Ukraynalı Kız Bekaretini İlanla Satıyor

Ukraynalı Kız internet üzerinden bekaretini satıyor
Ukraynalı Kız internet üzerinden bekaretini satıyor

Ukrayna’nın Melitopal şehrinde yaşanan ilginç olayda bekaretini satan Ukraynalı kız şoku yaşanıyor. İnternet üzerinden ilk defa yaşayacağı cinsel deneyimini satılığa çıkaran kız tepkilerin odağında. Ukrayna’da yaşanan olayda, henüz 18 yaşında olan genç Ukraynalı kızın bakireliğini satışa çıkarması dünya gündemine oturdu.

Bekaretini satan Ukraynalı kız şoku

Bekaretini satan Ukraynalı kız

Bekaretini satan Ukraynalı kız

Son zamanlarda sayıları hızla artan internet üzerinden bekaretini satmak isteyen kişilere bir yenisi de Ukrayna’dan geldi. Yulya isimli genç kızın acil para ihtiyacı için ilan vererek 18 yaşında ilk deneyimini satışa çıkarmasına tepkiler farklı. Yulya’nın ağzından dinlediğimiz zaman, “sarhoş bir gece kendimi bilmediğim bir halde bekaretimi kaybetmektense böyle bir yolu tercih ettim” diyor. Bir gün muhakkak olacaktı, bu şekilde olup bana da maddi bir çıkar sağlamasını istedim diyerek sözlerine devam etti. Bekaretini yaklaşık 50.000 Grivna yani 2.000 dolar karşılığında satılığa çıkaran Ukraynalı Yulya gelen tepkilere de kulaklarını tıkamış durumda.

Satılık Bekaret İlanları Dünya Gündeminde

Satılık bekaret ilanları çoğalıyor

Satılık Bekaret İlanı Dünya Gündeminde

Rus ve Ukraynalıların kullandıkları sitede Satılık Bekaret başlığı ile yayınlanan ilandaki detaylar ise, genç kızla birlikte olmak isteyenler için şöyle. Ukraynalı Yulia bekaretini vereceğini erkek ile 1 saat geçireceğini, bir daha görüşmeyeceğini yazmıl. Ayrıca kızın yaşadığı Melitopol şehrinde bekaretini satacağını erkek ile birlikte olmak zorunluluğu da var. Birlikte olacağını erkeği skype üzerinden görüp, kişiler arasından seçecek olan Ukraynalı kız güvenliğe ise önem veriyor. Buluşmaya erkek arkadaşı ile gideceği ve buluşmadan sonra 1 saat içinde arkadaşı kendisine ulaşamazsa polise gideceği detayları var.

Bekaretini satılığa çıkaran Ukraynalı Kız

Bekaretini satılığa çıkaran Ukraynalı Kız

Bekaretini satılığa çıkaran Ukraynalı Kız

Yayınlanan haberden sonra Bekaretini internet üzerinden satışa çıkaran Ukraynalı kızın skype adresi ve ilan linki Google aramaları hitlerinde. Bu satıştan alacağı para ile ne yapılacağı sorulduğunda ise Yulia fazla detay vermiyor. Sadece gezi, estetik, ya da alışveriş için kullanılmayacağını, paranın gerekli olduğundan böyle bir yolu seçtiğini belirtiyor. İlanın yayınlandığı Torbinka isimli gazete ve internet sitesi yetkileri ise, daha önce böyle bir ilanla karşılaşmadıklarını belirtiyorlar. İnternet ortamında ve özellikle sosyal paylaşım ağlarında bekaretin para karşılığı satılması konusu günün en tartışılanlarından. Birçok kesim bu konuya şiddetle karşı çıkarken, kızın özgür iradesi ile yaptığı bu eylemi destekleyenler de var. Hatta bu konuda bazı haber sitelerinde Ukraynalı kızı destekleyen önemli bir kesim de göze çarpıyor.

Bekaretini satan Ukraynalı kızın ilanı: https://torbinka.com/melitopol/search/znakomstva/ona-ischet-ego/prodam-devstvennost-21834.html

Dilerseniz Ukrayna kadınlarının özellikleri veUkraynalı kızla evlenmek makalelerimize de göz atabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın