Kazantip festivali 2017

2017 Kazantip festivali
Kazantip festivali 2017

Kazantip festivali Ukrayna 2017 yine her sene olduğu gibi Rusya, Ukrayna, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Litvanya, Moldova gibi ülkelerdeki en güzel kadınların akınına uğrayacak müzik ve dans festivali olacak. Alkol, müzik, dans ve sabaha kadar eğlencenin 24 saat sınır tanımadığı, sarhoş Slavların kendinden geçtiği bu sıra dışı  Kazantip festivalini size tanıtalım.  Kazantip 2017 nerede, ne zaman yapılacak, nasıl giderim, Kazantip bileti ne kadar, online satın alınabilir mi, nereden satın alabilirim gibi soruların cevapları ile başlayalım.

Kazantip 2017 nerede

Kazantip festivali 2017 nerede

Kazantip 2017 nerede

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna’da Kazantip 2017 nerede yapılacak, hangi tarihlerde ve ne zaman başlayacak gibi sorular, birçok Ukrayna severin takip ettiği başlıklar içinde. Ukrayna ve Slavların en güzel kızlarını görebileceğiniz bu festival her sene Kırım’ın Kazantip sahilinde yapılıyordu. 2017 bu sene Kazantip festivali Gürcistan’ın Anaklia kentinde yapılacak. Rock ve punk müzik gruplarından, Ukrayna Rusya ve Gürcistan’ın en ünlü djlerine, en ünlü sanatçılara kadar birçok kişinin sahne aldığı Kazantip festivali Türkiye’den de büyük ilgi görüyor. Kazantip 2017 bileti satın al işlemini internet üzerinden yapabilirsiniz. Birçok tatil acentası bu festival için bilet satışı yapıyor. Giriş bileti ücretleri ise bu sene de 200 dolar olması bekleniyor.

Kazantip 2017 ne zaman

Kazantip festivali 2017 ne zaman

Kazantip 2017 Ne zaman

Her ne kadar Kazantip 2017 bu sene Ukrayna yerine Gürcistan’ın Anaklia kentinde olsa da, festival Ukrayna festivali olarak ünlendiği için yine Ukraynalı ve Slav kadınlarının podyumu olmaya devam edecek. Kazantip 2017 ne zaman sorusunun cevabı ise, Temmuz ayının 14’ünde başlayıp Ağustos ayı ortasına kadar sürüyor. Festival her ne kadar 1 hafta sürse de festival için gelenler beldede kalmaya devam ediyor, müzik ve festival çadırları da kaldırılmıyor.

Kazantip festivali

Festival Kazantip

Kazantip festivali

Kazantip festivali alkolün, dansın günün her saati sınıra ulaştığı maalesef uyuşturucunun da etkisinde olan kadın ve erkeklerin kendini kaybedip sınır tanımadan seks yaptıkları bir festival olarak dünyada ünlendi. Sahilin her tarafında günün her saati çiftleri birlikte olurken görebilirsiniz. Alkol sınırlarını tanımayan, eğlenceyi cinsellik ile karıştıran bu festivale dünyanın dört bir tarafından ilgi büyük.  Kazantip yaz festivali olarak da bilinen bu festival son zamanlarda Türkiye’den de yoğun ilgi görmeye başladı. Özellikle maalesef sadece Ukrayna’yı seks turizmi olarak gören tur ajansları seksi kızların görüntüleri ile hazırladıkları videolar ile festivalin reklamını yapıyorlar.

Kazantip festivali nedir tarihçesi
Kazantip tarihçesi

Kazantip festivali nedir tairhçesi

Dünyanın en uzun süren dans, müzik, spor ve tatil organizasyonu olan Kazantip festivali nedir, tarihçesi gibi detaylary ise ilk olarak Ukrayna’ya bağlı olduğu dönemlerde Kırım’da yapıldı. Kırım’da büyük bir sahilin arazisini satın alan bir yatırımcı, buraya Kazantip adında bir isim verdi, bilet satışı ile bir nevi pasaport kontrol merkezi kurarak bölgeye girişi biletli hale getirdi. Ukrayna, Rusya, Moldovya, Romanya, Litvanya ve Çek Cumhuriyeti gibi ülkelerde festivalin reklamını yaparak Slav gençlerin festivale ilgisini oluşturdu. Yaklaşık 13 senedir her sene yapılan Kazantip festivali ile ünlenen şu anda Kırım’a bağlı belde her sene 1,5 ay gibi bir süre tatilci akınına uğruyor.

Kazantip festivalinden resimler
Kazantip festivali resimler videolar

Kazantip festivalinden resimler

Kazantip festivalinden en ilgi çeken resimler ise festivale gelen birbirinden güzel, seksi ve genç Ukraynalı ve Rus kızları. Festivalde en seksi kadın, en uzun bacaklı kadın, en seksi kalçalı kadın ve en seksi göğüslü kadın gibi yarışmalar da yapılıyor. Bu yarışmalar da yoğun ilgi görüyor. Aynı zamanda festivalde özel günlerde Kazantip çıplaklar kampı günü de düzenleniyor. Kazantip festivalinin sınırsız gece ve gündüz eğlencelerini, en güzel resimlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Kazantip festivaline katılım ve diğer sorularınız içinde sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kazantip festivaline gelen Ukraynalı kızlar hakkında detaylı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın