Paris Club Dnepropetrsovk

Paris Club Dnepropetrsovk
Paris Club Dnepropetrsovk

Paris Club Dnepropetrsovk, şehrin en büyük olmasa da en gözde gece kulüplerinden birisi. Şehir merkezinde olan Korolenka Street 3 adresinde bulunan kulüp haftanın 7 günü açık olması ile bir çok Ukraynalı ve turisti kendine çekiyor.  Dnepropetrovsk Gezi Rehberi yazımızda da bahsettiğimiz klüp, Cuma ve Cumartesi geceleri, özel sahne şovlarının olduğu, dansçıların show danslar yaptığı ve aynı zamanda kulübün en yoğun kalabalık olduğu günler. Paris kulüp giriş ücreti 100 Grivna. Girişte face kontrol ( kıyafet kontrolü ) muhakkak yapılıyor. Spor ayakkabı, şort, eşofman gibi kıyafetler ile girmeniz pek mümkün değil. Kulüp akşam saat 20.00’da açılıyor ve sabahın ilk ışıklarına kadar 06:00 açık.

Paris Nightclub Dnepropetrovsk

Paris Nightclub Dnepropetrovsk

Paris Nightclub Dnepropetrovsk

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Paris Nightclub Dnepropetrovsk içinde birçok loca bulunuyor. Locaları 800 Grivna kaparo ödeyerek kiralayabilirsiniz. Kulüpte fiyatlar ise Ukrayna geneline bakarak biraz pahalı olsa da, Türkiye ile karşılaştırdığımızda gayet ucuz. Örneğin 1 TL votka ve 6 tane enerji içeceği için 100 TL ödemeniz yeterli gelebilir. Yine 1 LT açtırağınız viski ve 6 enerji içeceği ile birlikte 200 TL bir ödeme yaparsınız. Kulüpte, nargile içmek isterseniz buna da olanak sağlanmaktadır.

Ukrayna’nın çok büyük gece kulüplerinin yanında Paris Club her ne kadar küçük bir mekan olsa da, özellikle Ukrayna’ya giden Türklerin ziyaret ettiği gece kulüpleri arasında ön sıralarda yerini alıyor. Night club içerisinde birçok Türk turist ile karşılaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Dnepropetrsovk’a gelen bir çok ülkeden ziyaret eden turistler için de gözde bir mekan Paris Club.

Paris Gece Kulübü yorumları

Paris Gece Kulübü yorumları

Paris Gece Kulübü yorumları

Dnepropetrsovk gece hayatı içinde önemli bir yere sahip olan mekan için bize gelen yorumların çoğunda Türk turistlerin çokluğu ve kulübe gelen Ukraynalı kadınların çoğunun da İngilizce bildiği yönünde. Dnepropetrsovk’da hangi gece kulübüne gidilir sorumuzun cevabı da, eğer Rusça bilmiyorsanız ve hafta içi de gece eğlencesine çıkmak istiyorsanız tabi ki Paris Night club olmalıdır. Kulüpte özel günlerde, özel partiler, ünlü Dj’ler, sahne şovları ve konserler de yapılmaktadır. Böyle günlerde daha önceden arayıp rezervasyon yaptırmanızda fayda varParis Club Dnepropetrsovk telefon numarası: +38 (050) 320-86-62. Eğer Dnepropetrsovk kentinde otelde kalıyorsanız, otel görevlisinden rezervasyon için yardım isteyebilirsiniz.

Paris Gece Kulübü videoları

Paris Gece Kulübü videoları

Paris Gece Kulübü videoları

2 katlı bir binanın üst katında olan kulübün alt katında ise bir restaurant bulunmaktadır. Paris Karaoke bar restaurant ise, nargile içebilir, deniz ve et ürünleri yiyerek yanında içkinizi içebilirsiniz. Akşam saatlerinde alt katta yemeğinizi yedikten sonra gece ilerleyen saatlerde kulüpte eğlenceye dahil olabilirsiniz. Özellikle Paris gece kulübü youtube videolarından da anlayacağınız üzere, kulüp için eğlence çok iyi. Sıcakkanlı Ukraynalı kadınlar ile de iletişim kurmak için dans etmek iyi bir yoldur.

Paris Club Dnepr

Paris Club Dnepr

Dnipro Türk, Ukraynalı kadın veya erkek Türkçe bilen rehber arıyorsanız aşağıdaki resme tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. +38 073 403 89 82

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın