Kiev gece hayatı fiyatları nasıl? Ne kadar harcanır?

Kiev gece hayatı
Kiev gece hayatı

Eğlence için en iyi şehirlerden birisi olan Kiev gece hayatı fiyatları ile ilgili bilgilendirme yazımızla karşınızdayız. Peki, eğlencenin sabahlara kadar sürdüğü, güzel Ukraynalı kızların olduğu Kiev gece hayatında ne kadar harcanır? Hangi gece kulübünde fiyatlar ne kadar gibi gezgin notlarına hemen başlayalım.

Kiev gece hayatı fiyatları

Kiev gece hayatı fiyatları

Kiev gece hayatı fiyatları

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Şehrin büyüleyici kulüplerini gördükten sonra birçoğumuzun aklına gelen soru Kiev gece hayatı fiyatları nasıl ve ne kadar. İlk önce fiyatlar tüm herkesin dediği gibi çok ucuz değil. Her ne kadar Türkiye’ye bakarak daha ucuz görünse de iyi bir gece için 200 doları gözden çıkartmalısınız. Arkadaş grubunuz ile geldiğinizde fiyatlar tabi biraz daha uygun olacaktır. 4 kişilik bir akşam eğlencesi için harcayacağınız tutar 1.000 TL’yi bulabilir. Tabi burada gittiğiniz night club ya da restorana bağlı olarak değişiklik de gösterecektir. Diskoların giriş ücretleri ucuz, içerde içki fiyatları ülkemize bakarak neredeyse %50 daha ucuz. Bundan 3 4 sene önce Kiev eğlence fiyatları daha uygundu. Fakat turistlerdeki artış 2018 yılında güncel fiyatlara da yansıdı. Tabi buradaki Ukrayna’da yapılan yeni vergiler, enflasyon oranlarının yükselmesi Avrupa birliği gibi birçok faktörde var.

Kiev gece kulüplerinde fiyatlar

Kiev gece kulüplerinde fiyatlar

Kiev gece kulüplerinde fiyatlar

Şehre kısa süreli yapacağınız eğlence turları için Kiev gece kulüplerinde fiyatlar hakkında örnek bilgiler verelim. Örneğin şehrin en büyük gece kulüplerinden birisi olan Kiev Forsage night club giriş ücreti olarak 100 Grivna alıyor. Özellikle hafta sonları Cuma ve Cumartesi günleri loca kiralamak için 1.000 – 2.500 Grivna arası değişen kaparo ücretleri var. Bu ücretleri peşin olarak ödüyorsunuz gece sonunda hesabınızdan düşüyor. Hemen Kiev kulüpleri fiyatları hakkında bir örnek daha verelim, 1 Litre Chivas Regal fiyatı 2.500 Grivna yani 350 TL. Masada nargile içmek isterseniz 200 UAH yani 27 TL gibi bir ücreti var. Yine 70’lik Jack Daniels fiyatı 1.500 UAH. Kokteyller ise 100 – 250 UAH arası, 0,50 Absolut Vodka 800 UAH, şampanyalar ise 1.000 Grivna gibi fiyatlar ile satılıyor.

Kiev gece hayatında ne kadar harcanır

Kiev'de eğlenceye ne kadar harcanır

Kiev’de gece hayatında ne kadar harcanır

Burada herkesin bütçesine göre Kiev gece hayatında ne kadar harcanır sorusunun cevabı değişir. Önemli olan sizin ne kadar harcamak istediğiniz ya da harcayabileceğiniz. Kısa süreliğine geldiğinizi ve turistik bir gezi yaptığınızı düşündüğünüzde en iyi şekilde eğlenmek istiyor gelenler. Bu yüzden gece kulüplerinde en pahalı viski ya da içkileri tercih ediyorlar. Şehirde bulunan en lüks Kiev restoranlarını ziyaret ediyorlar. Ama ortalama bir rakama baktığımız zaman kişi başı gece hayatı için 100 dolar iyi bir para. Buna akşam yemeği ve gece kulübünde içeceğiniz içki de dahil tabi ki. Sevgiliniz ile birlikte en lüks restoranda bir akşam yemeği ve gece hayatı size 200 dolara mal olabilir. Ama iki erkek olarak gece eğlencesinden beklentiniz farklı ise geceyi 500 dolar ile de kapatabilirsiniz.

Kiev gece hayatı

Kiev gece hayati

Kiev gece hayati

Peki nerelere gitmeli, neler yapmalı hangi kulüpleri tercih etmeli dersiniz Kiev gece hayatı isimli makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Örnek olması açısında buradaki bağlantıdan gece kulübünün menüsünü inceleyebilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın