Kiev kiralık araç

Kiev kiralık araç
Kiev kiralık araç

Ukrayna’nın başkenti Kiev kiralık araç arayışında olanlar için bir çok firma mevcut. Şehirde bulunan 2 tane uluslararası havaalanında da araç kiralama firmalarının ofisleri var. Ayrıca şehir merkezlerinde de birçok Kiev rent a car firmaları bulunmakta. Rusça biliyorsanız size tavsiyemiz Kiev şehir merkezindeki araba kiralama firmalarından araçlarınızı kiralamanız. Rusça ve İngilizce bilmiyor ve Kiev’de araç kiralamak istiyorsanız, iletişim numaralarımızdan ve konu altındaki yorum bölümünden bizlere ulaşarak Kiev kiralık araç konusunda bizlerden yardım alabilirsiniz. Ayrıca araç kiralarken dikkat etmeniz gereken konularla ilgili, makalemizin sonundaki yazıyı muhakkak okumanızı tavsiye ederiz.

Kiev araç kiralama

Kiev araç kiralama

Kiev araç kiralama

Kiev’de araç kiralamak isteyen Türkler için çeşitli araç alternatifleri bulunmaktadır. Ekonomik lüks ve VIP araç kiralama hizmetleri sunan firmalardan isteğiniz üzere kiralık araç temin edebilirsiniz. Kiev araç kiralama fiyatlarına gelecek olursak, günlük kiralama yapacağınız firmaya, gün sayısına, aracın marka model ve düz ya da otomatik vites olmasına göre değişkenlik göstermektedir.

Kiev ekonomik araç kiralama

Kiev ekonomik araç kiralama

Kiev ekonomik araç kiralama

Şehre gelen standart özelliklerde ve ucuz araç kiralamak isteyenler Türk turistler için, Kiev ekonomik araç kiralama seçenekleri içinde Toyota Aygo, Mazda 2, Hyundai i20, Ford Fiesta Skoda Fabia gibi seçenekler bulunmaktadır. Her ne kadar günlük 20 $ dan başlayan fiyatlarla Kiev’de araç kiralamak mümkün olsa da, kiralanan araçların birçoğu problemli, eski model ve bakımsız araçlar. Rent a car firmalarından Kiev ekonomik araç kiralama fiyatlarına gelecek olursak; 1-3 günlük kiralama bedelleri 30 $’dan 40 $’a 1-15 gün kiralama bedelleri 25$ dan 35$’a aylık kiralama bedelleri ise 15$ dan 25$a günlük fiyatlarla değişmektedir.

Kiev otomatik araç kiralama

Kiev otomatik araç kiralama

Kiev otomatik araç kiralama

Araç kiralarken özellikle fiyatına dikkat edenlerin yanı sıra, aracın otomatik olması da birçoğumuz için önemli. Özellikle Kiev’de trafik durumu hemen hemen İstanbul ile aynı olması sebebiyle otomatik araç kiralamak bir lüks olmasının yanı sıra gereklilik. Kiev otomatik araç kiralama fiyatları ise 40$ dan başlayan ve 70$ bulan fiyatlar ile değişmektedir. Kiev haftalık araç kiralama bedelleri ise %15 ucuz, Kiev aylık araç kiralama bedelleri ise %30 daha ucuzdur.

Kiev lüks araç kiralama

Kiev lüks araç kiralama

Kiev lüks araç kiralama

Kiev, Ukrayna’nın başkenti olmasının yanı sıra en büyük ve en lüks şehri.  Kiev kiralık araç alternatifleri içinde lüks araçların seçenekleri bu sebeple neredeyse sınırsız. Mercedes, BMW, AUDI gibi seçeneklerden Porche, Ferrari, Lamborghini gibi birçok lüks model Kiev lüks araç kiralamak mümkün. Ukrayna’da rüya gibi bir tatil geçirmek isteyen ve bu arada lüksü arayan Türk turistler için araç kiralama alternatifleri oldukça geniş. Kiev lüks araç kiralama fiyatları ise kiraladığınız araca göre değişmektedir. Örnek vermek gerekirse Kiev Porche Cayenne kiralama bedeli günlük 250 $, Porche 911 kiralama bedelleri ise 200$ dan başlamaktadır. Bu tür araçları sadece şehir merkezlerinden kiralayabilirsiniz. Kiev havaalanları rent a car firmaları genelde ekonomik ve orta sekmende araç kiralamaları yapmaktalar.

Kiev kiralık araç konumuzu okuduktan sonra, araç kiralama hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için Ukrayna araba kiralamak konumuzu muhakkak okumanızı tavsiye ederiz.

Ukrayna araba kiralamak

Ukrayna araba kiralamak

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın