Dolls Men’s Club Kiev

Dolls Men's Kiev
Dolls Men's Kiev

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de turistlerin en çok tercih ettiği mekanlardan birisi olan Dolls Men’s Kiev dans show kulüp olarak hizmet veriyor. Kiev’deki insanların gündüz işleri bittikten sonra uğradığı ilk duraklardan biri Dolls Men’s oluyor. Genelde insanlar buraya gelerek günün stresini güzel dans şovlarını izleyerek atıyorlar ve evlerine öyle gidiyorlar. Gece Ukraynalı dansçı kızları izlemek gerçekten oldukça keyifli ve heyecanlı. Buraya sevgilisi, kız arkadaşı ya da eşi ile birlikte gelen birçok çiftte bulunmaktadır.

Dolls Men’s Kiev

Dolls Men's Kiev

Dolls Men’s Kiev

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Dolls Men’s Club’ın sabahlara kadar dansın devam ettiği 3 dans show pisti bulunuyor. Bunların birisinde kafes dansı yapılırken diğerinde direk dansı severlere hitap ediyor. Dans pistlerinin dışında, vip odalar ile kucak dansı için ayrılmış kabinlerde var. Kabinlerin çoğunda, bütün gününü şehirde gezerek geçirmiş ve gününü dans izleyerek noktalamak isteyen turistler dolduruyor.

Dolls Men’s Kulüp

Dolls Men’s Kulüp Kiev

Dolls Men’s Kulüp

Dolls Men’s Dans Show Kulübü, Kiev’de dansın en güzel adresi. Kiev gece kulüpleri arasında en iyi dansçılar Dolls Mens’te sahne alıyor. Günün sonunda eğlenmek için buraya gelen insanları kapıda oturacakları yerlere kadar Ukraynalı hostesler eşlik ediyor. Müşterileri memnuniyetini ön planda tuttuklarından olacak ki 40 kişiye yakın bir hostes görevlisi kulüp içinde yer alıyor. Müşterilerin huzuru için her şey düşünülmüş burada. Ayrıca güvenlik de en üst düzeyde, Kiev dans show kulübün içi oldukça huzurlu ve konforlu.

Dolls Men’s Fiyatlar

Dolls Men’s Fiyatlar Kiev

Dolls Men’s Fiyatlar

Kiev gece hayatı için Dolls Men’sin fiyatları uygun bir seviyede. Girerken 10 – 12 $ gibi bir ücret ödeyerek bir giriş yapıyorsunuz. Girişten sonra istediğiniz salondaki dansçıları izleyebilir ya da VIP odalara geçiş yapabilirsiniz. Dansçı kızlar masanıza gelmek için size doğru yönelecektir. Geldikleri zaman 10 $ vererek, onları masanızda dans ettirebilirsiniz.. Eğer gecenin sonunda rahatlamak için masaj yaptırmak isterseniz 1000 Grivna yani 40 $ ödemeniz yeterli oluyor. Mekanda aynı zamanda masaj hizmeti de verilmektedir. Profesyonel Kievli masöz kızlar tarafından gece kulübünün VIP bölümünde masaj ve sauna hizmeti alabilirsiniz.

Dolls Men’s Kiev Rezervasyon ve İletişim

Dans show bar ve gece kulübü olan Dolls Men’s Kiev hafta içi ve sonu yoğun ilgi görüyor. Gece kulübüne gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Mekana telefon ettiğinizde İngilizce bilen personel aracılığla kulüp hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adres: Velyka Vasylkivska Street 57/3 Kiev Ukrayna

Telefon: +38 099 380 7744

Web: dolls-club.kiev.ua

Şehirdeki diğer mekanlar için Kiev Gece Hayatı yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın