Dali Park Club Kiev

Dali Park Kiev
Dali Park Club Kiev

Kiev’de eğlencenin başkenti olarak bilinen Dali Park Kiev, 2013 yılının mayıs ayında hizmet vermeye başlamış. 2013 yazından beri Kiev’e gezmeye gelen turistler tarafından oldukça tercih edilen Dali Park, ilgi odağı bir yer. Ukrayna’nın başkentindeki Dali Park Night Club Kiev’de yerel halkın tercih ettiği yerlerin başında geliyor. Kiev’de gece hayatını seven insanlar tarafından en çok tercih edilen kulüplerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Dali Park Kiev

Dali Park Night Club Kiev

Dali Park Kiev

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Dali Park Night Club, aynı anda 1000 kişiden fazla misafire hizmet veriyor. Kulübün İç dizaynında ateşin ve aşkın sıcak rengini kulanmışlar. Daha içeriye girer girmez ortamın sıcaklığı sizi alıp başka diyarlara götürüyor. Profesyonel olarak dizayn edilen dans pisti ve dans yapan kızların kafesleri ilgi çekiyor. Aynı zamanda gece kulübünde şehrin ünlü djleri çalışıyor. İlk olarak göze hitap eden Dali Park, kulak zevki anlamında da tatmin ediyor. Belki de Kiev’de bulunan kulüpler içinde en iyi müziğe sahip mekan. İnternetteki yorumlardan Dali Park Kiev fotoğraf ve videolarından da anlayacağınız üzere kulüp eğlencenin adreslerinden birisi.

Dali Park Gece Kulübü

Dali Park Gece Kulübü Kiev

Dali Park Gece Kulübü

Dali Park Gece Kulübü’nde eğlence sabaha kadar kesilmiyor. Dali Park gece 10’da kapılarını açıyor ve sabah 6’ya kadar müziğin sesi kısılmıyor. Dali Park’a girdiğinizde Kiev gece kulüpleri arasında en çılgın mekanlardan biri olduğunu hissediyorsunuz. Özellikle haftanın cuma ve cumartesi geceleri Dali Park’ta yer bulmak zor oluyor. Ukraynalı genç kızların haftanın her günü eğlenmek için geldiği Dali Park, çok fazla insan tarafından tercih ediliyor. Bu bağlamda Dali Park’a gitmeden önce rezervasyon yaptırarak işinizi garantiye alabilirsiniz.

Dali Park Kiev Fiyatlar

Dali Park Kiev Gece Hayatı Fiyatları

Dali Park Kiev Fiyatlar

Dali Park Kiev’in fiyatları, yabancı ve yerli misafirler içinde uygun olarak hazırlanmış. Dali Park’a girebilmek için hiçbir ücret ödemenize gerek yok. Gecenin hızlı aktığı Kiev gece hayatında, Türkiye’den Dali Park’a giderseniz, 100 – 200 Tl arasında bir paraya iyi bir gece geçirebilirsiniz. Loca kiralamak isterseniz de 60 $ gibi bir ücret vermeniz yeterli olacaktır. Bazı özel temalı parti günleri ve özel günlerde bu fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Dali Park Kiev Rezervasyon ve İletişim

Adres: Parkova Rd Street No: 16, Kiev Ukrayna

Rezervasyon ve İletişim telefonu: +380 44 221 4433

Web: https://vk.com/dali_park

Şehirdeki diğer mekanlar için Gece Hayatı Kiev yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın