Fashion Night Club Lviv

Fashion Night Club Lviv
Fashion Night Club Lviv

. Şehrin gözde mekanlarından birisi de Fashion Club Lviv. Restoran, bar, cafe ve gece kulübü olarak hizmet veren mekan haftanın 7 günü çalışıyor. Genellikle Cuma, cumartesi, Pazar ve Çarşamba geceleri daha yoğun olan club Türk ve diğer turistlerin gözde yerlerinden birisi. Lviv gece hayatı deyince ilk akla gelen mekan Fashion Night Club.

Fashion Club Lviv

Fashion Club Lviv

Fashion Club Lviv

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna’nın eğlence sektörü deyince akla disko, gece kulüpleri ve barları geliyor, aynı zamanda Fashion Club Lviv kentinde bir marka durumunda.  Her gece club bölümü saat 23:00’da açılıyor ve sabah saat 06:00’a kadar eğlence devam ediyor. Sabahın ilk ışıklarına kadar Lviv’de eğlence arayanlar için ideal bir seçim Fashion Club.  Ukrayna’nın tüm kulüplerinde olduğu gibi face kontrol burada da geçerli. Kirli ya da bakımsız, spor kıyafetler, spor ayakkabılar ile içeriye almadıkları gibi sarhoş olarak kulübe gelenlere de giriş izni verilmiyor. Yaş sınırlamasının 16 olduğu gece kulübünde Ukraynalı kızların 18 yaşından küçük olabileceklerini de göz önünde bulundurmak gerek

Fashion Night Club Lviv

Fashion Night Club Lviv Ukrayna

Fashion Night Club Lviv Ukrayna

Lviv gece kulüpleri içinde önemli bir nokta olan Fashion Night club girişte bileğinize giriş bilekliği takıyorlar. İkinci katta Crystal Lounge ve Karaoke bölümleri bulunmaktadır. Dizayn bakımından da oldukça iddialı olan Fashion 200 kişilik oturma kapasiteli bir mekana sahip. Gece kulübü ise yaklaşık 1.000 kişilik. Şehrin en elit ve güzel Ukraynalı kızların uğrak mekanı olan Fashion’da gece eğlenceleri oldukça zengin. Özellikle diskoda dansçı kızların seksi gösterileri eşliğinde sabaha kadar yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Gece kulübü hakkında yorumlar ve tavsiyelere baktığımızda ise, club fotoğraf ve videoları bize herşeyi en iyi şekilde anlatıyor.

Fashion Club Lviv Ukrayna Fiyatları

Fashion Club Lviv Ukrayna Fiyatları

Fashion Club Lviv Ukrayna Fiyatları

Fashion club giriş ücretleri ve alkol fiyatları Ukrayna ortalamasının biraz üzerinde olsa da gerçekten ucuz. Perşembe, Cuma, cumartesi günleri erkekler için 4 dolar yani 100 Grivna. Diğer günlerde 3 dolar. Ukraynalı kızlar için sadece Perşembe günü giriş ücretsiz. Diğer günler 2 dolar 50 grivna ile 100 grivna 4 dolar arası fiyatlar var. 70’lik Jack Daniels fiyatı 55 dolar, 1 Litre Martini fiyatı 19 dolar, Möet Imperial fiyatı ise 115 dolar. Loca yani VIP masa kiralamak isterseniz bunun için ödemeniz gereken para da 200 Grivna yani 8 dolar. Genel olarak 4 kişilik bir gecede en lüks şekilde geçirdiğinizi düşünürseniz en fazla ödeyeceğiniz rakam 200 dolar olacaktır. Bunda da 2 Litre viski içtiğinizi masada yemek ve meyve, nargilenin de eksik olmadığını düşünürseniz.  Tüm fiyatlar için http://fashion-club.in/en/menu adresinden bakabilirsiniz.

Fashion Club Lviv Rezervasyon ve İletişim

Gece kulübünde hafta sonu ve özel temalı partilerin yapıldığı günlerde yoğunluk olduğu için gitmeden arayarak rezervasyon yapınız. Personelin hemen hemen hepsi İngilizce biliyor. Ayrıca Fashion Club Lviv’de İngilizce bilen kızlarla tanışmak da oldukça kolay. Çünkü bu lüks ve elit yere gelen kızların büyük kısmı Ukrayna genelinin aksine İngilizce biliyorlar.

Ivana Pidkovy Square No: 1 Lviv Ukrayna

Telefon ve Rezervasyon : +380 67 374 4491

Şehir ile ilgili detaylı bilgi almak için Lviv isimli yazımızı, gezi rehberi için de Lviv gezi rehberi isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın