PentHouse Club Kiev

Penthouse Club Kiev
Penthouse Club Kiev

Ukraynanın başkentinde PentHouse Club Kiev mükemmel tasarım ve dansçı kızları ile eğlencenin zirveye çıktığı bir dans show kulübüdür. Ukrayna’ya gelip bütün gününü şehrin güzel kızlarını görerek geçirdiyseniz, Penthouse gece için iyi bir seçenek. Mekandan içeriye girildiğinde İngilizce hatta Türkçe bile bilen dansçı Ukraynalı kadınlar bulunmaktadır.  Dünyanın her yerinden gelen turistleri, 500 kişi kapasiteli bir dans show salonunda ağırlayan PentHouse, turistlerin en çok tercih ettiği kulüplerden biridir.

PentHouse Club Kiev

PentHouse Club

PentHouse Club Kiev

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna’nın en ünlü kulübü PentHouse Club, diğer dans show kulüplere göre daha büyük bir mekana sahiptir. Ukrayna Kiev gece hayatı içinde en iyi hizmet vermek mantığıyla hareket eden PentHouse Club’ın dansçı kızları ile ünlüdür. Seksi danslar eşliğinde direk danslarının en iyi mekanı olan Penthouse club akşam tercihi için harika bir mekan. Kiev merkezden çok rahat şekilde ulaşılacak mekanda güzel Ukraynalı kadınların danslarını izleyebilirsiniz.

PentHouse Club

PentHouse 
Club

PentHouse Club

Kiev dans show kulüpleri arasında daha çok ismi bilinen PentHouse Club, diğerlerine göre ise bir adım öne çıkmaktadır. Ukraynalı kızların yanı sıra Meksika, Arjantin, Brezilya’dan getirdikleri latin kızların danslarıyla müşterilerinin göz zevklerini doyuran bir PentHouse Club. Mekanda görebileceğiniz kişiler genelde turistler ve büyük çoğunluğunu Türk ziyaretçiler oluşturuyor. Bu kulüpte masaya geçtiğiniz zamana masanızda size özel dans yaptırabilirsiniz. Ya da dilerseniz VIP odalarda 1 ya da 1’den fazla dansçı kızla vakit geçirebilirsiniz.

PentHouse Kulübü Fiyatları

PentHouse Kulüp

PentHouse Kulüp

PentHouse Kulübü fiyatları, 1500 Uah yani 60 $ civarındadır. Vip odalara girebilmek için ise 80 $ istemektedirler. Vip odalarda ise 1lt vodka, çerez, meyve, çikolata, redbul, kola, soda ve dansçı kızların 30 dakikalık dansücretleri dahil oluyor. Kiev’in bu dans show kulübünde 1 şarkı eşliğinde size özel dans ücreti 200 grivna yani 8 dolar. Özel VIP odada dans ücreti ise 15 dakika 500 UAH yani 20 dolar. Özellikle Ukrayna’da gerçekten iyi bir gece yaşamak isteyenler için PentHouse Club Kiev iyi bir seçim olacaktır.

Penthouse Club Kiev Adres İletişim Telefon

Adress Velyka Vasylkivska Street No 58, Kiev Ukrayna

Telefon: +380 67 656 4646

Web sitesi: https://ww.facebook.com/penthouse.kiyv/

Şehirdeki diğer mekanlar için Kiev gece hayatı yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın