Pomada Kiev LGBT Night Club

Pomada Kiev Night Club Ukrayna
Pomada Kiev Night Club

Kiev’in en farklı gece külübü adreslerinden biri de Maidan meydanı yakınlarında bulunan Pomada Kiev LGBT Night Club’dir. Ruj anlamına gelen “Pomada” kelimesini kullanan gece kulübünde daha çok eşcinselleri görebilirsiniz. Kiev’de gay ve lezbiyen club’ı olarak bilinen barda, Ukraynalı güzel kızları da görmek mümkün. Bu kızların çoğunun kulübün içindeki ortamı sevdikleri ve ilgi çekici olduğu için ziyaret ediyorlar.

Pomada Kiev

Pomada Kiev

Pomada Kiev

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Pomada Kiev Night Club’ın içerisinde girdiğinizde sizi rahat ve ferah bir atmosfer karşılıyor. Eşcinsellerin yoğun olduğu Pomada’da sabaha kadar eğlence durmuyor. Görünüşlerinden dünyanın çok farklı yerlerinden geldiğini düşündüğümüz insanlar Pomada’da sıklıkla görülüyor. İçeride eğlenen insanların çoğu rahat bir kafaya sahip. Hepsi tanışarak sıcak bir ortam oluşturuyor, gay ya da lezbiyen birçok ziyaretçisi var. Sadece bazen sarhoş olan Ukraynalı kızlar sorunlar da  çıkarabiliyor.

Pomada Gece Kulübü

Pomada Gece Kulübü Kiev

Pomada Gece Kulübü

Kiev gece hayatının farklı insanlarını bir araya getiren Pomada Gece Kulübü, kapılarını akşam 9 civarında açıyor. Küçük bir gece kulübü görünümünde olan Pomada, diğer kulüplere göre daha kaliteli bir hizmet sunuyor. Pomada güvenlik anlamında da gerekli önlemleri almış, içeride 5’den fazla güvenlik görevlisi bulunuyor. Pomada’da duyabileceğiniz en güzel 80’s şarkılarını duyabilirsiniz. Haftanın bazı günlerinde iç çamaşır konseptli partilerde de kendinizi bulabilirsiniz.

Pomada Night Club Kiev Fiyatlar

Pomada Kiev Night Club Fiyatlar

Pomada Night Club Kiev Fiyatlar

Kiev gece kulüpleri arasında gay club olarak bilinen Pomada Kiev Night Club fiyatları da kendisi gibi mütevazi kalıyor. Sabahlara kadar insanların stres attığı ve sıcak ortamında sohbet etme şansı bulduğu Pomada’da her şey diğer kulüplerin neredeyse yarı fiyatına. İnternet üzerinden yapılan yorumlarda fiyat konusunda oldukça övgü almış Pomada Kiev, gerçekten yorumlardaki kadar varmış. Pomada’da girişte sizden hiçbir ücret talep etmiyorlar ve her şeyiyle bir geceyi 10 – 20 $ gibi bir ücretle geçirebiliyorsunuz.

Pomada Kiev İletişim Adres Telefon

Adres: Zan’kovets’koi Street No 6, KievUkrayna

Telefon: +380 44 279 5552

Web: https://www.facebook.com/pages/Pomada-%D0%9F%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D0%B0/164119857011825

Şehirdeki diğer mekanlar için Kiev Gece Hayatı yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın