Radio Hall Club Kiev

Radio Hall Night Club Kiev
Radio Hall Night Club Kiev

Ukrayna’nın gece kulüpleri arasında ilk sırada olan Radio Hall Club Kiev, kızlar ile eğlence için Kiev’de iyi seçim. Haftanın farklı günleri partiler düzenleyen Radio Hall, Kiev’in Dinyeper nehrinin üstünde gemi diskosudur. Disko Kiev gece hayatının en hareketli ve sıcak atmosferli gece kulübüdür. Ayrıca mekana gelenler içinde şehrin ünlü simaları, Ukrayna’yı ziyarete gelen ünlüler de yer almaktadır.

Radio Hall Club

Radio Hall Club

Radio Hall Club

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna’nın başkentinde Radio Hall Club, çok kısa sürede en sevilen gece kulüpleri arasına girmiştir. Ukrayna Kiev gece kulüpleri arasına 22 Eylül 2016’da hizmete açıldı. 3 katlı bir gemiden oluşan Radio Hall, gece eğlencenin en canlı olduğu mekandır. Radio Hall’in özel bölümlerinde dansçı kızların size özel danslarını da izleyebilirsiniz. Ayrıca bikini ve mayo gecesi partilerine gitmeniz halinde eğlenceyi doruklarda yaşayabileceğinizin sözünü verebiliriz.

Radio Hall Gece Kulübü

Radio Hall gece kulübü

Radio Hall gece kulübü

Kiev’in disko konseptli mekanı Radio Hall Gece Kulübü 1500 kişilik bir dans pistine sahiptir. Oldukça büyük bir alana kurulan Radio Hall, kaliteli ve ünlü djleri sayesinde tekno müziğe doyabilirsiniz. Ayrıca kulüpte sıkı bir kıyafet kontrolü olduğunu ve ayrıca güvenliğinde üst seviyede olduğunu hatırlatmak isteriz. Radio Hall’de Lena isimli bir garson kız, Türk bir erkekle kulüpte tanışıp evlenmiş. Eğer İngilizce bilmiyorsanız, Lena’yı çağırabilirsiniz. Gece kulübünde tanıştığı Türk erkek ile birlikte yaşadığı için iyi derecede Türkçe biliyor. Lena’nın çok güzel kız arkadaşları olduğunu ufak bir detay olarak paylaşabiliriz.

Radio Hall Club Kiev Fiyatları

Radio Hall Club Fiyatlar

Radio Hall Club Fiyatlar

Eğlencenin sınırının olmadığı Radio Hall Club Kiev fiyatları ise 2 $’dan başlamaktadır. Girişte 100 grivna yani 4 dolar ücret alınmaktadır. Alacağınız biletle içeride herhangi bir içki almanız mümkün değil. Kadınlara ücretsiz girişe izin veren Radio Hall, turistler için fiyatların uygun olduğunu söyleyebiliriz. Masaya yani locaya geçebilmek için 2000 ila 2500 Grivna’yı gözden çıkarmanız gerekmektedir. Yaklaşık 70-80 $ gibi bir kapora ile VIP loca ya da masaya oturabilirsiniz. Radio Hall Night Club’ta masanız Ukraynalı dansçı kızların eşliğinde güzel bir gece geçirebilirsiniz.

Radio Hall Disko Kiev İletişim Rezervasyon

Kulübe gitmeden önce Ukrayna’nın tüm kulüplerinde geçerli olduğu gibi özellikle hafta sonları olmak üzere rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Stepana Bandery Avenue, Street No 2, Kiev Ukrayna

Telefon: +380 44 428 7388

https://vk.com/discoradiohall

Şehirdeki diğer mekanlar için Kiev gece kulüpleri yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın