Jackson Club Dnepropetrovsk

Jackson Club Dnepropetrovsk
Jackson Club Dnepropetrovsk

Jackson Club Dnepropetrovsk yazımıza, öncelikle bu kulübü turistler ya da Türkler tarafından çok bilinmediğini belirterek başlayabiliriz. Şehir merkezine yürüme mesafesinde olan bu Jacskon gece kulübü, Dnepropetrovsk gece kulüpleri içinde en küçük olanı ama ortam olarak genelde Ukraynalı kişiler geldiğinden en iyi gece kulüplerinden birisidir.

Jackson Night Club

Jackson Night Club

Jackson Night Club

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Jackson Night Club her ne kadar küçük olsa da, Dnepropetrovsk kentinde yaşayan kadınların genelde tercih ettiği kulüplerden biri.  Kulüpte Ukraynalı güzel kızlar ilgi çekiyor, ayrıca grup halinde de gelen kalabalık kız grupları da görebilirsiniz. Kulübün özelliği nedir bilinmez ama gelen yorumlar ve kulüpte gözlemlediklerimiz. Genelde, Dnepropetrovsk’a başka Ukrayna şehirlerinden gelmiş öğrenci kızlar erkekler ve arkadaş grupları bu küçük kulübü tercih ediyorlar. Kulübün giriş ücreti bulunmuyor olması da gece kulübüne gitmek isteyenler için Ukrayna’da bir avantaj. Ayrıca Dnepropetrovsk kentindeki en ucuz gece kulüplerinden birisi. 5 TL’ye bir bardak votka ve meyve suyu içebilirsiniz. Ya da 40 TL’ye 1 litre votka açtırıp masaya oturabilirsiniz. Ucuz olmasında tabi en önemli etken, kulüpte turistlerin ve Türklerin olmaması. Dnepropetrovsk gece hayatı genelinde Türkler ve turistler olduğu için gece kulüplerinde fiyatlar Ukrayna geneline göre yüksek.

Jackson club haftanın her günü açıktır, akşam saat 22:00’da açılmaktadır. Bunun yanı sıra kulüpte özel partiler yapılmaktır. Özel temalı partilere gitmeden daha önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririm. Dnepropetrovsk Jackson gece kulübü, dans partileri, özel dans şov partileri, seksi kıyafet yarışmaları, kızların bekarlığa veda gecesi,  özel maskeli partiler, yetişkin dans şovları gibi bir çok özel temalı partiler düzenliyor. Bu partilerde kulübün doluluk oranı çok yüksek. Sosyal medya siteleri olan VK.com facebook.com gibi ağlarda parti olacağı gün, parti hakkında kulübü takip eden Ukraynalı kızlar için reklam veriyorlar ve kulübe gelmelerini sağlıyorlar.

Kulübün ses ve ışık sistemi oldukça iyi, dans pisti de çok küçük sayılmaz. Sabah 6’ya kadar pistte dans eden birilerini görebilirsiniz. Özellikle ayna karşısında dans eden Ukraynalı kızlar gördüğünüzde şaşırmayın, gece kulübünde dans eden kızların videolarını çekip Vk.com sayfasında yarışmalar düzenliyorlar. Kulüpte çok olmasa da özel günlerde seksi dans şovları da oluyor. Şehir hakkında daha detaylı bilgi almak için Dnepropetrovsk gezi rehberi yazımızı okuyabilirsiniz.

Jackson Club

Adres: Barykadna Street No: 1

Jacson Club Rezervasyon: Telefon numarası:  +38 (067) 711-17-77 – +38 (093)955-15-27 – +38 (063)706-48-94

Web adresi: https://vk.com/jacksonnightclub

Jackson Club

Jackson Club

jackson Dnepropetrovsk

jackson Dnepropetrovsk

Dnipro Gece Hayatı isimli yazımızdan Dnepropetrovsk şehrindeki tüm gece kulüpleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dnipro Türk, Ukraynalı kadın veya erkek Türkçe bilen rehber arıyorsanız aşağıdaki resme tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. +38 073 403 89 82

 

Dnipro Dnipropetrosvk Rehberi

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın