Metro Night Club Lviv

Metro Night Club Lviv
Metro Night Club Lviv

Şehrin kalbi, belki de en eski ve popüler mekanlarından birisi Metro Club Lviv haftanın 7 günü şehirde hizmet veriyor. Özel temalı partileri, seksi dansçı kızları ve şovları ile Metro night club Lviv şehrinde bir marka haline gelmiş. Bir Türk tarafından işletilen gece kulübü hakkında inceleme yazımıza başlayalım.

Metro club Lviv

Öncelikle şunu söylemem gerek Metro Club Lviv şehri içinde belki de güvenlik olarak en sıkı şekilde denetlenen bir yer. Kapıda girişte sıkı bir arama ve face kontrol yani kıyafet kontrolü bulunuyor. Spor ayakkabı ya da şort ile kulübe girmeniz mümkün değil. İçeriye girdiğinizde ise, sizi belki de daha önce görmediğiniz bir gariplikte kulüp dizaynı karşılıyor. Gece kulübünde çalışan sayısı ise oldukça fazla, masalar ve içerisi oldukça temiz ve servis de hızlı. Tabi burada Türk işletmecinin farkı ortaya çıkmış durumda. Lviv gece hayatı içindeki en büyük problemler, servisin kötü ve geç olması, güvenlik zafiyetleri. Bir Türk gözüyle işletme sahibi Reşit bey tüm bu eksiklikleri tespit edip iyi bir kulüp haline getirmiş Metro gece kulübünü. Mekanda Lviv’in belki de en iyi djleri çalışıyor, Türk müzikleri de dinlemeniz mümkün. Aynı zamanda mekanda Türkçe bilen personelin de bulunması önemli bir artı kazandırıyor.

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Metro Night club Lviv

Metro club Lviv

Metro club Lviv

Akşam saat 22:00’da açılan Metro Night Club Lviv her gün sabah 06:00’a kadar hizmet veriyor. Dans pisti oldukça büyük 2 katlı bir disko. İçerdeki masaların sayısı yeterli, anı zamanda üst katta 3 adet VIP oda da bulunuyor.  İçerde her ne kadar Türk nüfusu fazla olsa da, geceyi iyi bir şekilde geçirmek isteyen Ukraynalı kızların da mekanı.  Lüksü, eğlenceyi, hediyeyi ve nazik Türk erkeklerini seven Lviv’de bulunan Ukraynalı kadınların da popüler noktalarından birisi Metro night club. Tabi içlerinde direk para ile çalışanlar olsa da, amatör olarak gece dışarıya çıkmış öğrenciler ya da yalnız kadınlar da mevcut. Tabi kızlar ile iletişime geçmek için dil bilmeniz gerekiyor, Lviv’de İngilizce bilen kızların sayısı oldukça az. Biraz Rusça biraz İngilizce ve telefondan translate yardımı ile anlaşabilirsiniz.

Metro Night Clup Fiyatlar

Metro Night Clup Fiyatlar

Metro Night Clup Fiyatlar

Ukrayna’nın her şehrinde olduğu gibi Lviv Metro Night Club fiyatları da oldukça uygun. Erkekler için gece kulübüne giriş ücreti Cuma ve Cumartesi günleri 4 dolar, diğer günler ise 2 dolar.  Ukraynalı kadınlar için ise Cuma ve Cumartesi günleri 2 dolar, diğer günler ise gece kulübüne giriş ücretsiz. Night club içerisinde masa kiralama depozitoları ise 30 dolar ile 60 dolar arasında değişiyor. VIP odalar ise 100 dolar depozito ile kiralayabilirsiniz. Bazı özel günlerde fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. ( sevgililer günü, yılbaşı, 8 Mart dünya kadınlar günü gibi ) Alkol ve nargile fiyatlarına gelecek olursak, Jack Daniels şişe fiyatı 80 dolar, Chivas Regal ise 95 dolar. Nargile fiyatları da 10 dolar ile 20 dolar arasında değişiyor.

Metro Club Lviv Adres ve Rezervasyon

Metro Night Club Lviv Ukrayna

Metro Night Club Lviv Ukrayna

Gece kulübünde masa seçeneği çok fazla olduğu için rezervasyon yaptırmadan da gidebilirsiniz. Fakat hafta sonları ve özel günler yoğun oluyor. Türkçe bilen personel olduğunu da düşündüğümüzde, gitmeden arayıp rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

Adres: Yevhena Petrushevycha Square No: 3 Lviv  Ukrayna

Telefon: +380 67 670 4243

Web: www.metroclub.com.ua/

Şehir hakkında bilgi için Lviv Gezilecek Yerler ve şehre ulaşım için Lviv havaalanı isimli yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın