Hakkında Chernovtsy

Ukrayna’nın Chernovtsy şehri hakkında bilgi ve gezi notlarının bulunduğu kategori. Gezilecek yerler, gece hayatı, restoran, otel, kafe ve gidilebilecek yerler.

Chernovtsy Ukrayna

Şehir Ukrayna’da bulunan tarihi ve doğal güzellikleri bünyesinde barındıran küçük bir yerleşim. Her ne kadar nüfusu 200.000 olsa da gündelik gelen turistler ile birlikte 400.000’e kadar çıkan nüfusu mevcut. Şehir merkezinde her daim yabancı turistleri görmeniz mümkün. Şirin evleri, binaları, tertemiz cadde ve sokakları ile Ukrayna’nın keşfedilmeyi bekleyen şehirleri arasında.

Chernovtsy önerilerimizin, gezi notlarımızın ve yerel halktan aldığımız bilgilerin paylaşıldığı kategorimizdeki yazılarımızı aşağıdaki başlıklardan inceleyebilirsiniz. Şehir ile ilgili gezilerinizde edindiğiniz bilgi ve yorumlarınızı da sitemiz üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz. Şehir üzerinden 4 ülkeye kolaylıkla gidebilirsiniz. Havası her daim serin olan şehre giderken yaz ayı da olsa muhakkak bir mont almayı unutmayın. Özellikle şehirde her mevsim insanların ellerinde şemsiyeler ile gezdiğini hatırlatmak isteriz. Ukrayna’nın bu havası en temiz şehirlerinden birinde huzurlu ve güzel uykunun tadına da varabilirsiniz. Şehirde sadece Ukraynaca konuşulduğunu da hatırlatmak isteriz.

Whatsapp üzerinden ulaşın