000 TL gibi rakamlara satın alınabilinir.  Fiyatların oranlarını örnek olarak verildiği için tam detaylı fiyatları internet siteleri üzerinden araştırabilirsiniz.

Ukrayna plakalı aracımla Türkiye’ye gelebilir miyim?

Şimdi diyelim ki,Ukrayna plakalı ya da Avrupa birliği plakalı aracınızı Ukrayna’da satın aldınız ve Türkiye’ye gelmek istiyorsunuz. Bunun için önünüzde bazı engeller bulunmaktadır. Ukrayna’da oturum ya da çalışma izniniz yoksa Türkiye’ye araç ile girişinize izin vermezler. Avrupa’dan ya da Ukrayna’dan araç getirmek için yabancı bir ülkede vatandaşlık, oturum ya da çalışma izniniz olması gerekmektedir. Bunların dışında o ülkede iş yeriniz varsa da aracınızı şirket üzerine kayıt ettirebilirsiniz. Tabi burada prosedürleri aşmak için hem Rusça dili biliyor olmanız hem de en az 1 ay gibi bir vaktiniz olması gerek. Ya da aracı firmalara yüksek rakamlarda komisyonlar ödemeniz gerekmektedir. Bu da neredeyse aracın fiyatına denk gelmektedir.

Ukrayna’da araba fiyatları

Araba Fiyatları Ukrayna

Ukrayna’da araba fiyatları

Ülkemizde olduğu gibi Ukrayna’da araba fiyatları için birçok ikinci el İnternet sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerin başlıcaları ise olx.ua gelmektedir. Ucuz araba almak ve Türkiye’de Avrupa plakalı araçlara binmek için +38 073 403 89 82 Whatsapp Viber

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın