İndigo Night Club Kiev

İndigo night club Kiev
İndigo night club Kiev

indigo Night Club Kiev şehirdeki eğlence hayatında önemli yere sahip mekanlardan birisi.  Merkeze yakın olması, haftanın 7 günü çalışıyor olmasıda tercih edilmesinde önemli bir seçenek. Şehre gelen turistlerin uğrak mekanlarından biri olan İndigo, hareketli geceler yaşamak isteyenler için en ideal mekanlardan birisi. Turistlerin uğrak mekanı olmasından dolayı bu kulüpte İngilizce bilen Kievli kadınlar bulmak mümkündür.

indigo Night Club

indigo Night Club

indigo Night Club

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Kiev gecelerinde sınırı olmayan bir eğlence sunan İndigo Night Club, iki katlı bir binadan oluşmaktadır. Birinci katında bar olarak hizmet veren İndigo, üst katında ise gece kulübü konseptiyle hizmetlerine devam etmektedir. Ukrayna’nın hareketli gecelerinde parti canavarı olarak adlandırılan İndigo, birbirinden farklı konseptlerde partiler düzenlemektedir. Dans geceleri olarak bilinen partilerde turistlerle Kievli kızların saatlerce dans ettiği bir yer. Özel günlerde ve cuma cumartesi geceleri özel temalı partilerin düzenlendiği night club, dansçı kızları ile de ilgi çekiyor.

İndigo Gece Kulübü

İndigo Gece Kulübü

İndigo Gece Kulübü

Ukrayna’da orta kesim halk tarafından tercih edilen İndigo Gece Kulübü, hafta sonlarıda canlı müzik performansı sunmaktadır.  İndigo, Kiev gece kulüpleri arasında en ihtişamlı, ilgi çeken mekanlardan biridir. Club gerek tasarımı, ses, ışık sistemleri ve seksi Ukraynalı dansçı kızların dans alanları ile ilgi çekmektedir. Özellikle şehre gelen turistlerin ilgi gösterdiği Kievli kadınların bulunduğu İndigo, tam bir eğlence merkezidir.

İndigo Club Kiev’in Fiyatları

İndigo Club Kiev Fiyatları

İndigo Club Kiev Fiyatları

Kiev’de daha çok orta kesime hitap eden İndigo’da fiyatlarda ortalama seviyedir. İndigo Club Kiev’in fiyatları, giriş ücretleri 2.5$ ile başlarken kadınlardan ücret almamaktadırlar. Şehre gelen bir Türkseniz bu gece kulübüne gelerek 100 Tl gibi bir parayla müthiş bir gece yaşayabilirsiniz. Bu ücretlerde bir masada oturarak hem mekanın yemeklerinden hem de içkilerinden sınırsız faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda İngilizce bilen Kievli kadınlarla tanışarak Ukrayna’da harika bir gece geçirilebilir.

İndigo Night Club İletişim Rezervasyon ve Adres

Hafta sonları gitmeden önce rezervasyon yaptırıp öyle gitmenizi tavsiye ederiz.  Ayrıca gece kulübüne girişte kıyafet kontrolü yapıldığını da unutmayın.

Kudryashova Street No: 3 Kyiv, Ukrayna

Telefon no: +380 44 500 0011

Vk Adres: www.indigoclub.info/

Şehirdeki diğer mekanlar için Kiev gece hayatı yorumları yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın