Chernivtsi Gece Hayatı ve Kulüpleri

Chernivtsi Gece Hayatı
Chernivtsi Gece Hayatı

Turistik olması sebebiyle Chernivtsi gece hayatı Ukrayna’nın diğer küçük şehirlerine göre daha hareketli ve renkli. Ülkenin genelinde popüler olan eğlence ve şehirde de birçok alternatif sunuyor. Her ne kadar

Chernivtsi Gece Hayatı

Gece Hayatı Chernivtsi

Gece Hayatı Chernivtsi

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Chernivtsi gece hayatı içinde bulunan gece kulüpleri hakkında bilgi ile başlayalım. Şehrin en büyük gece kulüplerinden birisi olan Egoist Club Chernivtsi, Sarbonna Disko ( Şarbon ) ve Dolce Night club. Chernivtsi gece hayatında mekanlarda bulunan Ukraynalı kızlar adeta podyumdan inmişçesine şık, güzel ve seksi. Kıyafetlerin şok şaşalı olmasa da şık olduğu, belki de Ukrayna’nın en güzel kızlarının olduğu Chernivtsi’de gece kulüplerine giderken muhakkak kıyafetinizi iyi seçmelisiniz. Hemen hemen bütün mekanlarda face kontrol yani kıyafet kontrolü yapılıyor. Bir şekilde bu kontrolü aşsanız da, gece kulüplerine şort ya da spor ayakkabı ile gittiğinizde kendinizi kötü hissedebilirsiniz.

Egoist Palace Night Club Chernivtsi

Egoist Night Club Chernivtsi

Egoist Palace Night Club Chernivtsi

Şehrin en büyük ve en lüks mekanı Egoist Palace Chernivtsi Night Club. Restoran, bilardo salonu, kafe ve Lounge olarak hizmet veren Egoist 50 araçlık bir otoparkta mevcut. Toplamda 75 kişinin çalıştığı, şehrin en elit merkezinde fiyatlar Ukrayna genelinin biraz üstünde. Örnek vermek gerekirse hafta sonları kulübe giriş ücreti 250 Grivna yani 10 dolar. Egoist Night Club fiyatlarından bahsetmek gerekirse, 1 LT Chivas Regal 350 TL. 1 Litre votka ise 60 TL ile 120 TL arasında değişiyor. Egoist night Club şehrin en büyük diskosu ve gece eğlence yeri. Aynı zamanda konser alanı olarak da kullanılıyor. Kendine ait bir binada 1.500 kişilik mekanı ile gece hayatına renk katan bu kulüp, Chernivtsi gezicilerinin muhakkak ziyaret ettiği yerlerin başında geliyor.

Sarbonna Night Club Chernivtsi

Sarbonna Night Club Chernivtsi

Sarbonna Night Club Chernivtsi

Chernivtsi’nin bir diğer eğlence mekanı ise Sarbonna Night Club. Restoran, bar ve night club olarak hizmet veriyor. Küçük ama ilginç bir dizayna sahip Şarbon Chernivtsi küçük bir dans pisti ile yaklaşık 150 kişilik bir disko alanına sahip. Asma katlarda bulunan toplam 10 masa, pistin kenarındaki 5 loca ile hizmet veren Sarbonna Night Club, şehir gece hayatının demirbaşlarından. Şehrin en güzel kızlarının bulunduğu, şehir merkezindeki club için Cuma ve Cumartesi günleri tavsiyemiz. Haftanın 2 günü night club olarak çalışan kulübün, haftanın 7 günü restoran ve bar bölümü açık.  Şarbon gece kulübü giriş ücreti ise 80 Grivna yani yaklaşık 12 TL. Fiyatlara gelecek olursak 1 LT viski fiyatı 250 TL gibi fiyatlardan başlıyor. 1 Bardak kokteyl fiyatları ise 20 TL ile 35 TL arasında.

Talisman Bar

Ayrıca şehirde Talisman bar club de yer almaktadır. Şehrin diğer yakasında bulunan Talisman Men’s club küçük ama şehirde dans şov arayanlar için ideal.  3 tane VIP odası bulunan Talisman Adult Club Chernivtsi içinde çalışan 15 tane shoe dansı yapan kız bulunmaktadır. Giriş ücretinin olmadığı kulüpte fiyatlar ise oldukça uygun. VIP odada 2 dansçı kız ile geçireceğiniz 30 dakikalık bir dans şovu için, içkiniz de dahil olmak üzere 200 TL gibi bir fiyat ödersiniz.

Web Adresi: http://www.egoistpalace.com

Ukrayna’nın bu turistik şehri hakında daha detaylı bilgi almak için Chernivtsi yazımızı, eğlence için Chernovtsy Gece Hayatı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın