Bionica Club Kiev

Bionica Night Club Kiev
Bionica Night Club Kiev

Eğlencenin bir yaşam tarzı olduğu, Ukrayna’da en hit parçalarının çalındığı adreslerden biri de Bionica Club Kiev. Bionica, Ukraynalı gençlerin ve gece hayatı sevenlerin en çok tercih ettiği kulüplerin başında geliyor. İşten çıktıktan sonra tüm geceyi gece kulübünde geçirip, sabah tekrar işe giden birçok Ukraynalı kızı burada görebilirsiniz. Kiev’e gezmeye küçük kasabalardan gelip geceyi sokakta geçirmemek için kulübe gelen Ukraynalı kadınlar. Bu gece kulübünde Ukraynalı kızlar ile tanışmak ve yakınlaşmak daha basit gibi görünüyor.

Bionica Club Kiev

Bionica Club Kiev

Bionica Club Kiev

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Bionica Night Club Kiev, gece hayatı severlere Kiev’de en iyi hizmeti sunan yerlerden biri. Toplam kapasitesi 500 kişiden oluşan bir disko salonu olmasına rağmen yaklaşık 50 tane servis görevlisi bulunuyor. Diskodan içeriye girdiğinizde direk sizi masanıza kadar eşlik edecek hostesler bulunmaktadır. Ukrayna Kiev gece hayatında, müşteri memnuniyetini en çok önemseyen kulüplerin başında Bionica geliyor. Gece kulübünde ayrıca güvenlik konusunda da oldukça iyi, içeride 10 a yakın güvenlik görevlisi bulunuyor. Sarhoş Ukraynalı kızların kendilerinden geçtikten sonra genelde olay çıkardığı bir yer olarak tanınan bir kulüp Bionica.

Bionica Gece Kulübü

Bionica Gece Kulübü Kiev

Bionica Gece Kulübü

Bionica Gece Kulübü’nde gerçekten harika bir ortam ile Kiev’de bizleri karşılıyor. Bionica, disko kültürünü bir sanata dönüştürerek bunu tasarım haline getirmiş. Özel temalı partileri ile de ünlenen Bionica gece kulübü, birbirinden yaratıcı özel gece partileri düzenliyor. Bionica disko bölümü dışında dışında misafirlerine karaoke bar, cafe ve nargile bar hizmeti de sunuyor. Ayrıca restoran bölümünde en lezzetli yemekleri de tadabilirsiniz.

Bionica Kiev Ukrayna Fiyatlar

Bionica Kiev Fiyatlar

Bionica Kiev Ukrayna Fiyatlar

Bionica Kiev’in fiyatları, diğer gittiğimiz kulüplere göre iyi ucuz bir seviyedeydi. Ukrayna Kiev gece kulüpleri arasında girerken ücret ödemeyeceğiniz nadir mekanlardan biri. Girişte para ödemeden girdiğiniz Bionica’da fiyatlar oldukça uygun. Özel kokteylleri olan viski ve teqiladan oluşan Bianco Classic’i 100 Grivna yani 4 $ ödeyerek alabilirsiniz. Bianco Classic ile kısa bir tadım yaptıktan sonra tüm içkileri denemek isterseniz, sadece 24 $ ödemelisiniz. Viski bardağını 10 TL’den, 70’lik votkayı 15 dolardan içebilirsiniz.

Bionica Club Kiev Rezervasyon ve İletişim:

Adres: Borshchahivska Street, 128 Kiev Ukrayna

Telefon: +38 063 441 3441

Web Adresi: https://vk.com/bionicaclub

Şehirdeki diğer mekanlar için Gece Hayatı Kiev yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın