Radmir Night Club

Radmir Night Club
Radmir Night Club

Radmir night club gece hayatı ve gece kulübü deyince Ukrayna Kharkiv denince akla ilk gelen ve en iyi gece kulüplerinden birisidir. Ukrayna’nın en büyük gece eğlence mekanlarından birisi olan Radmir kulüp aynı zamanda Ukrayna’nın en ünlü şarkıcıları içinde bir konser ve gösteri merkezidir.

Radmir club kapandı mı?

Radmir club kapandı mı?

Radmir club kapandı mı?

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Son 2 aydır özellikle Kharkiv’e giden Türkler tarafından Radmir club kapandı mı ?  neden kapatıldı ? soruları ile karşılaşıyoruz. Gece kulübü 2017 Şubat ayı itibari ile faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı. Harkov gece hayatı içinde en çok tercih edilen night clublerden birisi olan Radmir’in neden kapandığı ile ilgili bir bilgi maalesef yok.  Facebook ve Vk sayfasından yaptıkları açıklama ile 8 yıldır gece hayatında verdikleri hizmetleri durdurduklarını açıklayan kulüp yetkilileri kullanıcılara teşekkür etmekle yetindi. Radmir Night club Harkov kapanmasının ardından alternatif olarak turist ve Türklerin hangi Kharkiv gece kulüpleri tercih edeceği ise merak konusu.

Radmir Night Club Fotoğrafları

Radmir Night Club Fotoğrafları

Radmir Night Club Fotoğrafları

8 seneyi geçkin bir süredir Harkov’da gece eğlencesi denilince ilk akla gelen mekan olan kulüp, sizin de Radmir night club fotoğrafları anlayacağınız üzere şehrin gece hayatının göz bebeğiydi. Gerek Radmir fotoğrafları gerek Radmir kulüp videoları bizlere kulübün kalitesi hakkında bilgi veriyor. Kharkiv’de İngilizce bilen kızlar tarafından aldığımız bilgilere göre, Radmir gece kulübü kapandıktan sonra, binanın yine gece kuübü olarak başka bir isim ile işletilmeye devam edileceği yönünde. Kharkiv kadınları tarafından özellikle tercih edilen gece kulübü Harkov şehrine gelen turist ve Türk ziyaretçiler kadar, şehirde yaşayan Ukraynalıları da üzmüşe benziyor.

Radmir night club özellikle düzenlediği sıra dışı partiler, ülkenin en ünlü dans şovları, dans şov geceleri, özel temalı partiler, Kharkiv home partiler adı ile düzenlenen sadece davetiye ile girebildiğiniz özel partiler ile ünlü bir mekan. Gece kulübünün kapanmasının ardından ortaya atılan bir iddia ise olayı daha da ilginç kılıyor. Gece kulübünde çalışan Kharkov escort kızları, kulübe alınmak istenmemiş, bu sebeple çıkan bazı olaylardan dolayı Kharkiv gece hayatı nabzını elinde tutan night clubın kapanmasına yo açtığı. Çok yakın zamanda kapanan Radmir gece kulübü yerine ne yapılacağı,  Kharkov gece hayatı için yeni açılacak kulübün adının ne olacağı bilgilerini sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kharkiv Gezi Rehberi

Kharkiv şehri, gece hayatı, gezilecek yerler gibi önerilerimizi okumak için Harkov Gezi Rehberi makalemizi okuyabilirsiniz.

Radmir Club Harkov

Radmir Club Harkov

Kharkov Radmir Club

Kharkov Radmir Club

Web sitesi adresi: http://radmirclub.com/

 

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın