One 2 one Lounge Restoran Kharkiv

One 2 One Lounge Restoran
One 2 One Lounge Restoran

One 2 one Lounge Kharkiv’de öğlen ve akşam yemeği ayrıca kahvaltı için ziyaret edilmesi gereken bir restoran. Mükemmel tasarımı ve masa dizilimi, Ukrayna’da bulabileceğiniz en iyi servisi, muhteşem yemekleri ile Harkov‘da bir numaralı restoran diyebiliriz. Ayrıca restoran haftanın 7 günü 24 saat çalışması ile de günün her saati gidilebilecek bir mekan.

One 2 One Lounge

One 2 One Lounge

One 2 One Lounge

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

One 2 One Lounge Restoran Kharkiv Yaroslava Mudrogo caddesi üzerinde bulunan restoranda Ukrayna’nın en ünlü şeflerinden bir tanesi çalışıyor. Aynı zamanda restoran 2016 yılında Ukrayna’nın en iyi 5 restoranı içinde gösterildi. Menüleri ise oldukça zengin, Ukrayna ve dünya mutfağından en lezzetli yiyecekleri One 2 One restoranda yemeniz mümkün. Kırmızı ve beyaz et seçeneklerinden, salatalara, çorbalara, deniz ürünlerinden, sushi ve tatlılara varan oldukça geniş menüye sahipler. Ayrıca menülerinde nargile seçenekleri de bulunuyor. Kharkov‘da bulunan One 2 One Lounge’nin,  bar kısmı da oldukça başarılı, mekanın özel kokteylleri muhakkak tatmanızı öneririz. Bar kısmında çalışan barmenlerin özel kokteyllerini Kharkiv ‘de hiçbir yerde tatma şansınız yok.

One 2 One Lounge restoran yorumları

One 2 One lounge yorumları

Gelelim One 2 One restoran için yorumlara, Türk ziyaretçiler tarafından en çok şikayet konusu servisin geç geldiği. Bir diğer konu ise, restoranın nargile dumanından ötürü havasız olduğu. Nargile bölümü ayrı olduğu için, rahatsız olursanız diğer bölüme geçebilirsiniz. Ayrıca One 2 One bahçe bölümü de yaz kış hizmet vermekte. Servis konusunda ise genel bilgilendirme yapmak gerekirse, Ukrayna’da hemen hemen tüm restoranlarda servis biraz geçtir. Bunun sebebine gelecek olursak, istemiş olduğunuz her bir yemek size özel olarak hazırlanır. Yani Ukrayna’da bir çorba istediğiniz zaman, bu çorba hazır olarak ısıtılıp size gelmez. Örnek verelim, Ukrayna’da mantar çorbası istediniz, bunun için tahmini bekleme süreniz 30 dakikaya yaklaşabilir. Çünkü çorba size özel olarak küçük tencerelerde yapılmaktadır. Bu konu salatalar, et yemekleri için de geçerlidir.

One 2 One Restoran Fiyatları

One 2 one lounge fiyatlar

One 2 one lounge fiyatlar

Mekanın lüks olması fiyatlara da tabi doğal olarak yansıyor. Her ne kadar pahalı olmasa da One 2 One restoranda 2 kişilik bir akşam yemeği ortalama 200 TL’ye mal olabilir. Tabi bu hesabın içinde, akşam yemeğiniz, içkiniz, nargileniz ve tatlınız bile dahil. Örnek vermek gerekirse, et biftek için ödeyeceğiniz rakam 200 Grivna. Lasos balığı için ödeyeceğiniz rakam 120 Grivna, çorba çeşitleri ise 70 ile 120 Grivna arası. Sushi çeşitleri de 90 Grivna ile 250 Grivna arası değişiyor. Bir bardak Jack Daniels viski için 75 Grivna öderken, 12 Yıllık Chivas Regal için ödeyeceğiniz rakam 165 Grivna. Nargile çeşitleri ise, 190 Grivna ile 400 Grivna arası değişiyor.

One 2 One restoran iletişim, adres ve rezervasyon telefonu:

One 2 one lounge Nargile Adres Telefon

One 2 one lounge Nargile Adres Telefon

Güzel bir hafta sonu yemeği için One 2 One restoran lounge gitmeden önce, telefon ile rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Harkov’da çok ilgi gören bu mekanda bazı zamanlar yer bulunmuyor. İnternetteki yorumların aksine, One 2 One çalışanları içinde İngilizce bilen personel bulunmaktadır.

Adres: Petrovskogo Street No: 7, Kharkiv Ukrayna

Rezervasyon Telefon numarası: +380 57 700 3116

Web sitesi: http://one2one.ua

Şehir hakkında bilgi için Kharkiv hakkında yazımıza, gezilecek yerler için Kharkiv Gezilecek Yerler isimli makalemize ve eğlence hayatı için Kharkiv Gece Kulüpleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın