Caribbean Club

Caribbean Club
Caribbean Club

Caribbean Club Kiev gece kulüpleri içerisinde önemli yere sahip bir diskodur. Çok büyük bir salondan oluşan gece kulübü iki katlıdır. Balkon ve girişten oluşan gece kulübü yaklaşık 1.500 kişi kapasitesi ile şehirde ön plana çıkan gece hayatı mekanlarındandır. Haftanın her günü açık olan Caribbean gece kulübü şehir merkezinde olması sebebiyle de tercih edilebilir bir mekan. Yüksek ve geniş bir sahneye sahip olan gece kulübünde djlerin yanı sıra canlı performans müzikler ve şovlarda bulunmaktadır.

Caribbean Gece Kulübü

Caribbean Gece Kulübü

Caribbean Gece Kulübü

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Caribbean Gece kulübü fiyatları olarak genel anlamda Kiev gece hayatı standartlarındadır. Giriş ücreti haftanın bazı günleri değişkenlik göstermektedir. Hafta içi 100 Grivna yani 4 dolar olan kulüp giriş ücreti hafta sonları ise 200 Grivna yani 8 dolardır. Mekanda loca masa kiralamak isterseniz kulübün dolu olmasına bağlı 1.000 Grivna ile 3.500 Grivna arası kaparo ücretleri alınmaktadır. Bu ücretler masa hesabınızdan alkol ve yiyecek olarak düşülmektedir. Sadece nargile kaparo ücretine tabi değildir. Caribbean Gece kulübünde fiyatlara örnek verelim. 1 Litre Martini fiyatı 1.200 Grivna yani 48 dolar. 1 Litre Jack Daniels viski fiyatı ise 2.500 Grivna yani 100 dolar. Nargile içmek isterseniz nargile çeşitleri de 300 Grivna ile 500 Grivna arasında değişmektedir.

Gece kulübünün en büyük özelliklerinden birisi ise face kontrol yani kılık kıyafet kontrolünün çok sıkı tutulması. Spor ayakkabı ya da spor kıyafetle giriş kesinlikle yasak ve bu şekilde gelenleri kulübe kesinlikle almıyorlar. Ayrıca Caribbean Gece kulübü içinde sigara içmek yasak, sigara içmek için gece kulübünün dışındaki bahçeye çıkmanız gerekmektedir. Üst katta perdeli özel VIP odalar mevcut. Dilerseniz arkadaş grubunuz ya da sevgilinizle burada rahatsız edilmeden geceyi geçirebilirsiniz.

Caribbean Club Ortamı

Caribbean Club Ortamı

Caribbean Club Ortamı

Gece kulübü ortamına gelecek olursak, yorumlardan da anlayacağınız üzere, kulüp yoğun şekilde turist ağırlıyor. Özellikle Türk turistlerin yoğun ilgi gösterdiği gece kulübünde maalesef tüm Kiev gece kulüplerinde olduğu gibi birçok eskort kız mevcut. Ama içerideki güvenliğin üst düzeyde olmasından ötürü, kimseye rahatsızlık vermiyorlar. Siz gidip konuşmazsanız ya da davet etmezseniz genelde size yaklaşmıyorlar. Haftanın bir günü özel seksi şovlar, dans partileri, yalnız kadınlar ve yalnız erkeklere özel günler düzenliyorlar. Bu günleri de gece kulübünün duyurularından takip edebilirsiniz.

Caribbean Club Rezervasyon iletişim numaraları

Caribbean Club hafta sonları yani Cuma ve Cumartesi günleri çok yoğun olduğundan ötürü gitmeden önce muhakkak rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Özellikle masa yani loca kiralayacaksanız akşam 8 gibi arayıp rezervasyonunuzu yaptırın. Şehirde tüm taksi şoförlerinin ve firmalarının bildiği bir kulüp olduğu için taksi firmalarını arayıp Caribbean Club demeniz yeterli.

+38 067 224 4111

Adres: Symona Petlyury Street 4 Kiev

Web sitesi: https://vk.com/clubcaribbean

Şehirdeki diğer mekanlar için Kiev gece hayatı ve kulüpleri yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı ve Ukrayna gece hayatı kategorimizi okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın