Buddha Bar ve Kulüp Kiev

Buddha Bar Club Kiev
Buddha Bar Club Kiev

Şehrin en ihtişamlı, en değişik ve tasarımı ile en etkileyici mekanlarından biri Buddha Bar Kiev merkezde Khreschatyk caddesinde bulunmaktadır. Yüksek tavanları, lüks avizeleri ve Buda heykelleri ile dikkatleri üstüne çekiyor. Özel günlerde Kiev’de gece kulübü olarak da hizmet veren Buddha özellikle yabancı turistlerin tercih ettiği yerler arasında.

Buddha Bar Kiev

Buddha bar Kiev

Kiev Buddha Bar Restoran

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

İlki 1996 yılında Paris’te açılan konsept barlardan bir tanesi olan Buddha Bar Kiev şehrinde ise 2008’den bu yana hizmet veriyor. Budizm’in kurucularından olan Buda ( Buddha ) sembolleri ve tarzı ile şehirde özel bir ziyaretçi kitlesi bulunmaktadır. Ayrıca Kiev’in en ünlü caddesinde yer alması sebebiyle de en popüler mekanlardan birisidir. Mekanı ziyaret eden ünlüler arasında Rod Stewart, Madonna, Johnny Depp, Cameron Dias, Jennifer Lopez bulunmaktadır. Mekan isim olarak her ne kadar bar olarak adlandırılsa da, restorant, gece kulübü, bar ve lounge olarak hizmet vermektedir. Özellikle, Çin ve Japon muttağından en özel tadları bulmanız mümkün. Ayrıca kokteyller ve özel içecekleri ile de mekan oldukça popüler.

Buddha Club Kiev

Buddha Club Kiev

Buddha gece kulübü Kiev

Özel günlerde bar bölümünün arkasında disko haline getirilen ve özel konularla sabaha kadar Buddha Club Kiev eğlence devam ediyor. Şehrin en ünlü djlerinin katıldığı partilerde özel dans şovlar ve gösteriler izleyicilerin nefeslerini kesiyor. Bazı özel günlerde Ukrayna’nın en ünlü dans grupları ve şarkıcılarını da getirerek djlik yaptırıyorlar. Şehrin elit mekanlarından olduğu için mekana gelen Ukraynalı kızlar da oldukça dikkat çekiyor. Club partilerinin yapıldığı günler özel davetli müşteriler geldiği için kulüpte yer bulmak oldukça zor. Mekana giderken içerde kılık kıyafet kontrolü yapıldığını, spor kıyafetler ile alınmadığını unutmamak lazım. Onun için gömlek, pantolon ve klasik bir ayakkabı ile gitmeniz gerekmektedir. İçerde bulunanların gayet şık ve elit olduğunu düşünüp ona göre giyinirseniz sizin için daha avantaj olacaktır.

Buddha Bar Kiev fiyatlar

Buddha bar Kiev fiyatlar

Buddha bar

Şehrin en popüler ve lüks mekanlarından birisi olmasına rağmen Buddha bar Kiev fiyatları beklenildiği gibi çok pahalı değil. Bar bölümünü incelediğimizde, Chivas Regal bardak fiyatı 160 UAH, Jack Daniels fiyatı ise 145 Grivna olarak karşımıza çıkıyor. 1 Litre Olmeca Blanco 1.500 Grivna, 1 Litre Absolut fiyatı 1200 UAH, Jameson ise 1.950 Grivna. En pahalı Champange markası arasında yer alan Moet & Chandon Imperial ise 3.650 Grivna.Yemek fiyatlarına gelecek olursak şehirde mekanın kalitesine göre oldukça uygun fiyatlar mevcut. Salatalar 150 Grivnadan, et sote ve steakler 400 Grivnadan başlayan fiyatlarda. Balıklarda ise yine fiyatlar 150 Grivna ile 600 Grivna arasında değişiyor.

Asya kültüründe olduğu gibi “Aile tarzı” yemekler ise 2 kişilik ve 6 kişilik menü olarak sunuluyor. 2 kişilik 1.500 Grivna 6 kişilik ise 4.500 Grivna’dan servis ediliyor. Dana Carpaccio, tavuklu salata, ördek göğüs salatası, karides ile servis başlıyor. Çin usulü kavrulmuş ördek, somon, baharatlı pilavlı tavuk, haşlanmış pirinç ve tatlı ile son buluyor.

Buddha bar menü ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için buradan faydalanabilirsiniz.

Buddha Kiev nerede nasıl gidilir ve rezervasyon

Buddha bar Kiev rezervasyon

Rezervasyon ve iletişim

Şehrin en ünlü ve büyük caddelerinden biri olan Khreschatyk Caddesi No 14, Kiev adresinde Buddha Bar ulaşımı oldukça basit. Özellikle hafta sonları ve özel günlerde rezervasyon yaptırmadan gitmemenizi tavsiye ederim. Rezervasyon ve iletişim için İngilizce konuşabileceğiniz telefon numarası ise +380 44 270 7676

Kiev gece hayatı

Kiev gece hayatı

Kiev gece hayatı

Ülkede de eğlence hayatı oldukça hızlı ve bol alternatifler içermektedir başkent Kiev gece hayatı ise bunların içinde en iyisidir. Şehirdeki diğer gece kulüpleri hakkında bilgi almak için Kiev eğlence mekanları isimli yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın