Probka Kharkov

Probka Kharkov
Probka Kharkov

Probka beer hall Kharkov kentindeki en güzel ve en kaliteli mekanlardan birisi. Akşam yemeği ve sevgiliniz ya da arkadaşlarınız ile baş başa vakit geçirmek için ideal bir mekan. Her ne kadar bira salonu olarak adlandırılsa da,  Harkov gece hayatı mekanları içinde mekan, sadece gece kulüplerinden ibaret olmadığını gösteren bir pub.

Probka Restaurant Kharkiv

Probka Restaurant Kharkiv

Probka Restaurant Kharkiv

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Probka Restaurant Kharkiv Ave Plaza‘nın hemen karşısında yer alan mekan haftanın 7 günü hizmet veriyor. 2 katlı olan mekanda bölünmemiş halde 4 farklı mekan bulunuyor. Üst kat asma katta da ortadaki sahneyi gören manzara var. Mekana giderken kıyafetinize dikkat etmenizi öneririz. İçeriye girdiğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayabilirsiniz. Mekana gelen kişiler genelde şehrin elit ve zengin kişileri. Restaurant cafe bar ya da pub olarak adlandırabileceğiniz Probka Kharkiv’de gidilebilecek mekanlar içerisinde tavsiye edebileceğimiz yerlerden. Mekan çok büyük, neredeyse 200’e yakın masa var. Zaten kapıda vestiyere montlarınızı verdikten sonra sizi oturacağınız yere kadar güzel kızlar eşlik edip masa gösteriyorlar. Mekan hakkında söyleyebileceğimiz tek kötü yorum, oturma yerlerinin bank koltuğu olması. Böylesine kaliteli ve güzel bir mekanın rahat koltuklu masalara sahip olmayışı çok ilginç

Probka’da Fiyatlar

Probka'da Fiyatlar

Probka’da Fiyatlar

Probka’da fiyatlar konusuna gelecek olursak Kharkov ve Ukrayna fiyatları göz önünde bulundurulduğunda evet biraz pahalı bir mekan. Fakat diğer restaurant ve publar ile karıştırmamanızı tavsiye ederiz çünkü  Kendi sınıfı içinde Kharkov’da bulunan en iyi yerlerden birisi. Menüleri de oldukça zengin. Ukrayna mutfağının bütün özel yemeklerini burada bulabilirsiniz. Mükemmel balık, et, tavuk çeşitlerinden özel Ukrayna çorbalarına, çok farklı lezzetteki salatalara bir çok yiyecek alternatifi bulunuyor. Ayrıca alkollü içeceklerde değişik tatlar arayanlar için special kokteylleri önerebiliriz. Fiyatlar çok gözünüzü korkutmasın. 2 kişilik içkili akşam yemeği için en fazla ödeyeceğiniz rakam en fazla 150 200 Tl arası olacaktır.

Mekana gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Özellikle özel günlerde mekanda doluluk oranı yüksek olduğu için belki masa bulabilirsiniz ama kıyıda köşede kötü masalara oturmak zorunda kalırsınız. Mekanda çalışanlar içinde İngilizce bilenler mevcut. Masaya oturduğunuzda ya da kapıda sizi karşılayan görevliye İngilizce konuşursanız size İngilizce bilen birini yönlendireceklerdir.

Beer hall’de özel günlerde ve hafta sonlarında, çeşitli amatör gruplar, amatör şarkıcılar ve Ukrayna’nın tanınmış sanatçılarının konserleride oluyor. Ayrıca konsept ve özel kıyafet temalı dans geceleri ile bir gece kulübünden farkı olmayan sınırsız partileri de ön plana çıkıyor.

Probka Kharkiv nerede nasıl gidilir ?

Probka Kharkiv nerede nasıl gidilir

Probka Kharkiv nerede nasıl gidilir

İletişim ve Rezervasyon

Adres: Sumska Street 3 Kharkiv

Telefon: +380 99 121 7070

 

 

Şehir hakkında bilgi için Kharkiv yazımıza, gezilecek yerler için Kharkiv Gezi Rehberi isimli makalemize ve eğlence hayatı için Kharkiv Gece Hayatı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın