Dnipro Gece Hayatı

Dnipro Gece Hayatı

Dnipro gece hayatı, Ukrayna’nın en iyi gece kulüplerinin bulunduğu eski adı ile Dnepropetrovsk gece hayatı için karşımıza bir çok alternatif ile çıkıyor. Gece kulüpleri, dans show club, özel dansçıların sahne şovları, sabaha kadar devam eden sınırsız ve çılgın eğlenceler kenti Dnipro. Şehir gece hayatında sadece hafta sonu çalışan kulüplerin yanı sıra, haftanın tüm gün çalışan diskolar da bulunmakta. Haftanın hangi günü giderseniz gidin doluluk oranının yüksek olduğu bu gece kulüplerinde sabaha kadar sınırsız eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz.

Dnipro gece kulüpleri arasında en popüler ve en iyi olanları sizlere tanıtacağız. Bir genelleme yapacak olursak, gelen yorumlar ve öneriler neticesinde, Ukrayna’ya vizesiz kimlik ile giriş başladıktan sonra gece kulüplerinde maalesef eskort kızlar çalışmaya başladığı yönünde. Her gittiğiniz Dnepr gece kulübü içerisinde muhakkak para ile çalışan kadınları görmeniz mümkün. Ama tabi Türkiye’de olduğu gibi burada da bu durum normal karşılanıyor.

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Gece hayatında çok farklı ve çeşitli mekanların olması da kenti bu konuda ön plana çıkartıyor. Gece eğlenmek için Dnepropetrovsk’da dışarıya çıkmak istediğinizde, lüks restaurantlar, Türk restaurantları, rock barlar, publar, cafeler,dans show barlar,  night club, karoeke barlar gibi birçok alternatifler var.

Dnipro gece hayatı için harcayacağınız rakamlar da Ukrayna genelinde olduğu gibi oldukça makul. 2 kişi çıkacağınız bir gecede en lüks ve en iyi night club hesabı size en fazla yemek ile birlikte 400 Tl ödersiniz. Ya da ekonomik bir gece geçirmek isterseniz gece kulübünde bir kadeh votka içip sabaha kadar dans etmenin bedeli 50 tl.

Dnepropetrovsk gece hayatı mekanları önerilerimiz adresleri ve yorumları:

Paris Night Club

Paris Night Club

Paris için herhalde şehrin en ilgi gören ve en çok dolu olan gece kulübü dememizde sakınca yok, gece kulübü 7 gün çalışıyor. Ve haftanın her günü neredeyse tam dolu.

Bartolomeo Night Club

Bartolomeo Night Club

Bartolomeo için de şehrin en lüks ve en elit kızlarının olduğu gece kulübü diyebiliriz. Aynı zamanda otel olan özel bir arazi içindeki gece kulübü yaz ve kış aylarında farklı konseptlerde hizmet veriyor.

Opera Night Club

Dnepropetrsovk Opera Club

Opera Gece kulübü ise yine Dnipro kentinde lüks ve elit gece kulüplerinden birisi. Açık olduğu günleri kestirmek ne kadar zor olsa da çalıştığı günlerde şehrin en dolu night kulübü

Rio Club Dnepro

Club Rio

Club Rio

Dnipro kentinin bu özel ve lüks gece kulübü ise kendine has tarzı, özel mekanı, şehrin en iyi ses ışık sistemleri ve dans şovları ile ön plana çıkıyor.

Jackson Club Dnepropetrovsk

jackson Dnepropetrovsk

jackson Dnepropetrovsk

Yine Dnipro kentinin bu küçük ama bir o kadar da popüler olan kulübü turist ve Türk görmek istemeyenler için ideal.

Sfera Club Dnepropetrovsk
Sfera Club

Sfera Club

Sfera tüm akşamı vakit geçirmek için ideal bir seçim. Restaurant cafe ve gece kulübü bölümlerinde özellikle hafta sonları güzel vakit geçirebilirsiniz.

Labirent club Dnipro
Labirent Club Dnipro

Labirent Club Dnipro

Gecenin içinde kaybolun! Labirent kulüp Dnipro kentinde gece hayatında kaybolmak isteyenler için en iyi seçimlerden birisi.

Dnipro şehri ile ilgili detaylı bilgi, yorum, öneri almak için Dnepropetrovsk Gezi Rehberi isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Facebook takip için: https://www.facebook.com/ukraynadanet

Dnipro Gece Hayatı

Dnipro Gece Hayatı

Dnipro Türk, Ukraynalı kadın veya erkek Türkçe bilen rehber arıyorsanız aşağıdaki resme tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. +38 068 499 85 74

 

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın