Bartolomeo Night Club Dnepropetrovsk

Bartolomeo Night Club Dnepropetrovsk
Bartolomeo Night Club Dnepropetrovsk

Bartolomeo Night Club Dnepropetrovsk gece hayatı içinde en büyük ve en lüks gece kulüplerinden biridir. Dnepropetrovsk 4 yıldızlı Bartolomeo Best River Resort içinde yer alan Bartolomeo club, Dnepr nehrinin kıyısında yer almaktadır. Kendine ait arazisi içindeki bu lüks kulüp hakkında bilgi ve yorumlarımızın olduğu yazıyla, size kulüp gece hayatı hakkında bilgi verelim.

Bartolomeo Club Dnepr

Bartolomeo Club Dnepr

Bartolomeo Club Dnepr

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Bartolomeo Club Dnepr sadece Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır. Onun dışında özel günlerde de çalışıyor. Kulüp hakkında detaylı bilgi ve hangi günler çalışıyor sorularının cevaplarını yazımın en altındaki linkten takip edebilirsiniz. Kulüpte genelde otel müşterileri oluyor bu sebeple tamamen turistik bir night club. Gece kulübünde locaya oturmak için genelde rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Otelde konaklayan turistlerin yoğun ilgileri olması ve konukların otele giriş yaptığında, personel tarafından gece kulübü hakkında bilgi verilmesi, rezervasyon yaptırmak istiyor musunuz soruları karşısında kulüp genelde yoğun oluyor. Kulüp kış aylarında kapalı mekanda 300 kişiye, yaz aylarında ise açık hava diskosu olarak 1.000 kişiye hizmet verebiliyor. Yazın daha popüler olan gece kulübü, sahne şovları ve dansçıların mükemmel performansları ile Ukrayna’nın sayılı mekanları arasına girmesini sağlıyor. Yine Dnepropetrovsk’un en güzel ve elit kızları hangi mekanlarda diye soracak olursanız, çoğunlukla Bartolomeo Night Club cevabını alırsınız.

Bartolomeo Club Yorumları

Bartolomeo Club Yorumları

Bartolomeo Club Yorumları

Mekanda 2 ayrı bar kısmı bulunuyor, girişte ve orta alanda. Kış aylarında kullanılan kapalı mekanda, oturmak için sahne kenarında localar ve barın etrafında masalar mevcut. Her ne kadar kulüp büyük bir alana sahip olsa da, disko dans pisti çok küçük olması olumsuz yorumlarda en çok karşılaştığımız şikayetlerden. Kulübün giriş ücreti diğer Ukrayna gece kulüplerine göre biraz daha pahalı. 300 Grivna yani 12 Dolar gibi bir giriş ücreti var. Tabi bu ücret Türkiye gece kulüpleri için her ne kadar çok ucuz olsa da, Ukrayna night clubleri standartlarının üstünde. Gece kulübünde içki ve yemek çeşitleri de oldukça zengin ama yine Ukrayna’da gece hayatı fiyatlarına göre biraz yüksek. Örnek vermek gerekirse 70’lik açtıracağınız bir viskinin fiyatı 300 TL, yine 70’lik açtıracağınız bir votkanın fiyatı 150 tl, şampanya, şarap ve kanyak çeşitleri de marka ve kalitelerine göre değişiyor. 4 kişi gideceğiniz bir akşamda, yemek ile birlikte içki içmek isterseniz yaklaşık olarak 600 – 700 TL arası bir hesap ödemeniz gerekir. Tabi ben masada oturmam, barda takılırım, şişe yerine 2 3 kadeh içerim diyorsanız da 100 TL’ye de kalkabilirsiniz. Girişte size zaten kulübe ait bir kart veriyorlar ve karta bakiye yüklüyorsunuz. Yine alışverişinizi ve ödemelerinizi bu kart üzerinden yapıyorsunuz.

Bartolomeo club Dnepr şehrin de turistik anlamda yoğun ilgi gören yerlerinden biri. Şehrin tanıtım videolarında da yer alan mekanın fotoğraf ve videolarını sitemizden görebilirsiniz. Şehir hakkında bilgi almak için Dnepropetrovsk Gezi Rehhberi isimli makalemizi de okuyabilirsiniz.

Bartolomeo Night Club rezervasyon

Bartolomeo Night Club rezervasyon

Bartolomeo Night Club rezervasyon

Kulübe rezervasyon yaptırmadan gitmemeniz konusunda yazımızda bahsetmiştik. Bu sebeple kulübe Bartolomeo gece kulübüne rezervasyon yaptırmak isteyen müşterilerimiz için, Rusça bilmiyorsanız kaldığınız oteldeki personelden yardım alabilirsiniz. Ya da direk otel ve gece kulübünün bilgilerinin yer aldığı web sitesi üzerinden rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Otelin web adresi ve iletişim bilgileri için http://www.bartolomeo.com.ua üzerinden sağ altta dil seçenekleri mevcut. İngilizce dil seçeneğini seçip, üst menüden, Night Life menüsünü tıkladığınızda rezervasyon formu açılıyor. Kulübün adresi ise Street Victory embankment, 9b Telefon numarası ise +380800 30 40 70

Bartolomeo Dnepr

Bartolomeo Dnepr

Bartolomeo Club Kızları

Bartolomeo Club Kızları

Dnipro Gece Hayatı isimli yazımızdan Dnepropetrovsk şehrindeki tüm gece kulüpleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dnipro Türk, Ukraynalı kadın veya erkek Türkçe bilen rehber arıyorsanız aşağıdaki resme tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. +38 073 403 89 82

 

Dnipro Dnipropetrosvk Rehberi

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın