Kiev Gece Hayatı En Ünlü Gece Kulüpleri ve Diskolar

Kiev'de gece hayatı mekanları
Kiev gece ve eğlence hayatı

Ukrayna’nın başkenti, son zamanlarda tüm dünyanın göz bebeği şehir olan Kiev gece hayatı ile ön plana çıkıyor. Şehirde renkli mekanlar, sınır tanımayan eğlence hayatı, dans sahne şovları, özel kulüplerde seksi kızların şovlarını bulmak mümkün. Bu ihtişamlı gece hayatı Kiev’e gelen Türk ve diğer ülke vatandaşı turistleri adeta büyülüyor.

Kiev Gece Hayatının Nabzını Tutan Gece Kulüpleri

Kiev gece kulüpleri

Kiev gece kulüpleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Gece eğlencesininin ne kadar iyi olduğunu Kiev gece kulüpleri ziyaretlerinizden sonra daha iyi anlayacaksınız. Bunun dışında Kiev gece hayatı Barlar, publar, şık, elit gece kulüpleri, dans show kulüpleri hakkında bilgilere başlayalım.

Akşam saat 18.00’dan sonra restoran ve barlarda eğlence hayatı başlıyor. Saatler 24:00’ı gösterdikten sonra gece kulüpleri, dans show kulüpler, diskolar ve ev partileri ile devam ediyor. Kiev’de gece hayatı için bir çok özel mekan bulunuyor. Eğlence hayatına ve gece hayatına renk getirmek adına mekanlar sadece gece kulübü ve disko konsepti dışında alternatifler arıyorlar. Bu konseptler içinden en ilginç çekenleri ise, medikal temalı bar, geyşa temalı gece kulübü, playboy erkekleri temalı sadece kadınlara özel bar, özel odalarda size hizmet eden seksi kadınların olduğu home party temalı gece kulüpleri. Masa ve sandalyelerin olmadığı yatak üzerinde içkinizi içebileceğiniz girl partner for one 1 day ( 1 günlük kız partner ) barları, Kiev’de sauna ve masaj konseptli özel barlar ve çok daha fazlası.

Kiev gece hayatı dendiği zaman ülkede hatta dünyada ilk akla gelen şehirlerden birisi. Şehirde gece hayatı nasıl diye soracak olursanız, oldukça yaygın ve Kiev’in güzel kızları da gece hayatını süslüyor.

Kiev’de Gece Hayatı

Ukrayna Kiev Gece Hayatı başta olmak üzere, her ülkeden insanları kendine çekiyor. Zengin mekan seçenekleri, sınırsız eğlencesi, sabaha kadar süren partileri ile oldukça popüler. Kiev’de gece hayatı için birçok alternatif var. Bunların en başında kulüpler geliyor. Şehirde küçük barlardan, en lüks bar ve lounge mekanlara kadar eğlence sabah saat 06.00’a kadar devam ediyor. Kiev gece hayatı içinde bulunan mekanlarda, eğlence için aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

Kiev Gece Hayatı

Kiev Gece Hayatı

Kiev’de gece hayatı fiyatları

Kiev’de gece hayatı fiyatları da, diğer ülkelerdeki gece hayatı fiyatları ile kıyaslandığında oldukça ucuz ve cazip. Kiev’de herhangi bir gece kulübünde geceyi 200 TL’ye çok iyi bir şekilde geçirebilirsiniz. Fiyatlara örnek vermek gerekirse, 1 LT viskiyi 150 TL’den başlayan fiyatlar ile açtırmak mümkün. Bir bardak Chivas Regal için ödeyeceğiniz rakam 15 TL, gece kulüpleri girişi ise 10 TL ile 30 TL arasında.

Kiev’in bilinmedik gizli eğlence mekanları

Gece Kulüpleri Kiev

Kiev Gece Kulüpleri

Kiev gece kulüpleri içinde, gizli kalmış, çok bilinmedik özel temalı eğlence merkezlerinin başında en ilgi çekeni Palata 6. Seksi hemşire kıyafetli garsonlar deney tüpleri ve şırıngalar ile servis yapıyor. Palata No: 6. diğer adı ile Ward Number 6 olan mekan oldukça popüler. Hastane temalı bu eğlence mekanında, sahneye kurulan yatak üzerinde seksi hemşireler serum ve şırınga ile size içki içiriyorlar. Deney tüpleri ile viski, votka gibi içecekler de ilgi çekiyor. Mekanın ortasında seksi kıyafetleri ile gezen garson kızların elinde büyük şırıngalar ile bira isteyen müşterilere servis veriyorlar.

Kiev’de bir diğer özel mekan ise, geyşa temalı bar olan Japon Barı. Geleneksel kıyafetleri ile servis yapan, perdeler ile bölünmüş ve herkesin kendine ait bir bölümü olduğu bir bar. Bu özel temalı barda masa ve sandalye bulunmuyor. Bunun yerine yerde oturuyorsunuz. Aynı zamanda size servis yapan geyşa kızları size özel ayrılan perdeli alanda seksi danslarla siz içkinizi içerken size eşlik ediyorlar.

Kiev’de home party

Kiev çılgın ev partileri

Kiev’de home party

Kiev’de home party arayanlar için en olmazsa olmazlardan birisi ise Home Party Kiev. Günler öncesinde sadece rezervasyon ve referans ile gidebileceğiniz bu mekanda Cuma gecesi giriş yapıp, dilerseniz Pazar sabahına kadar kalabilirsiniz. Erkekler için giriş ücretinin 500 $ olduğu Home Party içinde, içki ve yemek sınırsız. Özel odaları, kapalı yüzme havuzu, saunası, jakuzili, fantezi odaları olan Home Party Kiev’e sadece sayılı kişi alıyorlar. 40 kadın ve 40 erkeğin alındığı ev partisinde güvenlik ise üst seviyede.

İçeriye cep telefonu ve kayıt cihazları ile girmek yasak. Cep telefonu ile konuşmak isteyenler için eve girerken aldıkları telefonu, güvenlikten teslim alabilir ve evin sınırları dışında konuşabilirsiniz. Dil sorunu için ise Home Party Kiev’de içerdeki kızların hepsi İngilizce biliyor ve kızlar seçilerek alınıyor içeriye. Kiev’de özel ev partilerinin yapıldığı mekanlar için Kiev’de ikamet eden ya da Kiev’i iyi bilen bir rehberden yardım alabilirsiniz.

Kiev sauna ve masaj barı

Belki de şehirde en ilginç eğlence yerlerinden birisi de Kiev sauna ve masaj barı. Bir çok kişinin ilgisini çeken bu barın özelliği ise apayrı. Yılın her ayında içeride oluşturulan 25 derecelik ortamda jakuzi, küvet ya da masaj yatakları üzerinde bar ortamını yaşamanız. Canlı müziğin yapıldığı ve djlerin de en iyi müziklerle keyif verdiği ortam Kiev’e gelen turistlerin bir hayli ilgisini çekiyor. Kiev sauna masaj barına gelirken şort ya da bikini getirmek zorundasınız. Ya da bara girerken de satın alabilirsiniz. Bardaki konseptte dilerseniz özel bölüme geçerek sadece size özel alanda eğlenebilirsiniz. Bir diğer seçenek ise orta alanda bulunan 25 30 farklı masaj yatağı, küvet ya da jakuziden birini seçebilirsiniz.

Garson kızların seksi bikiniler ile servis yaptığı barda, gece 12 den sonra kızlar üstsüz olarak servis yapıyorlar. Ayrıca masaj yaptırmak isterseniz ayrıca çalışan masajist kızlarda bulunuyor. Dilerseniz tek dilerseniz 4 5 kızın aynı anda size masaj yapmasını isteyebilirsiniz. Özel odada içki dahil masaj saati 100 $. Bara giriş ücreti ise 500 Grivna yani 20 dolar.

Kiev gece hayatında en ilginç yerlerden birisi de Just For Girls Club. Haftanın sadece iki günü çalışan bu gece kulübünde içeride çalışan garson, barmen ve djler sadece erkek. Özel playboy partilerinin olduğu bu gece kulübünü özel kılan bir başka detay ise çok ilgi çekici. Her hafta gece kulübünün Facebook ve sosyal paylaşım sitelerinde erkeklere davet oluyor. Sosyal medya üzerinden her hafta seçilen 50 erkek arasından 20 kişi de sadece kızların olduğu gece kulübüne giriş yapabiliyor. Seçme işlemi gece kulübünün sosyal medyadaki bayan takipçileri tarafından oylama yapılarak sonuçlandırılıyor.

Kiev’de gece kulüpleri
Kiev en iyi gece kulüpleri

Kiev gece kulüpleri

Bunların dışında Kiev’de gece kulüpleri içinde belki de ilk sıraya yazacağımız gece kulübü D’lux club Kiev. Şehrin en elit diskolarından birisi olan D’lux gece kulübü haftanın her günü açık olması ile ön plana çıkıyor. Gece kulübü hakkında detaylı yazımızı okumak için Kiev Dlux Club tıklayabilirsiniz. Kiev gece hayatı için bir diğer seçenek ise Caribbean Club. Şehir merkezinde olan bu night club özellikle canlı müzik eşliğinde hizmet vermesi ile öne çıkıyor. Caribbean, çok iyi dizayn edilmiş mekanı, kaliteli çalışanları ve Kiev’in en güzel kızlarının tercih ettiği yerlerden. Gece kulübü hakkında detaylı yazımız için Caribben Club Kiev tıklayabilirsiniz.

Vodka bar ise her ne kadar diğer gece kulüplerinin gölgesinde kalsa da özellikle Kiev’de gece sınırsız eğlence arayanların durağı. Mekanda çılgın gece eğlenceleri yapılıyor ve mekana gelen kızların çoğu yerel halk. Türk turistlerin ziyaretlerinin artmasından sonra her ne kadar Kiev’de para ile çalışan eskort kızların da uğrak mekanı oldu. Ama mekan tercih edilebilir bir eğlence yeri. Bar hakkında detaylı inceleme ve yorum yazımız için Voka Bar Kiev tıklayabilirsiniz.  Yine yerel Kiev kızlarının tercih ettiği bir mekan arayışında olan Türklerin sıklıkla ziyaret ettikleri bir eğlence merkezi Sky Bar. Her ne kadar internetteki bar hakkındaki yorumlar negatif olsa da, gece eğlencesi için tercih edilebilir bir mekan. Sky bar Kiev hakkında detaylı yazımızı da buradan okuyabilirsiniz Sky Bar Kiev.

Kiev’de Özel Bir Gece Geçirmek

Ukrayna kadınlarının dillere destan güzelliği ve aynı zamanda cinselliğin tabu olarak görülmediği bir ülke olması sebebiyle Ukrayna’da turizmin bu yönü de dikkat çekici. Dünyanın pek çok farklı ülkesinden Kiev’e turistik gezi ya da iş amaçlı olarak seyahat eden beyler, gece boş vakitlerinde biraz özel zaman geçirmek, hem beynen hem de fiziksel olarak rahatlamak, dinlenmek için Kiev masaj salonlarını ziyaret ederek genç hanımlar ile masaj dinlencesinin keyfine varıyorlar. İlgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

 

Kievde Gece Hayatı Güvenli Mi?

Dünyanın her başkentinde ve her köşesinde olduğu gibi alkollü ortamlar ve gece hayatının kendine özgü taşıdığı bir takım riskler mevcut elbette ancak Kiev’de gece hayatı, Avrupa ve Balkanlardaki en güvenli gece hayatı ortamlarından bir tanesini sunuyor. Ufak önlemler ile Kiev gecelerinin tadını, ağzınızın tadı kaçmadan rahatça çıkarabilirsiniz.

Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı ve Ukrayna gece hayatı kategorimizi okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın