Lutsk Gece Hayatı ve Kulüpleri

Lutsk gece hayatı ve gece kulüpleri
Lutsk gece hayatı ve gece kulüpleri

Ukrayna deyince 200.000 kişilik bir şehir olan Lutsk gece hayatı ve gece kulüpleri bakımından 10 dan fazla mekan olması gayet normal. Şehirde dans şov kulüpleri, bar, pub gibi night club disko dışında birçok alternatif de mevcut. Peki, şehirde gece hayatı nasıl, hangi gece kulüplerine gidilir, hangi barlar ve dans kulüpler tavsiye edilir yazımıza başlayalım.

Lutsk Gece Hayatı

Lutsk Gece Hayatı

Lutsk Gece Hayatı

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ülkenin tüm kentlerinde olduğu gibi Lutsk gece hayatı da ucuz, hareketli ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor.  Ukrayna’nın ilginç şehirlerinden birisi olan Lutsk kentinde gidebileceğiniz gece hayatı ve eğlence mekanları içinde oldukça fazla alternatif bulunduruyor. Sabaha kadar müzik eşliğinde mekânlarda yer almak istiyorum diyorsanız şehir hafta sonları bunun için oldukça elverişli. Hafta içi de açık night club, disko gibi mekanları bulmak mümkün. Çarşamba günü dışında bu tür mekanlar hafta içi gayet sessiz sakin, sadece 25 30 kişilik gruplara hizmet veriyor. Haftanın diğer günleri olan Çarşamba, Cuma ve Cumartesi geceleri ise şehirde gece hayatı oldukça etkin.

Lutsk Gece Kulüpleri

Lutsk Gece Kulüpleri

Lutsk Gece Kulüpleri

Bu Ukrayna’nın küçük şehrinde Lutsk Gece kulüpleri sayısı oldukça fazla. 200.000 kişilik bir şehir olduğunu düşündüğümüzde, kentte 10 dan fazla night club, disko, gece kulübü, bar bulunmaktadır. Genelde hafta sonları hizmet veren yerlerin yanı sıra, diğer küçük ama yerel halkın tercih ettiği gece kulüpleri 7 gün çalışmaktadır.

Opera Club Lutsk

Opera Night Club Lutsk

Opera Night Club Lutsk

Şehrin en popüler gece kulübü olan Opera Club Lutsk en çok ziyaret alan night club. Hafta sonları full çeken ve genelde şehirdeki kızların takıldığı mekan merkezdeki alışveriş katının 5. Katında yer alıyor. Giriş ücreti 50 Grivna yani 2 dolar olan gece kulübünde teras bölümünde sigara da içebilirsiniz. İçerde loca bölümleri, VIP odalar ve masalar mevcut. Lutsk Opera club fiyatlarına gelecek olursak, Ukrayna genelinde olduğu gibi ucuz. Gece kulübünde 100 dolar gibi bir fiyatla çok rahat 4 kişi iyi bir gece geçirebilirsiniz. Voli Ave No: 42 adresinde yer alan club telefonu ise, +380 95 036 3777.

Versailles Night Club Lutsk

Versailles Club Lutsk

Versailles Club Lutsk

Şehirde bir diğer kaliteli mekan ise Versailles night club Lutsk. Haftanın 7 günü açık olan mekanda, karaoke, disco ve club olarak hizmet veriyor. Cuma, Cumartesi ve Pazar geceleri saat 22:00’da açılan gece kulübü sabah saat 05:00’a kadar açık. Diğer günler de karaoke bölümü olarak yoğun ilgi görüyor. Giriş ücretinin 30 Grivna yani 5 Tl Versailles disko fiyatları için örnek vermek gerekirse, 1 kadeh viski 10 TL. Şehrin en iyi dansçı kızlarının seksi dans şovları eşliğinde unutulmaz bir gece geçirmek için oldukça ideal bir seçim.  Prezydenta Hrushevs’koho Ave 2 adresindeki gece kulübünün rezervasyon ve iletişim telefon numarası ise +380 99 432 7535. Web adresi: https://www.versailles.lutsk.ua/

Hollywood Night Club Lutsk
Hollywood Club Lutsk

Hollywood Night Club Lutsk

Boika Street No: 1 adresinde yer alan gece kulübü Hollywood Night Club Lutsk şehrindeki en büyük 3. Mekan. Şehrin güvenlik önlemlerinin ve face kontrol yani kıyafet kontrolünün en sıkı olduğu mekan olarak öne çıkıyor. İçeriye girişte sıkı bir arama ve inceleme mevcut. Hollywood club şehirdeki en elit yerlerden demek bu sebeple çok doğru. Personeli oldukça kibar ve titiz, aynı zamanda dj ve dansçı kızlar da şehrin en iyileri arasında. Lutsk gece hayatı içinde yine önerebileceğimiz mekanlardan bir tanesi.

Kolyzei, Club Bunker,  Versal Club, Cube Club, Natalky, Paganini pub ve barları da Lutsk gece kulüpleri içinde yer alıyor. Aynı zamanda şehir merkezindeki irili ufaklı bar, pub ve kafelerde de hafta içi ve hafta sonu eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Şehri daha detaylı incelemek için Lutsk hakkında isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

1 Yorum

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın