Kharkiv Gece Hayatı – Plazma Night Club Kharkiv

Plazma Night Club Kharkiv
Plazma Night Club Kharkiv

Tasarım açısından şehirdeki en ilgi çekici yerlerden birisi Plazma Night Club Kharkiv tanıtım yazısı ile karşınızdayız. Öncelikle Plazma kulüp hakkında bilgi vermek gerekirse, Harkov kentindeki en iyi ve ses sistemine sahip night club. Kulübün içinde yer alan birçok plazma ekrandan, kulüp içindeki kameraların görüntüleri yansıtılıyor. Ayrıca Kharkiv Gece Hayatı içinde en ilginç mekanlardan birisi. Dans pistinin tam ortasında bulunan şeffaf kulede ise Ukraynalı kızların dans şovlarını izlemeniz mümkün. Plazma Night Club Harkov fotoğraf ve videoları da incelediğiniz zaman gece kulübünde eğlencenin sınırsız olduğunu görebilirsiniz.

Plazma Night Clubda Kharkov Gece Hayatının Tadına Varın!

Plazma Night Club

Plazma Night Club

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Plazma Night Club Kharkiv ortamına gelecek olursak, Ukraynalı güzel kızların haftanın her günü akın ettiği bu mekanda eğlence de sınırsız. Ama aynı zamanda Kharkiv şehrinde gece hayatı için Türklerin ve Arapların sıklıkla ziyaret ettikleri eğlence mekanlarından birisi. Bu sebepten ötürü gece kulübünde para ile çalışan birçok gecelik Ukraynalı kız var. Ukraynalılar Türklerden, Türkler para ile çalışan bu kızlardan şikayetçi olsalar da, Plazma club ortamı oldukça iyi. Gece eğlencesi için kız arkadaşları ile birlikte kulübe gelen birçok güzel Ukraynalı normal kız da var. Şehirde oldukça popüler olan Plasma, haftanın 7 günü açık olması sebebiyle de yoğun ilgi görüyor. Ayrıca haftanın her günü gece kulübünde dansçı kızların da da şovları yoğun ilgi görüyor.

Plazma club Kharkiv yorumları

Plazma club Kharkiv yorumları

Plazma club Kharkiv yorumları

Ukrayna gece kulüplerinin aksine, facekontrol ( kıyafet kontrolü ) yapılmayan bir gece kulübü. Hatta Plazma Club hakkında yapılan yorumlarda, şort ve spor ayakkabı ile hatta çıplak bile gidebilirsiniz gibi yazılarda var. Tabi çıplaklık işin şakası olsa da, Kharkiv gece kulüplerine nazaran daha serbest bir gece kulübü. Aynı zamanda gece kulübü içinde havalandırmanın iyi olmaması, sigara ve nargile dumanı yüzünden havasız olduğu gelen şikayetler arasında. Ama bunun dışında gerek müzik kalitesi, gerek gece kulübünün kalitesi ve fiyatlar düşünüldüğünde Plazma Kharkiv’de tavsiye edilebilecek bir gece kulübü.

Plazma club Harkov fiyatları

Plazma club Harkov fiyatları

Plazma club Harkov fiyatları

Harkov şehrinin genelinde olduğu gibi Plazma club fiyatları da Türk turistler için oldukça ucuz. Gece kulübüne giriş ücreti 100 Grivna yani 4 dolar karşılığı 14 15 TL gibi bir tutar. Hafta sonu ve bazı özel günlerde giriş ücretleri biraz yükselerek 150 Grivna oluyor. Gece kulübünde 1 LT viski fiyatı 150 TL ile 300 TL arasında markasına göre değişiyor. 1 bardak votka, martini, şarap ya da kokteyl fiyatları ise 10 Tl ile 20 TL arasında değişiyor. Gece kulübünde VIP localar ve masalar da bulunmakta, yerine, büyüklüğüne ve gece kulübünün doluluk oranına göre fiyatlar değişiyor. VIP loca tutmak isterseniz, 3.500 Grivna, masa tutmak isterseniz 2.500 Grivna kaparo talep ediliyor. Kaparo masada içtiğiniz içkiler ve meyve, meze, çerez gibi yiyeceklerden düşülerek hesap çıkartılıyor.

Plazma Night club İletişim ve Rezervasyon

Harkov Plazma gece kulübü 5

Hafta sonları ve özel günlerde genelde yoğunluk olduğu için gitmeden önce telefon ile arayarak rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Telefonda ingilizce konuşursanız sizi direk rezervasyon ile ilgilenen İngilzice bilen personele bağlayacaklardır. Ulaşım için Plazma Night club Kharkiv nerede nasıl gidilir derseniz aşağıdaki adresi taksiciye gösterebilirsiniz.

Adres: Traktorobudivnykiv Ave Street, 89 В, Kharkiv – Ukrayna

Rezervasyon Telefon: +380 67 341 2626

Web sitesi: https://vk.com/clubplazma

Şehir hakkında bilgi için Kharkiv yazımıza, gezilecek yerler için Kharkiv Gezi Rehberi isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın