Kiev gece hayatı tavsiyeleri ve yorumları

Kiev gece hayatı yorumları
Kiev gece hayatı yorum ve tavsiyeleri

Sitemizde belki de birçok makalede okuduğunuz makalelere ek olarak Kiev gece hayatı tavsiyeleri de en çok istenen başlık durumundaydı. Bununla ilgili Kiev gece hayatı yorumları hakkında hazırladığımız yazımızla karşınızdayız.

Kiev gece hayatı tavsiyeleri

Kiev gece hayatı tavsiyeleri

Tavsiyeler

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Peki, Kiev gece hayatı için tavsiyeleri neler, nelere dikkat etmeli, neler yapmalıyız? İlk öncelikle şunu söylemek isteriz ki, gece hayatı Kiev’de oldukça güvenli ve profesyonel olarak hizmet sunan birçok kulüp bulunuyor. Her kulüpte güvenlik için büyüklüğüne bağlı olarak en az 4 kişi görev yapıyor. Bu konuda içiniz rahat olabilir, gece kulüplerinde kimsenin sizi rahatsız etmesine müsaade etmeyeceklerdir. Hesabın turistlere farklı gelmesi özellikle Türk turistlere fazla ödetmeye çalıştıklarını yazanlara inanmayın, böyle bir durum kesinlikle yok. Gece kulüplerine Türkleri almıyorlar, kapıda ırkçılık yapıyorlar gibi şehir efsanelerine de inanmayın. Oldukça nezih ortamlarda, yalnız, sevgiliniz ya da arkadaş grubunuz ile vakit geçirebilirsiniz. Yine Kiev night club ve barlarda İngilizce bilen personel sayısı oldukça fazla ve menülerde de İngilizce alternatifi mevcut. Hatta bazı gece kulüplerinde Türkçe menüler vermeye bile başlamışlar. Dikkat etmeniz gerekenlerin başında kılık kıyafet geliyor, mekanlar genelde girişte kontrol yapıyorlar. Spor ayakkabı, şort, aşırı derecede sarhoş gelen kişilerin kulüplere girişine izin vermiyorlar.

Şehirde mekanları bilmiyorsunuz ve Kiev’de hangi gece kulübüne gitmeliyim diye soracak olursanız, Kiev gece hayatı isimli yazımızdan kulüpleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Size Kiev gece hayatı tavsiyeleri yazımızda önerebileceğimiz yer şehrin merkezinde olan Arena City olacaktır. Avlusu olan büyük bir binanın içinde şehirdeki en büyük gece kulüpleri, strip barlar, restoranları bulabilirsiniz. Benim için en ideal mekan indigo night club, nedenini soracak olursanız sahne şovları inanılmaz güzel. Disko, karaoke bar ve restoran olarak 3 katlı kendine ait bir binada hizmet veriyor. Aynı zamanda şehrin en lüks gece kulüplerinden biri. Yine Arena city içinde bulunan Sky Bar da turistler tarafından en çok tercih edilen yerlerin arasında. Fiyatları biraz pahalı olsa da haftanın her günü çalışmasından ötürü Caribbean gece kulübü de tercih edilebilinir. Canlı müzik eşliğinde night club eğlencesi arayanlar için ideal bir seçim olacaktır.

Kiev gece hayatı yorumları

Kiev gece hayatı yorumları

Yorumlar

Şimdi Kiev gece hayatı yorumları hakkında birçok değişik yazı görebilirsiniz. Şehirde eğlence için kötü olduğunu söyleyen de var. Bunun tam aksine tüm dünyayı gezip, Kiev gece hayatında yaşadıklarımı hiçbir ülkede yaşamadım diyende. Genel olarak baktığımızda şehir her sebeple tercih etmeniz gereken bir nokta. Öncelikle insanları cana yakın ve sıcakkanlı. Tabi Kiev kızlarının güzel olduklarını söylemek de gereksiz herhalde. Dünyanın en güzel kızlarının yaşadığı şehir olarak gözümüze çarpıyor. Ucuz ya da pahalı, lüks ya da izbe, gece kulübü, bar, pub, strip club ne ararsanız şehirde bulabilirsiniz. Şimdi bunları düşündüğünüz zaman ve şehri yorumladığınızda nasıl kötü olarak yorumlayabilirsiniz. Tabi eğer Rusça, İngilizce gibi dilleri bilmiyor ve Kiev’e sadece gece kulüplerinde kız düşürmek için geldiyseniz, sonunuz hüsran olur. İngilizce bilen kişi sayısı bile oldukça az iken, yabancı diliniz Türkçe ise yapabileceğiniz tek şey izlemek olacaktır. Ayrıca sadece bu şekilde şehre gelenler yüzünden şehirdeki Türk turistlere de biraz daha soğuk davranıldığını söyleyebiliriz.

Ukrayna Kiev’de gece hayatı ucuz, gece hayatı pahalı yorumları ise tamamen kişiden kişiye farklılık gösterir bir durum. Şöyle ki, eğer şehre eğlenmeye geldiniz ve belli bir bütçeniz varsa oldukça ucuz. Ama şehre sırtınızda çantanız ile geldiyseniz tabi ki sizin için gece hayatı sokaklarda yaşanması gereklidir. Hemen söylemeden edemeyeceğim, özellikle yaz aylarında gece sokaklar kulüplerden daha eğlencelidir. Dil biliyor biraz da girişkenseniz ve utangaç değilseniz çok güzel arkadaşlıklar kurabilir sabaha kadar Kiev sokaklarında çılgınca eğlenebilirsiniz.

Kiev gece hayatı nasıl

Kiev gece hayatı nasıl?

Kiev gece hayatı hakkında

Bu da sorulan soruların başında geliyor, Kiev gece hayatı nasıl? Genel olarak baktığımızda Kiev gece eğlence hayatı için oldukça iyi bir seçim. Hem de diğer ülke ve kendi ülkemizle kıyasladığımızda Kiev gece hayatı fiyatları oldukça uygun. Ukraynalı genç nüfus eğlence ve alkollü gece hayatına düşkünlüğü ile biliniyor. Bunu da ele aldığımızda, Kiev bu konuda cennet durumunda. Bunun yanı sıra hafta sonu olduğu kadar hafta içlerinde de hizmet veren birçok gece kulübü bulunuyor. Yani gezileriniz hafta içi ise sıkılacağınız bir durum söz konusu değil. Yine alternatif olarak her bütçe ve yaş aralığına da hizmet veren birçok yer var. Örnek vermek gerekirse Underground bar da bulabilirsiniz, Punk müzikleri de, Tekno severler için de mekanlar mevcut. Ya da yetişkin dans şovları izleyebileceğiniz mekanlarda mevcut.

Aynı zamanda gece kulüplerine gelen Ukraynalı kızlar ile iletişim kurmanın da Türk kızları ile iletişim kurmaktan basit olduğunu söyleyebilirim. Ukraynalı kızlar daha cana yakın, daha girişken ve sizlerle iletişim kurmaktan çekinmiyorlar. Ya da daha doğrusunu söylemek gerekirse egoları yok.

Kiev şehri hakkında

Ukrayna’nın bu gözde şehi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Kiev gezilecek yerler makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Ayrıca şehirde araç kiralama, rehberlik, günlük kiralık ev gibi konularda hizmetlerimiz için +38 073 403 89 82 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bunun dışında Kiev gece hayatı tavsiyeleri hakkında yorumlarınızı da sayfamız üzerinden bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın