The Address Dnipro Türk Restoranı

The Address Dnepropetrovsk Türk Restoranı
The Address Dnepropetrovsk Türk Restoranı

Ukrayna’nın Dnipro şehrinde en kaliteli yerlerden birisi de The Address Dnipro Türk restoranı. Şehirdeki en büyük eksiklerden birisi olan, kaliteli, leziz, nezih ve Türk yemekleri yiyebileceğiniz mekan Paris Night club tam karşısında açıldı. İşletmecisi 15 senedir Dnipro kentinde yaşıyor ve özellikle Türk turistlere yaptığı yardımlar ile tanınıyor.

Dnipro Türk Restoranı

Dnipro Türk Restoranı

Dnipro Türk Restoranı

100 kişilik kapasitesi ile Dnipro Türk Restoranı olan The Address, bahçe ve 2 katı ile hizmet vermektedir. Dnipro’da adresiniz sloganı ile hizmet veren, aşçıları Türkiye’den özel getirilen mekanda çalışan tüm personel Türkçe ve İngilizce bilmektedir.  Şehirde Süper Lig maçlarını, şampiyonlar ligi maçlarını izlemek için dev ekranda maç keyfi de bulunmaktadır.  Bahçesinde yaz kış nargilenizi içebileceğiniz, tüm Türk yemeklerinizi yiyebileceğiniz. Şehirde işletmecisi, çalışanları The Address ön plana çıkıyor. Türkiye’de de restoranlar işleten ve bu konuda tecrübeleri bulunan işletmecileri bulunmaktadır.

The Address Dnipro Türk Restoranı

The Address Dnipro Türk Restoranı

The Address Dnipro Türk Restoranı

Sabah saat 08:00’da açılan The Address Dnipro Türk Restoranı gece saat 05:00’a kadar açık. Özellikle hafta sonları neredeyse hiç kapanmayan mekan Türkler dışında birçok Ukraynalı kız tarafından da tercih ediliyor. Menüsünde kebap çeşitlerinden, dönere, çorbalardan, tatlılara, sulu yemeğe kadar birçok seçenek göze çarpıyor. Türk çayı ve Türk tatlıları da restoranda en çok tercih edilenler arasında. Paris gece kulübünde Gece eğlencesinden sonra çorbanızı içebileceğiniz sıcak bir adres.

Dnipro Türk Kahvaltısı

Dnipro Türk Kahvaltısı

Dnipro Türk Kahvaltısı

Ukrayna’nın bu güzel kentinde konak ziyaret edenlerin bir diğer arayışı da Dnipro Türk Kahvaltısı. The Address şehirdeki en iyi ve en kaliteli Türk kahvaltısını sunan restoran olarak karşımıza çıkıyor. Zengin kahvaltı menüsü, taze çayı, meyve suları, kahvesi ile güne güzel başlamanızı sağlıyor. Omletten, melemene, helal sucuktan, patates kızartmasına kadar birçok alternatif bulunuyor. Türkiye’de yaptığınız kahvaltıyı aratmayacak sofra için fiyatlar da oldukça uygun.

The Address Dnipro Menü

Telefon: 073 677 87 00 – 098 233 63 63

Adres: Короленко 2 D ( Korolenko 2 D ) Dniproopetrovsk ( Dnipro )Paris Night Club karşısı

İnstagram: https://www.instagram.com/the_address_dnepr/

Facebook: https://www.facebook.com/theaddress.dnipro

Şehir hakkında bilgi almak için Dnipro isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Dnipro Türk, Ukraynalı kadın veya erkek Türkçe bilen rehber arıyorsanız aşağıdaki resme tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. +38 073 403 89 82

 

Dnipro Dnipropetrosvk Rehberi

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın