Forsage Night Club Kiev

Forsage night club Kiev
Forsage night club Kiev

Ukrayna’nın Kiev kentinde hizmet veren Forsage Night Club Kiev, şehrin dans merkezlerinden biridir. Kiev’e gelen turistler arasında tercih edilen Kiev gece kulüpleri arasında ilk sırada gelen Forsage dans kulübü, şehrin eğlence noktalarındandır. 2008 ve 2009 yılları arasında “En İyi Ukrayna Gece Kulübü” seçilmiştir.

Forsage Night Club

Night Club Forsage

Forsage Night Club

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Kiev’in en favori mekanı olarak adlandırılan Forsage Night Club’ın 3 tane dans pisti vardır. Pazartesi dans pistlerinin üstünde özel konseptli partiler düzenleyen kulüpte, birçok Ukraynalı kadın tarafından da tercih edilmektedir. Müşterilerine birçok tarzdan müzik dinleten gece kulübü, dans, house ve elektro müzik severlerin en çok tercih ettiği gece kulübüdür. Yaklaşık 1800 metrekare alana kurulu olan Forsage’in 250 kişiye kadar hizmet veren VIP salonu da vardır. Forsage’in üst katlarında bulunan iki kısımda ise Hip – hop müziğinin en iyi djleri performans göstermektedir.

Forsage Gece Kulübü

Forsage Gece Kulübü

Forsage Gece Kulübü

Kiev’e giden turistlerin çoğu tarafından olumlu olarak yorumlanan Forsage Gece Kulübü, 5 kattan oluşan bir binaya sahiptir. Alt kısımlar localardan oluşurken üst katlar Kiev Gece Hayatı içinde farklı müzik tarzları seven insanlara hitap etmektedir. Kulübün üst katlarında sarhoş olan Ukraynalı kadınların dans şovları da vardır. Kulübün toplam kapasitesi 1500 kişi üzerindedir. Çoğunlukla doluluk oranı yüksek olan Forsage’in diğer gece kulüplerinden en büyük farkı birçok müzik tarzına yer vermesidir. Özellikle R&B tarzında çaldığı müzikler yerli halk tarafından oldukça sevilmektedir.

Forsage Club Kiev Fiyatları

Forsage Club Kiev Fiyatları

Forsage Club Kiev Fiyatları

Birçok insan tarafından en iyi gece kulübü olarak adlandırılan Forsage Club Kiev’in fiyatları ise gayet uygundur. 4 kişilik bir arkadaş grubunun bir loca kiralaması için 55 Dolar vermeniz yeterlidir. İçeri girdikten sonra yemek ve içkilerin loca fiyatına dahil olduğu Forsage, fiyat bakımından Kiev’de en uygun gece kulüplerinden biridir.

Forsage Night club iletişim adres telefon rezervasyon

Forsage Night Club’e gitmeden önce rezervasyon için aramanızı tavsiye ederiz. Özellikle Cuma Cumartesi geceleri, doluluk oranı çok yüksek. Ayakta kalmamak ya da dans pistine yakın bir yerde oturmak için telefon ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gece kulübünde ingilzce bilen personel bulunmaktadır.

Adres: Harmatna Street 51/ А, Kyiv Ukrayna

Rezervasyon Telefon: +380 44 232 70 01

Web site: https://vk.com/forsageclub.official

Şehirdeki diğer mekanlar için Kiev’de gece hayatı yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın