Kharkiv gece hayatı – Gece kulüpleri

Kharkiv gece hayatı
Kharkiv gece hayatı

Ukrayna Kharkiv gece hayatı dilden dile yayılması ile şehrin eğlence turizmi günden güne yükseliyor. Uygun fiyatları, kaliteli gece hayatı, profesyonel sahne şovları ile Kharkiv şehrinde gece eğlenceleri sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor.

Kharkiv gece hayatı

Kharkiv gece hayatı

Kharkiv gece hayatı

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna’da başkentten sonra belki de Kharkiv gece hayatı eğlence için en çok tercih edilen şehirlerden birisi. Renkli gece hayatı, birbirinden şık ve eğlenceli mekanları ile dikkat çeken şehir hafta sonu kaçamağı yapmak isteyenlerinde uğrak mekanlarından. Özellikle Ukrayna Türkiye arasındaki vize ve pasaport uygulamasının kalkmasının ardından gece hayatı turizmi oldukça hareketlendi. Hafta içi de en az hafta sonu kadar eğlence hareketli. Her ay neredeyse bir yenisi açılan, disko, bar, night club, dans gece kulüpleri eğlence sektörünün ne kadar iyi olduğunun göstergesi. Gece eğlence mekanlarında birbirinden güzel ve seksi dansçı kızların şovları da görülmeye değer. Şehre gelen Türk ve Arapların son zamanlarda artmasının ardından, gece kulüplerine gelen Ukraynalı kızların sayısının artmasına neden oldu. Özellikle eğlenceyi seven Ukraynalılar akşam saatlerinden itibaren barlar ve diskolarda sabahlara kadar eğleniyorlar. Eskiden bir kumarhane kenti olan şehirde, 3 sene önce tüm kumarhaneler kapatıldı. 2018 yılında Ukrayna’da kumarhanelerin tekrar açılacağı da konuşuluyor.

Kharkiv gece kulüpleri

Kharkiv gece kulüpleri

Kharkiv gece kulüpleri

Şehirdeki mekanları inceleyecek olursak Kharkiv gece kulüpleri deyince ilk sıraya Bolera Night Club ismini yazabiliriz. Türk, Azeri ve Arap müşterilerin şehre geldiklerinde kesinlikle uğradıkları bu mekan şehrin en ünlü yerlerinden. Mükemmel ses, ışık sistemleri, şehrin en iyi djleri ve dansçı kızları ile belki de şehrin bir numarası. Hemen ardından Compass club ve Misto night club, Kakadu Men’s Club geliyor. Özellikle Casta Men’s en iyi dans şovlarının yapıldığı mekan.   Panorama Night club ise şehirdeki en elit gece kulüplerinden bir tanesi. Özellikle şehrin en zengin ve ünlü kişilerinin hafta sonu uğrak mekanı.  Kharkov gece kulüpleri ile ilgili, her kulüp, bar, nightclub hakkında ayrı ayrı makalelerimizi sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kharkiv gece hayatı fiyatları

Kharkiv gece hayatı fiyatları

Kharkiv gece hayatı fiyatları

Türkiye’de eğlence hayatına harcadığımız fiyatlar düşünülünce Ukrayna Kharkiv gece hayatı fiyatları oldukça ucuz geliyor. Ülkemizde herhangi bir gece kulübünde giriş ücretleri bile 50 TL’den başlarken Kharkiv’de bu fiyatlar neredeyse en pahalısı 10 tl. Giriş ücretlerinden bahsediyoruz tabi ki, hatta çoğu gece kulüpleri giriş ücretlerini de kaldırıyor. Hafta içi ve hafta sonu giriş ücretleri bazı yerlerde farklılık gösterebiliyor. Bunun yanı sıra hemen hemen tüm diskolarda Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri masa, loca, VIP oda kiralama ücretleri farklı. Örnek vermek gerekirse, Cumartesi akşamı iyi bir gece kulübü için 80 Dolar kaparo ödemeniz gerekebilir. Yediğiniz içtiğiniz alkol ve yiyeceklerden bu ödediğiniz rakamı düşüyorlar. Yani bir nevi o masaya en az 80 dolar ödemeniz gerekiyor gecelik. Viski, votka, şarap, şampanya kuruyemiş, nargile fiyatları da oldukça ucuz. Örnek vermek gerekirse 1 LT Chivas Regal fiyatı 250 TL ile 350 TL arası. 1 Litre Absolut votka 120 TL. Nargile ücretleri ise 25 ile 40 TL arası. 4 kişilik bir masada geceyi en iyi kulüpte en iyi içki ve yiyeceklerle 500 TL gibi bir rakamla geçirebilirsiniz.

Şehirde çevirmen ve rehber ihtiyacınız için Kharkiv Rehberi isimli yazımızı okuyabilirsiniz. Şehirde mekan yorumları için de https://tr.foursquare.com/ adresini kullanabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın