Misto Night Club

Misto Night Club
Misto Night Club

Misto Night Club yine Kharkiv kentindeki popüler ve en büyük gece kulüplerinden birisi. Özellikle büyük dans salonu, özel VIP odaları, balkonunda yer alan özel locaları ile Harkov gece hayatı için dışarı çıkanlara hizmet veriyor. Gece kulübü yine haftanın 7 günü gece hayatı severler için açık.

Misto Gece Kulübü Kharkov

Misto Gece Kulübü Kharkov

Misto Gece Kulübü Kharkov

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Misto Gece Kulübü Kharkov özel dans pisti, dans kafesleri, mükemmel ışıklandırma ve belki de Kharkiv gece kulüpleri içinde en iyisi.  Ayrıca Misto Night Club Harkov night clubları içinde en lüks ve en tercih edileni. 2017 yılı itibari ile Radmir night club işletmesinin kapanması, bu kulübü gece hayatında biraz daha ön plana çıkardı. Yaklaşık 2.000 kişilik olan disko her gün sabah saat 06:00’a  kadar Kharkov’da eğlenceye devam ediyor. Dekoru ve hazırlamış olduğu özel temalı partileri de kulübü e Kharkov’da popüler gece kulüpleri içerisinde olmasını sağlıyor.

Misto night club yorumları ve önerilerine gelecek olursak belki de tek problem mekana gelen para avcıları. Türk turistlerin ve Kharkov Ukraynalı kadınlar tarafından da özellikle dile getirilen, Kharkiv eskort kızları  yoğunluğu. Buraya gelen Türk turistleri ve diğer Ukraynalı erkekleri sürekli rahatsız ettikleri için kulüp yönetimine bu konuda sitemkarlar.  Gece kulübündeki Ukraynalı dansçı kadınların seksi dans şovları, direk dansları, yine profesyonel şovlar ve gece kulübündeki müzikler çok kaliteli.

Misto Night Club Fiyatlar

Misto Night Club Fiyatlar

Misto Night Club Fiyatlar

Gece kulübünde fiyatlar ise Ukrayna genelinin bir tık üzerinde desek sanırım yanılmış olmayız. Gece kulübüne giriş hafta içi 200 Grivna hafta sonu ise 300 Grivna. 1 Tl kaç grivna yazımızda da bahsettiğimiz gibi, yaklaşık olarak 25 Tl ile 40 TL arası giriş ücretleri. Gece kulübünde loca, VIP özel odada oturmak isterseniz de, kaparo ücretleri 1.000 Grivna ile 3.500 Grivna arasında değişiyor. Özellikle Misto gece kulübünde barmen ve barmaidlerin hazırladığı özel ve değişik kokteyller tercih ediliyor. Siz viski, votka ya da şampanya içmek isterseniz de şişe fiyatları 100 TL ile 400 Tl arasında fiyatlarda sunuluyor. Bazı yorumcularımızdan gelen Misto kulüp için Kharkiv rakı içilebilecek mekanlardan biri sözünü de doğrulayamasak da imkanlar dahilinde.

Misto Night Club fotoğraflar

Misto Night Club fotoğraflar

Misto Night Club fotoğraflar

Misto Night Club fotoğraflar ve videolarından da göreceğiniz üzere gece kulübü şehirde eğlence ortamı çok sağlam olan bir disko. Dans pisti her dakika seksi Ukraynalı kadınlar ile dolu. Tabi kızları rahatsız eden Türk ve Ukraynalı erkekle ile de. Kulübü gelen Kharkov kızlarının bir çoğu İngilizce bildiği için rahatça iletişim kurabilirsiniz. Bu konuda cesaretli olmanız yeterli, en fazla alacağınız cevap “ istemiyorum “olabilir. Nazikçe yaklaşık biraz dans ettikten sonra sohbet etmeye çalışırsanız iletişim kurmak ve kaynaşmak daha da kolay olacaktır.

Şehir hakkında bilgi için Kharkiv yazımıza, gezilecek yerler için Kharkiv Gezi Rehberi isimli makalemize ve eğlence hayatı için Kharkiv Gece Hayatı yazımıza göz atabilirsiniz.

Web sitesi: http://mistoclub.com/

Adresi: Klochkivska Street, 190А

Telefon: +38 057  758 17 02

Misto Club Kharkov

Misto Club Kharkov

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın