Labirent club Dnipro

Labirent club Dnipro

Labirent club Dnipro kentindeki en enteresan gece kulüplerinden birisidir. Bir binanın alt katında hizmet veren mekan, 2 ayrı bölmeden oluşmaktadır. 2 farklı bölümde de farklı dans pisti bulunmaktadır. Ayrıca her iki bölümün ses ışık sistemleri ve djleri farklıdır. Farklı tarzda müzikler çalarlar. Ama iki bölümde çok ufak olduğu için insanlar neredeyse üst üste dans ediyorlar. Bu kulübün kadınları hakkında yorumları okuduğunuzda şaşırabilirsiniz.

Labyrinth Club

Labyrinth Club Dnipro

Labyrinth Club Dnipro

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Labyrinth Club Dnipro için en en ilginç yorumlarının başında gelenler arasında, gece kulübünde genelde Dnipro orta yaşlı kadınların takıldığı mekan olarak ünlenmesi Gençlerin pek tercih etmediği bu mekanda, Araplar ve turistler yoğun ilgi gösteriyor. Ayrıca kulübün iç tasarımı, basık havası, ses ve ışık sistemlerinin pek iyi olmaması da gelen yorumlar arasında. 2000’li yılların başında kalan baraka diskoları anımsatıyor bizlere. Genelde fakir Ukraynalı kadınların birini bulurum diye gittiği bir yer. Arayışları da kendileri ile birlikte olacak ve hayatlarını kurtaracak turistler. Hatta gelen yorumların içinde Dnipro’da kadın arıyorsanız labyrinth club tam yeridir sözü de en çok duyduklarımızdan. Türk turistlerin pek rabet etmediği ve bilmediği bir mekan olarak da ön plana çıkıyor.

Gece kulübünün giriş ücreti ise 100 UAH yani 4 dolar karşılığı 14 TL. Bu parayı ödediğinizde size herhangi bir içecek vermiyorlar. Girişte üst katta Ukrayna’da her gece kulübünde olduğu gibi mont ve ceketlerinizi emanet edebileceğiniz bir vestiyer mevcut.  Kulübün içinde VIP alanlar da bulunmakta, bu gizli bölmeleri kiralayarak daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Özel odalarda size özel dans şovları yapan kızlar da isteyebilirsiniz.

Gece kulübünün fiyatları

Labirent Club fiyatları

Labirent Club fiyatları

Labirent için gecelik ne kadar harcarız sorusunun cevabına gelecek olursak, votka, bira, kanyak gibi içkiler çok ucuz 5 TL ile 10 Tl arasına içebilirsiniz. Viski içmek isterseniz de bardağı 10 TL. Şişe olarak jack daniels ya da Chivas Regal açtırmak isterseniz de 150 TL ile 300 TL arası fiyatlara açtırabilirsiniz.

Gece kulübü haftanın 7 günü de çalışıyor, bu sebeple hafta içi eğlencesi arayanlar için bir tercih sebebi. Dnepropetrovsk gece hayatı için alternatiflerden birisi olan bu mekana Cuma ve Cumartesi günleri gidilmesini tavsiye etmeyiz. Bunun yerine şehrin diğer iyi gece kulüpleri tercih edilebilir. Ayrıca şehir hakkında detaylı bilgi almak için Dnepropetrovsk Gezi Rehberi isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Dnipro Türk, Ukraynalı kadın veya erkek Türkçe bilen rehber arıyorsanız aşağıdaki resme tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. +38 068 499 85 74

Dnipro Dnipropetrosvk Rehberi

Labirent Kulüp Adres iletişim ve Rezervasyon

Dnepropetrovsk Labyrinth club

Dnepropetrovsk Labyrinth club

Telefon numarası: +380 56 778 2459 / +380 56 778 2460

Kharkivs’ka St, 3, Dnipropetrovs’k

Web sitesi: https://vk.com/labyrinth_night_club

Labirent Club yorumları

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın