Dnipro Türk restoran ve oteli Khan Chinar

Khan Chinar Otel & Restoran
Dnipro Türk restoran ve oteli Khan Chinar

Dnipro Türk lokantalarından birisi olan Khan Chinar restoran ve otel Dnepropetrovsk şehir merkezinden yaklaşık olarak 10 km uzaklıkta. Azeri bir kişi tarafından işletilen restoranda tüm Türk yemeklerinin yanı sıra Dnipro kentinde rakı içmekte mümkün. Restoranın üst katı aynı zamanda 3 yıldızlı otel olarak da hizmet vermektedir.

Dnipro Türk restoranı Khan-Chinar

Dnipropetrovsk Türk restoran

Dnipro Türk restoranı Khan-Chinar

Dnipro kentinde Türk yemekleri arayanlar için iyi bir alternatif olan Dnipro Türk restoranı Khan Chinar zengin Türk mutfağı menüsü ve Türk aşçıları tarafından yapılan lezzetli yemekleri ile son derece nezih bir restoran. Haşlama, yoğurt, mercimek, ezogelin gibi Türk çorbalarından, Adana, Urfa kebap çeşitlerine, köfte, tavuk balığa kadar lokantada her türlü yiyecek mevcut. Aynı zamanda rakı mezesi olarak da Türkiye’de yiyebileceğiniz tüm salataları Khan Chinar’da yiyebilirsiniz. Restoranda fiyatlara gelecek olursak bu konuda maalesef Ukrayna ortalamasının çok üstünde fiyatları ile dikkat çekiyor. Çorbalar 20 TL’den başlayan fiyatlarla, kebap çeşitleri 50 TL, 35 rakının fiyatı ise 150 TL’yi buluyor. İki kişilik bir akşam yemeğinin ortalama maliyeti 400 TL’ye yaklaşmakta. Yine de Dnepropetrovsk kentinde Türkçe konuşan lüks bir restoran arayanlar için Khan Chinar Dnipro ideal bir tercih.

Khan Chinar otel Dnipro

dnipropetrovsk khan chinar otel

Khan Chinar otel Dnipro

Dnipro kentinde otel arayanlar için de Türkçe konuşan personeli bulunması nedeniyle Khan Chinar otel Dnipro tercih edilebilir bir seçenek. 3 yıldızlı olan otel 3 katlı ve 30 odası ile hizmet veriyor. Standart ve lüks oda tercihleri bulunan otelde fiyatlara gelecek olursak, standart oda için günlük fiyat 160 TL iken, lüks oda için günlük fiyat 205 TL civarında. Bu fiyatlar çift kişilik oda fiyatları. Aynı zamanda fiyatlara Türk kahvaltısı da dahil. Otelde odalar oldukça büyük ve rahat 45 metrekarelik odaları ile Dnipro kentindeki en büyük otel odalarından birine sahip. Aynı zamanda tuvaletlerinde taharet musluğu da bulunuyor. Booking sitesi üzerinde de 9.5 gibi bir puana sahip otel, Dnipro kentinde konaklama için önerebileceğimiz en iyi otellerden birisi.

Adres ve iletişim bilgileri:

Khan Chinar otel ve restorana aşağıdaki adres ve telefon bilgileri ile ulaşabilirsiniz, yardım almanız gerekiyorsa, aşağıdaki telefon numarasından arayarak Türkçe yardım alabilirsiniz.

Kosmіchna Street 28 B Dnipro / Dnipropetrovsk

Telefon numarası : +380 67 465 0077

Şehir hakkında daha detaylı bilgi almak için Gezi Rehberi yazımızı, eğlence hayatı için Dnipro Gece Hayatı yazımızı, şehirdeki bir diğer Türk lokantası için Al Pacino Restorant yazımızı okuyabilirsiniz.

Dnipro Türk, Ukraynalı kadın veya erkek Türkçe bilen rehber arıyorsanız aşağıdaki resme tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. +38 073 403 89 82

 

Dnipro Dnipropetrosvk Rehberi

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın