Compass Night Club

Compass Night Club
Compass Night Club

Compass Night Club Kharkov şehrindeki yine popüler gece kulüplerinden birisi. Diğer Harkov gece hayatı arasında daha az bilinen bir mekan ve daha küçük bir dans pistine sahip olsa da özellikle seksi dansçıları sayesinde yoğun ilgi gören kulüplerin başında geliyor. Özellikle fiyatları diğer Kharkiv eğlence mekanlarına göre daha ucuz. Bu sebeple Ukraynalı üniversite kızları ve erkeklerinin daha çok rağbet ettiği bir ortam.

Compass club Kharkov

Compass club Kharkov

Compass club Kharkov

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Compass club Kharkov’da bulunan birçok gece kulübü gibi haftada 7 gün açık. Akşam 22:00 saatlerinde dolmaya başlayan kulüpte, sabahın ilk ışıklarına kadar Ukraynalı dansçı kızların şovları ve çılgın eğlenceler devam ediyor. Ayrıca gece kulübü bir tesis olarak hizmet veriyor. Gece kulübünün içinde restaurant, cafe, kareoke bölümleri de mevcut. Gece kulübünün çoğunlukla dolu olmasının bir nedeni de, restaurant ya da kareoke için gelenlerin geceye  Compass Night club’te devam etmeleri.

Compass gece kulübü

Compass gece kulübü

Compass gece kulübü

Compass gece kulübü için bize ulaşan yorumlardan ve şikayetlerden birisi daha önce Ukrayna gece hayatı incelemelerimizde karşılaşmadığımız bir durum. Yerel halka yani Ukraynalılara gece kulübü giriş ücreti olarak 50 Grivna aldıkları,  Türklerden ise 300 – 400 Grivna para istedikleri yönünde. Bu şekilde bir şikayet yaşayan kullanıcımız olursa, gece kulübü yorumları bölümünden bize bildirse biz de konuyu daha detaylı inceleyebiliriz. Diğer bir konu ise, burada diğer Kharkov gece kulüplerinde olduğu gibi eskort kızların çok olmayışı. Bu yüzden akşam sevgiliniz ile güzel bir gece geçirmek isterseniz Compass Night Clubı tercih edebilirsiniz.

Compass Night Club ortamına gelecek olursak, daha elit bir kitleye hitap ettiğini söylemeden geçemeyeceğim. Burada çoğunlukla çift olarak gelen kişileri görebilirsiniz. Bunun dışında herkes kendi halinde eğlenmeye geldiği için daha elit bir gece kulübü. Ses ve ışık sistemleri çok iyi, dans pisti de çok büyük olmasa da böyle bir kulüp için yeterli. Dans pistinde Ukraynalı kızlar ile tanışmak isterseniz, biraz güler yüz, biraz da dil bilmeniz yeterli olur. Ukrayna’ya gelmeden önce giriş seviyesinde Rusça öğrenmenizi tavsiye ederiz. Merhaba nasılsın diyecek sohbete başlayacak kadar Rusça ve Ukraynaca kelime öğrenirseniz tanışma faslı daha kolay olacaktır.

Compass Night Club fotoğrafları

Compass Night Club fotoğrafları ve videoları incelediğiniz zaman daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Gece hayatı fotoğraflarından da anlayacağınız üzere, Compass Club’ta gece eğlencesi son hız sınırsız bir şekilde sabaha kadar devam ediyor. Fotoğrafları incelemek için yukarıdaki resimlere tıklayabilirsiniz. Gece kulübü için rezervasyon yaptırmak isterseniz aşağıda telefon numaraları mevcut.

Şehir hakkında bilgi için Kharkiv yazımıza, gezilecek yerler için Kharkiv Gezi Rehberi isimli makalemize ve eğlence hayatı için Kharkiv Gece Hayatı yazımıza göz atabilirsiniz.

Adres iletişim ve rezervasyon bilgileri:

Adres: Akademika Pavlova Street 150 Kharkiv

Telefon: +38057 703 6347

Web sitesi: http://www.clubcompas.com.ua/

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın