Coyote Ugly Club Kiev

Coyate Ugly Club Kiev
Coyate Ugly Club Kiev

Ukrayna’nın başkentinde eğlenceyi uçukta yaşamak isteyen gençlerin adresi Coyote Ugly Kiev, 1993 yılında ilk olarak New York’ta kurulmuştur. Daha sonra 14 bölgeye Amerikan disko kültürünü taşıyan Coyote Ugly’nin Kiev’de de bir gece kulübü var. Gece kulübünün her noktasında Amerika’nın gece hayatını buram buram hissedebiliyorsunuz. Cumartesi akşamı saat 23:00’da gittiğimizde içeride %90 oranında bayanlar vardı.

Coyote Ugly Kiev

Coyote Ugly Kiev

Coyote Ugly Kiev

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Coyote Ugly Kiev, şehirde farklı bir kültürü yansıtıyor. Disko’ya girerken Amerikan kültürünü yansıtan bir tasarımla karşılaşıyorsunuz. İçeri girer girmez kulübün büyük bir kısmında Ukraynalı güzel kadınları görüyorsunuz. Temposu hiç bitmeyen hareketli müziklerle ortam oldukça iyi. Türk turistler tarafından çok bilinmediği için, gece kulübünde ortalıkta dans eden 45 yaş üstü amcaları göremezsiniz. Ukrayna’nın diğer kulüplerine nazaran Türk turistler tarafından keşfedilmemiş bir yer. Ortamına baktığınızda genelde 19 25 yaş arası Ukraynalı kızlar ve erkekler ve çok az sayıda turist var. Turistlerin birçoğu da Ukraynalı kız arkadaşı ile kulübe geldiği için, kulüp ortamı Ukrayna Kievli kızlar ile tanışmak için oldukça uygun.

Coyote Ugly Gece Kulübü

Coyote Ugly Gece Kulübü Kiev

Coyote Ugly Gece Kulübü

Coyote Ugly Gece Kulübü, şehre gelen turistlerin internette en çok olumlu oy verdiği gece kulüplerinden biri. Gelen misafirler tarafından Kiev gece kulüpleri arasında eşsiz bir mekan olarak adlandırılıyor. Toplamda 3 katlı bir binadan oluşan Coyote Ugly, ilk katında restaurant olarak hizmet veriyor. Diğer katları ise eğlenmek için gelen gece hayatı severlere ayrılmış. Diskonun neredeyse her yerinde yeni insanlarla tanışmak için güzel Kievli kızlar var. Kızlar oldukça sıcakkanlı, çok rahat sohbete başlayabilirsiniz. Tabi buradaki en büyük problem dil. Kiev’de İngilizce bilen Ukraynalı kız sayısı çok fazla olmadığından, bir kaç Rusça kelime edinmenizi öneririz.

Coyote Ugly Night Club Kiev Fiyatlar

Coyote Ugly Night Club Kiev Fiyatlar

Coyote Ugly Night Club Kiev Fiyatlar

Coyote Club, misafirlerine gerçekten çok iyi bir hizmeti uygun fiyata sunuyor. Kiev gece hayatı için Coyote Club Kiev’in fiyatları özellikle turistler için çok uygun. Kulübe girişş ücreti 50 Grivna yani 2 dolar. Bir şişe şampanya ya da şarap fiyatları 10 dolar ile 25 dolar arasında. Chivas Regal 1 LT fiyatı ise 100 dolar yani 2.500 Grivna. Eğlencenin dozunu daha fazla arttırmak isteyenler için ise, tüm içkilerin metrelerce servis edildiği Meter Of Fun 50 $ üzerinden satılıyor.

Coyote Ugly Kiev Rezervasyon ve İletişim

Gece kulübünde maalesef İngilizce bilen personel bulunmuyor. Bu nedenle iletişim ve rezervasyon için Rusça biliyorsanız aşağıdaki iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

Adres: Mechnykova Street 9а Kiev Ukrayna

Telefon: +380 44 280 0678

Web: coyoteugly.com.ua/

Şehirdeki diğer mekanlar için Gece Hayatı Kiev yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın