Kharkiv araç kiralama

Araç kiralama harkov
Kharkiv araç kiralama

Ülkenin en kuzeyinde yer alan Ukrayna’nın Rusya’ya sınır şehri Kharkiv araç kiralama arayışında olan Türk ve yabancı turistler için birçok alternatif firma sunmaktadır. Kiev’den sonra Ukrayna’nın en büyük havaalanına sahip olan Kharkiv Uluslararası havaalanı içinde de 5 tane dünya çapında araba kiralama işi yapan firmanın ofisleri bulunmaktadır.

Kharkiv rent a car

Rent a car Kharkiv

Kharkiv rent a car

Havaalanı dışında Kharkiv rent a car aramaları için şehrin merkezinde ve ticaret merkezlerinde hatta birçok alışveriş merkezi içinde bile araba kiralama firmalarının yazıhaneleri ofisleri bulunmaktadır. Sadece pasaportunuz ve Türk ehliyetinizi göstererek bu ofislerden de oto kiralama yapmak mümkün. Tüm dünyada olduğu gibi Ukrayna genelinde de araç kiralama ücretlerinin yanı sıra 300 $ ile 1.000 Euro arasında değişen kaparo ücretleri kredi kartınızdan tahsil edilmektedir.  Kharkiv araç kiralama hizmetinizin ardından, aracı teslim ettikten sonra araçta herhangi bir hasar olmaması durumunda 1-7 iş günü içinde kredi kartınızdan bloke edilen bu tutar tekrar size iade edilecektir.

Kharkiv kiralık araç

Kiralık araç kharkiv

Kharkiv kiralık araç

Gittiğiniz ülke ve şehirlerde otomobil kiralamak her ne kadar konforlu olsa da dikkat etmeniz gereken hususlar olduğunu unutmamak gerekir. Özellikle kendi dilinizi konuşamadığınız ülkelerde, örnek vermek gerekirse Kharkiv kiralık araç ihtiyaçlarınızda, aracı teslim alırken ya da teslim ederken her ne kadar İngilizceniz iyi olsa da tüm sözleşme maddeleri aracı kiralayan firmayı korumaktadır. Bunun için araç kiralarken güvenilir firmalardan temin etmenizi öneririz.

Harkov kiralık araba

Kiralik araba Harkov

Harkov kiralık araba

Harkov kiralık araba arayan ve uygun fiyatlı araba kiralamak isteyenler için özellikle Skyscanner gibi firmaların internet siteleri üzerinden arama yapmalarını öneririz. Buralarda tüm firmaların fiyatları, koşulları ve size teslim edecekleri arabalar hakkında aracı teslim almadan önce bilgi sahibi olursunuz. Aynı zamanda kredi kartı ile kiralama ücretini de ödeyebilirsiniz. Harkov kentinde büyük firmalar ile ortak çalışan ve araç kiralayan kişiler de mevcut. Ayrıca Harkov ’da kiralık araba hizmeti veren araç sahipleri de var, fiyatları uygun olsa da bu kişileri tercih etmemenizi öneririz.

Kharkov rent a car firmaları
Rent a car firmaları Kharkov

Kharkov rent a car firmaları

Şehir merkezinde bulunan birçok rent a car firmasının yanı sıra Kharkov havaalanında bulunan Budget, Avis, Europacar, Avis, Rental gibi Kharkov rent a car firmaları da mevcuttur. Buradaki rent a car firmalarından İngilizce konuşarak güvenle araba kiralama yapabilirsiniz. Dünya çapındaki bu firmalardan biraz yüksek rakamlara kiralama yapsanız da araç kiralama ve sonrasında sorun yaşamazsınız. Kharkiv günlük araç kiralama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız açısından ekonomik benzinli düz vites araçlar günlüğü 25 $’dan, otomatik dizel orta sınıf araçlar günlüğü 40 $ dan lüks sınıfı araçlar ise günlüğü 100 $ dan başlayan fiyatlara bulunabilmektedir. Limuzin, jeep ve daha lüks araçlar içinde fiyatlar 150$ ile 400 $ arasında değişmektedir. Kharkiv araç kiralama alternatifleri ve bu konuda her türlü istekleriniz için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kharkov araç kiralama yapmadan önce Ukrayna genelinde araç kiralama işlemleri için yazdığımız makaleyi okumadan araç kiralamamanızı tavsiye ederiz.

Ukrayna araba kiralamak

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın