Kiev D’Lux Night Club

kiev-dlux-gece-kulubu-foto
kiev-dlux-gece-kulubu-foto

Kiev D’lux Night Club  şehirdeki en elit en lüks gece kulübü. Mekan için Kiev’in en iyi gece kulübü diyebiliriz. Kulüp binası merkeze çok yakın, kendine özel bir arazisi var. Dinamo Kiev futbol stadyumunun hemen üstünde. Kulübün içi çok şık ve düzenli. Ayrıca gece kulubünde çok çeşitli sahne şovları da mevcut. Özellikle dansçı kızların yaptığı seksi dans şovları yoğun ilgi görüyor. Mekanda ayrı ayrı bölmelerde ve katlarda farklı konseptler var. 3 Katlı olan gece kulübünde dans şovların yapıldığı geceler partiler sınır tanımıyor.

D’lux Night Club

Night Club D'lux

D’lux Night Club

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Dlux Night Club Kiev’de gece kulübüne giriş ücretleri, kızlar için ücretsiz, ekekler için yaklaşık 200 (UAH) Grivna. Türk parası olarak da yaklaşık 30 TL. Kulüp hangi günler açık sorusunun cevabına gelecek olursa, kulüp haftanın 7 günü açık. Kulubün açılış saati websitesi üzerinden 18:00 gözükse de gece 12:00’dan önce kimseyi göremezsiniz. Sabah 06:00’a kadar program ve eğlence devam ediyor. Çarşamba Cuma ve Cumartesi geceleri ise en yoğun olduğu zamanlar. Özel şovlarda sadece o günlerde var. Diğer günler de kulüp açık ama çok fazla insan göremeyebilirsiniz. Özel günlerde doluluk oranı daha fazla olmakla birlikte, 14 Şubat Sevgililer günü, 8 Mart Dünya kadınları günü, yılbaşı gibi günlerin yanı sıra, Ukrayna’da bolca olan bayramlarda da rezervasyon yapmadan gitmemenizi tavsiye ederim. Rezervasyon yaptırmadan giderseniz ayakta kalırsınız, oturmak, loca kiralamak için rezervasyon yaptırmanız sizin avantajınıza olur. Ya da kapıdaki güvenliğe ya da garsonlardan birine sağlam bir bahşiş atarsanız mekanın ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Kiev D’Lux Night Club

Kiev D'Lux Night Club

Kiev D’Lux Night Club

Kiev D’lux Nigt Club‘a girerken dikkat emeniz gereken en önemli şey ise kılık ve kıyafet. Kapıda face control ( kıyafet kontrolü ) mevcut. Spor ayakkabı, eşorfman, şort ile giriş yasak. Ayrıca içerde güvenlik çok iyi bir şekilde sağlanıyor, alkolün dozunu kaçıranlar için. Gece kulübünde çok fazla turist var, bu turistlerin büyük bir bölümü de Türk. Türklerin yanı sıra Araplar da kulübe çok fazla rağbet gösteriyor.

Dlux kulübte fiyatlar ise Türkiye fiyatlarının altında olmasına rağmen Ukrayna fiyatlarına bakarak pahalı. Örnek vermek gerekirse, 1 bardak vodka ve enerji 3o TL, şişe olarak açtıracağınız 1 LT vodka ise 150 TL ile 200 TL arasında. Yine içeceğiniz 1. sınıf bir bardak viski 40 tl, 1 LT viski fiyatı ise 250 tl ile 350 tl arasında. Mekanda aynı zamanda yemek yiyebilirsiniz. Ayrıca Ukrayna’da çok yaygın olan nargile içmeniz de mümkün.

Kiev D’lux Night adresi

: Mykhaila Hrushevskoho Street, 3, Kyiv

Rezervasyon telefon numarası +380 44 200 9009

Şehirdeki diğer mekanlar için Kiev gece kulüpleri yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın