Poltava gece hayatı ve gece kulüpleri

Poltava gece hayatı ve gece kulüpleri
Poltava gece hayatı ve gece kulüpleri

Amaç eğlenceli vakit geçirmek ise Poltava gece hayatı ve gece kulüpleri değerlendirme yazımızı muhakkak okumalısınız. Hangi bar, disko, night clubler seçilmeli, haftanın hangi günü gidilmeli. En iyi gece kulübü hangisi gibi bir çok  detayı makalemizde bulabilirsiniz. Hadi Poltava’da gece hayatı yazımıza başlayalım.

Poltava gece hayatı

Poltava gece hayatı

Poltava gece hayatı

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Küçük bir şehirde olsa Poltava gece hayatı, kentin küçüklüğüne göre oldukça hareketli ve seçenekleri bol. Akşam küçük kafe, barlar, karaoke salonları ve restoranlarda başlayan eğlence, gece disko ve night clublerde devam ediyor. Hemen eklememiz gerekiyor ki, Ukrayna genelinde olduğu gibi eğlence mekanları Cuma ve Cumartesi günleri tamamen dolu.  Bunun dışında Çarşamba günleri de eğlence hayatına çıkmak için iyi bir tercih. Genellikle şehre gelen turistler büyük mekanları tercih etseler de emin olun küçük barlarda eğlence daha had safhada. Aynı zamanda bu tür yerlerde arkadaşlık kurmanız, Ukraynalı kızlar ile tanışmanız daha kolay olacaktır. Kulüplere gelen kızlar genelde erkek arkadaşları ya da arkadaş grupları ile geldiği için soğuk durabilirler. Ama bu tür kafe, restoran, bar gibi yerlerde yalnız içmeye gelen kişiler ile tanışabilirsiniz.

Poltava gece kulüpleri ve diskolar

Poltava gece kulüpleri

Poltava gece kulüpleri ve diskolar

Tabi Poltava’da en büyük ve en ünlü mekan Robin hood club ve Fashion Club Podium gece kulüpleri. Bunların içinde Robin Hood her gün açık ama hafta sonları daha iyi tabi. Fakat Poltava gece kulüpleri ve diskoları içinde benim önerebileceğim mekan Versal Konser Hall. Mekanda insanlar sürekli dans pistinde ve iletişim kurmak daha kolay. Buradaki kızlar genelde öğrenci olduğu için gece takılabilecekleri birisini bulma peşindeler. Bir diğer mekanda Muza Bar, kılık kıyafete dikkat ederek gidin, spor ayakkabı ile içeriye almıyorlar. Genelde arkadaş gruplarının takıldığı bir yer olduğu için biraz daha sakin olsa da eğlence gece oldukça iyi. Yine Mohito cafe de gidilebilecek yerler arasında, restoran olarak gözükse de geceleri eğlenceli. Özellikle Cuma cumartesi geceleri diskolardan daha fazla eğlenebilirsiniz. Double Whisky ise, viski tutkunları için bulunmaz bir mekan. Hem yemeğinizi yiyebileceğiniz hem de birçok viski türünü içebileceğiniz elit bir yer.

Poltava gece hayatı fiyatları

Poltava gece hayatı fiyatları

Poltava gece hayatı fiyatları

Genel olarak ucuz olsa da doların yükseldiği şu günlerde neredeyse fiyatlar Türkiye ile yarışıyor. Artık gittiğiniz yerlerden 50 – 100 tl ile kalkmak neredeyse hayal oldu. Yine de Poltava gece hayatı fiyatları incelediğimizde ucuz olanlar gece kulübü giriş ücretleri. Ortalama 7 ile 15 TL ( 50 – 100 UAH Grivna ) arası fiyatları oluyor. Mekanlarda yemek ile birlikte iyi bir wiski içeyim derseniz geceyi ortalama 300 – 400 TL arası bir maliyet ile kapatabilirsiniz. Loca kiralama, masa tutma olayları ise özellikle hafta sonları depozito olarak minimum 150 TL’den başlıyor. Tabi burada mekanda nasıl takılacağınız ne kadar para harcamak istediğiniz de önemli. Kısa süreli bir gezi için Poltava’ya geldiyseniz günlük 500 tl harcamak çok dokunmayacaktır. Ama daha çok yerel halkın gittiği kafe, restoran, bar ve gece kulüplerini seçerseniz geceyi 100 tl ile de geçirebilirsiniz.

Poltava hakkında

Poltava hakkında

Poltava hakkında

Şehir hakkında detaylı bilgi almak için Poltava isimli yazımızı, gezilecek yerler için Poltava gezilecek yerler ve gezi rehberi isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın