Panorama Night Club

Panorama Night Club
Panorama Night Club

Panorama Night Club Lounge, Harkov gece hayatı hem eğlence hem de lüks arayanlar için doğru adres. Ukrayna Harkov’da gece kulübü, karaoke bar, restaurant, cafe bar olarak hizmet vermektedir. Panorama Kharkiv’de şık ve en pahalı mekanların başında geliyor . Toplamda 5 katlı binada hizmet veren Panorama aynı zamanda Kharkov’da yaşayan ve şehre turist olarak gelen zenginlerin mekanı. Gece kulübünün kalitesi hakkında diyecek tek kelime yok. Belki de Ukrayna gece hayatı mekanları içerisinde en iyisi Panorama Lounge. sahip olması.

Panorama Club Kharkov

Panorama Club Kharkov

Panorama Club Kharkov

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Panorama club Kharkov Palladium içerisindeki ses ve ışık sistemi mükemmel. Ayrıca gece kulübüne gelen Ukraynalı kızlar göz kamaştırıcı güzellikleri, birbirinden şık ve seksi kıyafetleri ile adeta büyülüyorlar. Sabahın ilk ışıklarına kadar çılgınca eğlencenin devam ettiği Panorama Night Club’te kapanış saati ise 06:00. Haftanın her günü açık ama Cuma ve Cumartesi günleri özel temalı partileri, seksi dans şovları ile eğlence doruğa çıkıyor. Mekanın en büyük artılarından birisi de Harkov escort kadınlarının içeriye güvenlik tarafından kesinlikle alınmaması. Bu yönde size karşı bir teklif gelirse, direk güvenlik görevlilerine konuyu bildirdiğiniz taktirde, mekandan çıkartıyorlar. Mekanın bir diğer avantajı ise, mekana gelen kadınların bir çoğunun İngilizce biliyor olması. Kızlarla iletişim kurmak için biraz İngilizce bilmeniz ve kibar davranmanız yeterli. Ukraynalı kızlar ve Ukraynalı kadınların özellikleri isimli makalelerimizden yardım alabilirsiniz. Panorama Night club giriş ücreti özel temalı partilere göre değişkenlik gösteriyor. 300 Uah ile 1.000 Uah arasında değişen giriş ücretleri var. Masa ve loca rezervasyonu yapmak için de masasına göre yine 1.500 Uah ile 3.500 UAH arasında depozitolar ödemeniz gerekmektedir.

Panorama Restaurant Kharkov

Panorama Restaurant Kharkov

Panorama Restaurant Kharkov

Panorama Restaurant Kharkov her ne kadar bir çok yorumcu tarafından pahalı olarak değerlendirilse de, fiyat kalite olarak kıyasladığımızda fiyatlar normal. Hatta Aynı kalitedeki bir mekanda İstanbul, Bodrum ya da diğer şehirlerdeki mekanlarla kıyaslarsak ucuz bile diyebiliriz. Neredeyse Türkiye’de benzer mekanların yarısından da az bir  hesap ödeyerek mükemmel bir akşam ve gece geçirebilirsiniz.  Restaurantın dekoru çok şık. Kharkiv’de yeni tanıştığınız bir kızı buraya götürerek onu etkileyebilirsiniz. Çünkü mekan Harkov kentinin en şık mekanı. Gece ilerleyen saatlerde de restaurant bölümünden gece kulübü bölümüne geçerek sabaha kadar eğlenebilirsiniz. Bu arada restaurant bölümünün harika manzarasından da bahsetmeden geçmeyeceğim.  Mekanın isminin panorama olmasının nedeni de şehri panoramik olarak gören bir konuma sahip olması.

Panorama Karaoke Kharkov

Panorama Karaoke

Panorama Karaoke

Panorama Karaoke Kharkov bar olarak da hizmet veren ayrı bir bölüme sahip. Türkiye’de karaoke barlar ve cafeler her ne kadar tutulmasa da Ukrayna için durum çok farklı. Her gece kulübünde hatta birçok restaurant ve cafede karaoke bulunuyor. Özellikle Ukraynalı güzel ve genç kızlar karaoke barları tercih ediyorlar. Şarkı söyleyenlerin sesleri çok kötü de olsa, eğlenmek için geldikleriden dolayı, bizdeki gibi utanma durumunu pek yaşamıyorlar. Sizin de biraz özgüveniniz varsa karaoke yapmanızı öneririz.

Panorama Lounge Kharkov
Panorama Lounge Kharkov

Panorama Lounge Kharkov

Panorama Lounge Kharkov rezervasyon yaptırmak istiyorum, nerede, nasıl giderim gibi sorular için ise mekanın adres ve iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca mekana gitmeden önce muhakkak rezervasyon yaptırmanızı öneririm, çünkü Panorama Night club neredeyse haftanın 7 günü dolu. Telefon ile aradığınızda İngilizce bilen personel olduğu için rezervasyonu kendiniz yapabilirsiniz. Ya da kaldığınız otel görevlisinden yardım alarak da gece kulübü restaurant ya da karaoke bölümü için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şehir hakkında bilgi için Kharkiv yazımıza, gezilecek yerler için Kharkiv Gezi Rehberi isimli makalemize ve eğlence hayatı için Kharkiv Gece Hayatı yazımıza göz atabilirsiniz.

Adres ve iletişim bilgileri:

Adres: Kostyuryns’kyi Lenin Street 2, Kharkiv

Telefon: +38050 344 2915

Websitesi ve rezervasyon: http://www.panorama-lounge.com.ua/

Panorama Night Club Kharkov Fotoğrafları

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın