Gentlemens Club Kiev

Gentlemen's Striptiz Club Kiev
Gentlemen's Striptiz Club Kiev

Kiev bölgesinde yaşayan yerel halkın ve şehri gezmeye gelenlerin eğlence için gittiği mekan olan Gentlemens Club Kiev, direk dansları yapan Ukraynalı kızları ile tanınıyordur. Dünyada güzel kız denince akla gelen yer Ukrayna. Ukrayna’da en güzel dans show club deyince ise akla Gentlemen’s Club gelir. Ukraynalı güzellerin yanında İngiliz, Fransız, Alman ve Rus güzellerinde direk dansı yaptığı bir mekandır. Bu mekanda bir İngilizce bilen kızlar ile kucak dansı yaptıran bir gezgin Türk’e rastlayabilirsiniz.

Gentlemens Club Kiev

Gentlemens Club

Gentlemens Club

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Kiev gece hayatının direk dansları ve müşteriye özel kucak danslarıyla bilinen Gentlemen’s Club, şehre heyecan katmaktadır. Birbirinden güzel Ukraynalı kadınların size özel VIP odalarda dans ettikleri bu kulüp 2 katlı bir binadan oluşmaktadır. Haftanın bazı günleri happy hour saatleri düzenleyerek müşterilerine daha ucuz fiyattan kucak dansı sunmaktadırlar. Şehre gelen turistlerin merakla gittiği yerlerin başında gelir.

Gentlemens Club

Gentlemen’s Club

Gentlemens Club

Gentlemens Club, Kiev gece kulüpleri ve barları arasında farklı bir klasmana sahiptir. Bu gece kulübünde müziğin dışında zevk anlamında doruğa ulaşacağınız görüntülerle karşılaşabilirsiniz. Ukraynalı kadınların üstsüz gezdiği, sarhoş kadınların erkeklerin kucaklarına atıldığı bir mekan düşünün işte burası Gentlemen’s club. Eğlencenin içinde kaybolmuş insanları ilk kez burada göreceksiniz.

Gentlemen’s Kulübü Fiyatlar

Gentlemen’s Kulübü Fiyatlar

Gentlemens Kulübü Fiyatlar

Şehre gelen Türklerin ’de uğramadan şehirden ayrılmadığı Gentlemens Kulübü fiyatları, bir dans show club için çok iyi diyebiliriz.Bu dans show club girmenin standart fiyatı ise 50 Uah yani 2 $’dır. İçeceğiniz bir votka bardağı ise 2 dolar civarındadır. Özellikle Türkiye’den geldiğinizde burada votkanın içine meyve koymadıklarını sek içtiklerini gördüğünüzde buna değdiğine inanacaksınız. Kulübe giderek genç Ukraynalı Kadınlarla tanışabileceğiniz gibi 10 $ gibi bir ücret ödeyerek özel odalarda dans show izleyebilirsiniz. Unutulmaz dakikalar yaşayacağınız bir akşam geçirmek için planlarınız arasına alabileceğiniz bir club Gentlemens.

Şehir hakkında bilgi almak için Kiev gezi rehberi isimli yazımızı, şehirdeki diğer mekanlar için Kiev gece kulüpleri yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın