İstanbul Kharkiv uçak bileti fiyatları

Kharkiv uçak bileti fiyatları
Kharkiv uçak bileti fiyatları

Türkiye’den Kharkiv’e direk olarak  uçuş sadece İstanbul üzerinden mümkün ve Kharkiv uçak bileti fiyatları, dönemsel, firmasal ve bileti aldığınız tarihe göre değişkenlik gösteriyor.Ankara İzmir gibi şehirlerden Kharkiv uçak bileti için ise İstanbul aktarmalı olarak gidebilrisiniz. Kharkiv Ucuz uçak bileti alırken dikkat etmeniz gereken unsurların başında, seyahatinizden 1 ay erken almanız durumunda bilet fiyatlarında %50’lik farklar ortaya çıkıyor. Ayrıca bileti alırken bagaj hakkı bölümünü de iyi kontrol edin, bazı ucuz biletlerde bagaj hakkı tanınmayabiliyor. Sadece el bagajı yani 8 kg lık kabin bagajı dahil oluyor fiyatlara. Kharkiv uçak bileti için firmaların bilet fiyatlarını daha detaylı inceleyelim ve fiyat karşılaştırması yapalım.

Pegasus İstanbul Kharkiv uçak bileti fiyatları

Pegasus İstanbul Kharkiv uçak bileti

Pegasus Kharkiv uçak bileti fiyatları

Harkov’a Türkiye’den uçuşlarda en uygun fiyatlı bileti bulmak için ilk bakmamız gereken firma Pegasus Kharkiv uçak bileti fiyatları. Ucuz biletin adresi sloganı ile Ukrayna’nın bir çok şehrine olduğu gibi Kharkov kentine de uçan Pegasus firması ile, biletleri 15 gün önceden almanız durumunda İstanbul Kharkov uçak bileti fiyatları 201 tl ile 255 Tl arasında bulmak mümkün. Bu biletlerde bagaj hakkı olmadığını 45 TL ek ücret ödeyerek 20 KG’lık bagaj almamız gerektiğini de unutmayalım.

Thy İstanbul Kharkiv Uçak Bileti Fiyatları

THY Kharkiv uçak bileti

Thy İstanbul Kharkiv Uçak Bileti Fiyatları

THY İstanbul Kharkiv arasında uçak bileti satın almak isterseniz, uçuş tarihinden 20 günlük bir süreyi baz aldığınızda uçak bileti fiyatları 394 TL. THY İstanbul Kharkiv bilet fiyatları 600 TL ve üzerinde idi, Birçok firmanın Kharkiv havaalanı uçuşları başladıktan sonra fiyatta indirime gitmek zorunda kaldılar.

Atlas Jet Kharkiv Uçak Bileti

Atlas Jet İstanbul Kharkiv Uçak Bileti

Atlas Jet Kharkiv Uçak Bileti

Ukrayna’ya İstanbul’dan seferleri olan bir başka firma Atlas Jet Kharkiv Uçak bileti fiyatları ise, 350 TL ile 440 Tl arasında değişmektedir. Haftanın her günü İstanbul Atatürk havaalanından Kharkiv havaalanına uçuşları olan firmanın business ve ekonomik olarak iki farklı fiyatı bulunmaktadır. Özel kampanya günlerinde 199 TL’ye Kharkov uçak biletleri de satmakta olan firma, Kharkov’a uçuşlarını günde tek sefer olarak yapmaktadır.

Ukraine Airlines Kharkiv Uçak Bileti
Ukrayna Airlines İstanbul Kharkiv Uçak Bileti

Ukrayna Airlines Kharkiv Uçak Bileti

Ukrayna’nın en büyük havayolları firması olan Ukrayna Airlines Kharkiv Uçak Bileti fiyatları ise 135 $ ile 355 $ arasında değişmektedir. İstanbul’dan Kharkiv’e direk uçuşları bulunmayan firma, Kiev havaalanı üzerinden aktarmalı olarak Kharkiv kentine uçuş yapmaktadır. Kharkiv uçak bileti için en pahalı bilet fiyatları olan Ukrayna Airlines bu sebeple tercih edilmesi gereken en son firmadır.

Kharkiv şehri hakkında daha detaylı bilgi almak için, Kharkiv Gezi Rehberi isimli yazımızı, şehirde araç kiralama yapmak için, Kharkiv Araç Kiralama yazımızı ve Harkov şehrindeki havalimanı için Kharkiv Havaalanı isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın