Opera Night Club

Opera Night Club
Opera Night Club

Opera Night Club Dnepropetrsovk’un en elit ve en lüks gece kulübüdür. Eskiden opera ve bale salonu olarak kullanılan mekanın içine girdiğiniz zaman harika tasarımı ve lüks ortamı sizleri büyüleyecek. Özel sahne şovları, geniş pisti, üst katta olan özel loca ve VIP bölümleri ile gece hayatı severlere hizmet vermektedir. Opera Night Club Ukrayna’nın en gözde gösteri salonlarından biri. Girişte sıkı bir üst aramasının yanı sıra face kontrol ( kıyafet kontrolü ) yapılmaktadır. Birçok Ukrayna gece kulübü kurallar burada da karşımıza çıkıyor. Spor ayakkabı, şort, eşofman gibi kıyafetlerle kulübe giriş yasak.

Opera Night Club Dnepropetrsovk

Opera Night Club Dnepropetrsovk

Opera Night Club Dnepropetrsovk

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

3 katlı olan diskonun 2 katı kullanılıyor. Tavanı çok yüksek olduğu için mekan çok havadar. Aynı zamanda kulübün bir başka bölümünde kahve içip oturabileceğiniz bir kafe de bulunmakta. Kulübün tam ortasında yuvarlak bir bar bulunuyor. Barın etrafındaki sandalyelerde genelde üniversite öğrencileri ve Ukraynalı bayanlar oturuyor.

Dnepropetrsovk Opera Club

Dnepropetrsovk Opera Club

Dnepropetrsovk Opera Club

Dnepropetrsovk Opera Club hangi günler çalışıyor? Bu konuda Ukrayna’nın herhalde en rahat ve en ilginç gece kulüplerinden birisi Opera, çünkü normalde, Cuma ve Cumartesi günleri çalışması gereken kulüp, bazı hafta sonları çalışmıyor. Açık olduğu her gün hınca hınç dolu olan kulübün, neden her Cuma ve Cumartesi günleri çalışmadığı konusunda genel bir bilgi yok. Kulübe gitmek isteyen kişilerin gitmeden önce kulübe telefon etmesini tavsiye ederiz.

Dnepropetrsovk Gezi Rehberi isimli yazımızda da bahsettiğimiz kulübün fiyatları konusunda da bilgi verelim. Giriş ücreti olarak 100 Grivna ödemeniz gerekiyor. Şu anda Türk lirası karşılığı 15 TL. Gece kulübünde loca kiralamak isterseniz bunun için 2.500 Grivna yani 350 TL gibi bir kaparo ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz kaparo kulüpteki hesabınızdan düşülecektir. Kulüpte yemek de yiyebilirsiniz. Ayrıca çoğu kafe, bar, gece kulübünde olduğu gibi nargile de kulüp içerisinde mevcut. Alkol fiyatlarına gelecek olursak, Ukrayna genelinin biraz üstünde fiyatlar. 1 LT içeceğiniz viski 200 TL ile 400 TL arasında. Yine votka fiyatları 100 TL ile 200 TL arasında değişiyor.

Kulüpte genelde yerel halk, öğrenci ve turistler mevcut. Çoğunlukla şehrin zengin kesiminin tercih ettiği Opera lüks bir gece kulübü arayanlara hitap ediyor. Kulüpte birbirinden şık ve güzel Ukraynalı kızları görmeniz mümkün.

Opera Gece Kulübüne nasıl giderim diye soran kullanıcılarımız için, mekan, şehir merkezinden taksi ile yaklaşık 10 dakika uzaklıktadır. Adresi Volodymyra Vernadskoho St, 23, Dnipropetrovs’k, telefon numarası ise: +380 56 745 0757

Club Opera Dnepropetrsovk

Club Opera Dnepropetrsovk

Dnipro Gece Hayatı isimli yazımızdan Dnepropetrovsk şehrindeki tüm gece kulüpleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dnipro Türk, Ukraynalı kadın veya erkek Türkçe bilen rehber arıyorsanız aşağıdaki resme tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. +38 073 403 89 82

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın