Çernigiv Gece Hayatı ve Gece kulüpleri

Çernigiv Gece Hayatı ve Gece kulüpleri
Çernigiv Gece Hayatı ve Gece kulüpleri

Hakkındaki bunca olumsuz yoruma rağmen Çernigiv Gece Hayatı ve gece kulüpleri açısından oldukça aktif bir şehir. Ukrayna’nın genel olarak eğlence kültürü ne kadar popüler olduğunu zaten hepimiz biliyoruz. En küçük şehirlerden en büyük şehirlere kadar eğlence sektörü Ukrayna’nın can damarları arasında yer alıyor. Chernigov eğlence hayatı ve kulüpleri hakkında makalemize başlayalım.

Çernigiv Gece Hayatı

Çernigiv Gece Hayatı

Çernigiv Gece Hayatı

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Çernigiv Gece Hayatı için ilginç birkaç detay karşımıza çıkıyor. Bunların başında Belarus’a çok yakın Beyaz Rusyalı kızlar ve erkekler tarafından da tercih edilen bir eğlence hayatı var. Çernigiv’de gece kulüpleri içerisinde yer alan slav kızlarla tanışmak için dil bilginizin olması gerek. Sadece İngilizce bilerek giderseniz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Şehir az gelişmiş olduğu için Çernigiv’de İngilizce bilen kızların sayısı oldukça az. Yine de dinamik yaşantısıyla da son dönemde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran şehirde güzel zamanlar geçirme şansına sahip olursunuz.

Çernigiv Gece Kulüpleri

Çernigiv Gece Kulüpleri

Çernigiv Gece Kulüpleri

Çernigiv şehrinin en büyük gece kulübü Diamond Night Club. Bir Türk işletmeci tarafından işletilen gece kulübü şehirde oldukça popüler. Aynı zamanda restoran, bar, karaoke ve nargile kafe olarak da hizmet veren Diamond haftanın 7 günü çalışıyor. İnternetteki gece hayatı yorumlarından okuduğumuz kadarıyla biraz güvenlik zafiyeti olduğu yazılmış. Sarhoş Ukraynalı kızlar ve erkeklere olay çıkardıklarında müsemma gösteriliyormuş. Ayrıca biraz servisten de şikayetci olunsa da şehirde gidilmesi gereken yerlerin başında geliyor.

Gradecky night club

Gradecky night club cernigiv

Gradecky night club cernigiv

Bir diğer mekan da Çernigiv Gradecky night club, şehir merkezinde bulunuyor. Sadece hafta sonları açık olan gece kulübü de oldukça popüler. Diamond Night Club’e göre daha küçük bir mekan olsa da, özellikle cumartesi geceleri tercih edilmesi gereken bir yer. Her ne kadar standartları biraz düşük olsa da restoran ve kafe bölümü de ilgi çekiyor. Genelde Gradecky disko bölümüne takılan kişilerin yaş ortalaması düşük, 18 ile 22 yaş arası Ukraynalı kızlar var. Ortamı da ona göre biraz daha farklı diğer gece kulüpleri ile kıyaslandığında. Gece kulübünde bulunan dansçı Anastasya ile Lera’nın direk danslarını izlemek için bile gidilir.

Şehirdeki bir diğer popüler gece kulübü ise Çernigiv 777 Night club. Tasarımı ve iç yapısı ile Ukrayna’nın en enteresan gece kulüplerinden birisi. Ukraynalı yerel halkın özellikle gece saat 1 2 gibi sarhoş olduktan sonra tercih ettiği gece kulübü haftanın 7 günü açık. Tabi hafta içi çok fazla müşterisi olmasa da restoran bölümü de ilgi görüyor. Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri 777 gece kulübü Çernigiv’de gidilebilecek yerler arasında.

Çernigiv Gece Hayatı Fiyatları

Çernigiv gece hayatı fiyatları oldukça uygun. Gece kulüplerinin giriş ücretleri 25 grivna ile 50 grivna ( 1 dolar 25 grivna ) arasında değişiyor. Night clublerde loca ya da masa kiralamak isterseniz doluluk oranına göre değişse de fiyatlar uygun. Cumartesi günü Çernigiv’de en iyi gece kulübü içinde en iyi masa için en fazla 200 TL kaparo ödersiniz. İçki fiyatlarına örnek vermek gerekirse 1 Litre Chivas Regal fiyatı 80 dolar. Dans barlar ve kulüplerde de fiyatlar uygun. Tek şarkı direk dansı için dansçı kıza ödemeniz gereken sadece 10 dolar. VIP odada masaj için de 400 Grivna ile 2.000 Grivna arası değişen fiyatlar mevcut.

Bu 3 gece kulübünün dışında Çernigiv’de bulunan Richmond Night Club, New Mango Club, Echo Bar mekanları da ziyaret edilebilinir. Ayrıca Relax Dance Show Club ve Afrodit Masaj salonu da Çernigiv masaj ve dans şov mekanları içinde tavsiye edilir yerler.

Diamond Night Club Adres Telefon Rezervasyon:

Diamond Night Club Chernihiv

Diamond Night Club Chernihiv

Peremohy Ave Street No: 73, Chernihiv

Telefon: 0462 604 108

Web: https://www.instagram.com/diamond_club_chernigov/

Şehir hakkında detaylı bilgi için Çernigiv yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke hakkında detaylı bilgi için Ukrayna eğlence hayatı içinde Ukrayna Gece Kulüpleri isimli makalelerimizi okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın