Odessa araç kiralama

Odessa araç kiralama
Odessa araç kiralama

Ukrayna’nın sahil ve tatil kentlerinin başında gelen şehir her ne kadar küçük olsa da, gezilecek ve görülmeye değer birçok yer bulunmaktadır. Bu yerleri daha rahat ve konforlu bir şekilde gezebilmek için Odessa araç kiralama fikri özellikle Türk turistler tarafından oldukça yaygındır. Tabi Odessa gibi Ukrayna’nın bir şehrinde hem de turist iken araç kiralamak, araç kiralama yapan firmalara ulaşmak her ne kadar zor olsa da, makalemizde size bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız. Ayrıca Odessa araç kiralama hizmetimiz hakkında bilgi almak için iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Odessa rent a car

Odessa rent a car

Odessa rent a carx

Ukrayna’nın Karadeniz’e sahili olan kenti Odessa rent a car firmaları sayıca az olmasından kaynaklı problemler dolayısıyla, araç kiralamak isteyen Türk ve yabancı turistlerin bu konuda sıkıntıları bulunmakta.  Odessa araç kiralama yapabilmeniz için en iyi ve en kolay yöntemlerden birisi şehirde bulunan Odessa Uluslararası Havaalanındaki rent a car firmalarından araç kiralamanız olacaktır. Şehre iniş yaptığınızda zaten küçük olan bu havaalanında 4 5 adet rent a car firması bulunmaktadır.

Odessa kiralık araç

Odessa kiralık araç

Odessa kiralık araç

Odessa International Airport’da bulunan firmalardan kiralama yapabileceğiniz gibi, Odessa kiralık araç arayışınızı şehrin merkezindeki araba kiralama firmalarından da karşılayabilirsiniz. Genellikle havaalanına göre daha uygun fiyatlarda araç kiralama yapabileceğiniz bu firmalarda, şehrin turistik olmasından kaynaklı %90 oranında İngilizce bilen personel bulunmaktadır.

Odessa kiralık araba

Odessa kiralık araba

Odessa kiralık araba

Gerek havaalanından gerekse şehir merkezinde bulunan firmalardan yapacağınız Odessa kiralık araba ihtiyaçlarınız için fiyatlar ise, gerek tüm Ukrayna’da gerekse tüm firmalarda olduğu gibi aracın marka model yaş ve vites kasa durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca Odessa bir tatil şehri olduğundan ötürü yaz sezonu ve kış sezonu olmak üzere fiyatlar değişmektedir.

Odessa rent a car firmaları
Odessa rent a car firmaları

Odessa rent a car firmaları

Odesa araç kiralama ekonomik alternatifleri marka ve modele göre, kiralama sürenize göre günlük 20 $ dan 40 $ a kadar değişmektedir. Odessa rent a car firmaları genelde manuel vites ve benzinli olan bu araçlar aynı zamanda küçük kasalı arabalardır. Orta sınıf otomatik araç kiralamak isteyen kişiler için de yine fiyatlar 40 $ ile 70 $ arasında değişkenlik göstermekte olup modeller ise, Passat, jetta, Polo, Skoda, Hyundai Elentra, Toyota Corolla ve benzeri şekilde değişmektedir. Odessa lüks araç kiralama alternatifleri de şehir merkezinde bulunan tek firma üzerinden yapılmaktadır. Burada lumizin kiralamak, Porche, Range Rover, Bmw X5 ya da X6, Mercedes Jeep, Audi Q6 A6 A7 Q7 gibi bir çok alternatifler ile araba kiralamak mümkündür. Fiyatlar ise 100 $ ile 400 $ arasında değişmektedir.

Zaporijya araç kiralama yapmadan önce Ukrayna genelinde araç kiralama işlemleri için yazdığımız makaleyi okumadan araç kiralamamanızı tavsiye ederiz.

Odessa araç kiralama yapmadan önce Ukrayna genelinde araç kiralama ile ilgili yazdığımız makaleyi okumanızı tavsiye ederiz. Ukrayna araba kiralamak

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın